Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 21:51



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 255 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 17  Następna strona
 Bóg przyszedł do mnie 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Bóg przyszedł do mnie
Jorgensen napisał(a):
Wy przecierz wiecie lepiej odemnie. Moim zdaniem Wszechswiat jest to zarowno niebo i ziemia ,planety itd.A Bog i Wszyscy Swieci sa wszedzie. Nawet teraz z nami jak dyskutujemy. Moze i ty kiedys doznasz doslownie tej bliskisci Boga. Amoze juz doznales. A to ze zmarli ukazuja sie ludziom to ja w to wierze. Jak bylam wiekszym dzieckiem zmarla mego taty siostra w wieku 44 lat. Bardzo mnie kochala bo sama nie mogla miec dzieci. Wnoc po jez pogrzebie obudzilo mnie glosne odmawianie rozanca . Kiedy otworzylam oczy ona stala przy moim luzku w pieknym swietle koloru zlota. Przestraszylam sie i wolalam ojca. Kiedy ojciec wstal i zapalil swiatlo to ona znikla. Na pewno powiesz ze to byl sen. To nie byl sen . Do tej pory pamietam jak byla ubrana ,ze miala w reku rozaniec i slyszalam jej glos. Mam juz 61 lat i bzdur nie opowiadam. To nie tylko ja cos takiego doznalam ,znam ludzi ktorzy tego samego doznali. Niektorzy tacy jak ja a jeden nawet bardzo przykladny katolik.

Masz już 61 lat, to być może głowa już nie działa tak jak kiedyś? u mnie w rodzinie ciotka ma koło 50 lat, i też ma problemy z logicznym myśleniem.

krzysztofsyn napisał(a):
Wielu zagadnień w życiu nie jestem pewny. Jednak tego, że Jezus żyje, że przyszedł (ba Jest cały czas obecny przy nas), że uratował mnie od śmierci, jestem pewny i nigdy się tego nie wyprę, nie zapomnę. Choćby cały świat mówił, że to nie prawda, że jestem wariatem, że Jezus tak nie działa, odpowiem:
- a właśnie Działa, a właśnie Kocha i Przychodzi.
Moje bycie tu i teraz jest tego świadectwem, a każda kolejna sekunda życia łaską. Czy to się komuś podoba czy nie.
Wiem, że udowodnić "tych rewelacji" nie mogę. Ale mogę powiedzieć kochajcie Pana, bo jest Dobry i Wielkiego Miłosierdzia.

Piszesz, nie idź tą drogą.
Nie ma innej drogi jak oddanie swojej woli Bogu w Trójcy Jedynemu. To jedyna pewna ścieżka.

Nie odpowiedziałeś mi na moje pytanie, więc już więcej nie będe powtarzał.
Nie żebym cie atakował czy coś podobnego :biggrin: natomiast nie dostałem odpowiedzi, bo ten Bóg co ci sie objawił, istnieje tylko w twojej głowie, a wiec tak samo jak ty nie jesteś w stanie odpowiedzieć, tak samo twoje urojenia też nie dadzą rady.

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Pt paź 02, 2015 21:46
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz kwi 09, 2015 0:21
Posty: 200
Post Re: Bóg przyszedł do mnie
Wiesz co Robek pewnie twoja ciotka cale zycie klepala pacierze tak jak i ty i dlatego tak sie czuje. O mysleniu to widze ze nie masz pojecia. Jak pozyjesz to cie zycie moze cos nauczy a moze i nie. Przepraszam ze ci tak ostro napisalam . Nie wiesz ,kim jestem ,co robie i takie bzdury piszesz.


So paź 03, 2015 4:50
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz kwi 09, 2015 0:21
Posty: 200
Post Re: Bóg przyszedł do mnie
Do Ciebie krzysztofsyn . Nie czytalam twoich postow ale z tego co troche przeczytalam to twierdzisz ze Pan Jezus zyje. Nie przejmuj sie nimi bo to jest prawda . Tak samo jak Wszyscy Swieci tak i Pan Jezus zyje. Smutne to ze bardzo duzo ludzi wierzy tylko w krzyz i zakrwawionego na nim Jezusie. Pan Jezus juz dawno tym ludziom to wybaczyl i chce zebysmy zyli w radosci i milosci. Sam nas uczyl zeby wybaczac. Wiedz ze dzieje sie bardzo duzo miedzy Niebem a Ziemia czego my dokladnie nie mozemy pojac, a zwlaszcza ludzie ktorzy nie chca sie udoskonalac maja problem ze zrozumienie tego.


So paź 03, 2015 5:05
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Bóg przyszedł do mnie
Jorgensen napisał(a):
Wiesz co Robek pewnie twoja ciotka cale zycie klepala pacierze tak jak i ty i dlatego tak sie czuje. O mysleniu to widze ze nie masz pojecia. Jak pozyjesz to cie zycie moze cos nauczy a moze i nie. Przepraszam ze ci tak ostro napisalam . Nie wiesz ,kim jestem ,co robie i takie bzdury piszesz.

Oj chyba wiem kim jesteś :biggrin:
Mojej ciotce chodzą krzesła po domu, ty otrzymujesz wiadomości z wszechświata.

Jorgensen napisał(a):
Do Ciebie krzysztofsyn . Nie czytalam twoich postow ale z tego co troche przeczytalam to twierdzisz ze Pan Jezus zyje. Nie przejmuj sie nimi bo to jest prawda .

Skąd wiesz że Jezus żyje?

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


So paź 03, 2015 11:01
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz kwi 09, 2015 0:21
Posty: 200
Post Re: Bóg przyszedł do mnie
Wiesz co Robek nie bede z toba dyskutowala. Taki dobry katolik jestes to zajmij sie swoja ciotka bo szkoda kobiety jezeli jest chora. Wstyd zebys tak o swojej ciotce pisal. Masz szczescie ze Bog wszystkich jednakowo kocha ,tak samo i ciotke i ciebie.


So paź 03, 2015 11:28
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Bóg przyszedł do mnie
Jorgensen napisał(a):
Wiesz co Robek nie bede z toba dyskutowala.

Nie chcesz ze mną dyskutować! a co na to wszystko twój wszechświat :D

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


So paź 03, 2015 18:21
Zobacz profil
Post Re: Bóg przyszedł do mnie
Robek napisał(a):
Jorgensen napisał(a):
Wiesz co Robek nie bede z toba dyskutowala.

Nie chcesz ze mną dyskutować! a co na to wszystko twój wszechświat :D


Abys sam choc troszke sie wysilil i postaral rozumiec.

Jesli czekasz na gotowe drogi spotkania z Bogiem to jedyne pewne to nagly wypadek, ale majac nieczyste sumienie w takim momencie spotkasz sie jedynie z jego gniewem i wyrokiem, czego nikomu nie zycze.

Pozbadz sie pragnien materialnych i modl o laske rozumienia, to z pewnoscia zostaniesz wysluchany.


So paź 03, 2015 19:52
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Bóg przyszedł do mnie
sapper napisał(a):
Pozbadz sie pragnien materialnych i modl o laske rozumienia, to z pewnoscia zostaniesz wysluchany.

To w czym przeszkadzają te materialne pragnienia? że musze sie ich pozbyć?

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


So paź 03, 2015 22:16
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 06, 2015 10:22
Posty: 630
Post Re: Bóg przyszedł do mnie
Robek napisał(a):
sapper napisał(a):
Pozbadz sie pragnien materialnych i modl o laske rozumienia, to z pewnoscia zostaniesz wysluchany.

To w czym przeszkadzają te materialne pragnienia? że musze sie ich pozbyć?


W wydoskonaleniu się na drodze do świętości, do której jesteśmy powołani.

_________________
Warto zerknąć: Egzorcyzmy | Mamre | Różaniec | Modlitwy i życiorysy świętych | Życie wieczne


N paź 04, 2015 11:43
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Bóg przyszedł do mnie
dominikbartlomiej napisał(a):
Robek napisał(a):
sapper napisał(a):
Pozbadz sie pragnien materialnych i modl o laske rozumienia, to z pewnoscia zostaniesz wysluchany.

To w czym przeszkadzają te materialne pragnienia? że musze sie ich pozbyć?


W wydoskonaleniu się na drodze do świętości, do której jesteśmy powołani.

Ja te materialne pragnienia wyglądaj, to ja dobrze wiem, natomiast powiedział byś mi jak ta cała świętość ma wyglądać?

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


N paź 04, 2015 14:18
Zobacz profil
Post Re: Bóg przyszedł do mnie
Robek napisał(a):
Ja te materialne pragnienia wyglądaj, to ja dobrze wiem, natomiast powiedział byś mi jak ta cała świętość ma wyglądać?


Może ja spóbuję na to odpowiedzieć:

Spełnianie materialnych pragnień, rozumiem jako (często zachłanny) przyrost "zewnętrzny" - własnej cielesnej wagi i własnego przedmiotowego posiadania, a spełnianie dąźenia do świętości jako przyrost i doskonalenie zaszczepionego w nas duchowego, "wewnętrznego" człowieczeństwa i radosne oddawanie powstajacej w nas przy tym miłości na zewnątrz.


Pn paź 05, 2015 12:04
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Bóg przyszedł do mnie
dróżka napisał(a):
Robek napisał(a):
Ja te materialne pragnienia wyglądaj, to ja dobrze wiem, natomiast powiedział byś mi jak ta cała świętość ma wyglądać?


Może ja spóbuję na to odpowiedzieć:

Spełnianie materialnych pragnień, rozumiem jako (często zachłanny) przyrost "zewnętrzny" - własnej cielesnej wagi i własnego przedmiotowego posiadania, a spełnianie dąźenia do świętości jako przyrost i doskonalenie zaszczepionego w nas duchowego, "wewnętrznego" człowieczeństwa i radosne oddawanie powstajacej w nas przy tym miłości na zewnątrz.

Materialne pragnienia, czyli niech by dla mnie, była ta materialna butelka wódki.
A z dążenia do świętości to co materialnego będe miał ?

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Pn paź 05, 2015 14:02
Zobacz profil

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Bóg przyszedł do mnie
Świętość chyba więcej warta niż butelka wódki

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


Pn paź 05, 2015 14:03
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Bóg przyszedł do mnie
Andy72 napisał(a):
Świętość chyba więcej warta niż butelka wódki

Zależy co kto lubi.

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Pn paź 05, 2015 15:39
Zobacz profil
Post Re: Bóg przyszedł do mnie
Robek napisał(a):
Materialne pragnienia, czyli niech by dla mnie, była ta materialna butelka wódki.
A z dążenia do świętości to co materialnego będe miał ?


Prawdopodobnie to, że będziesz każdą, też materialną rzeczywistość doświadczał coraz intensywniej i pełniej, przez co nie będziesz jej tyle musiał dla siebie gromadzić. Wystarczy ci niewiele konsumować i niewiele mieć, by się nasycić i przypuszczam, że zbędna okaże się kiedyś ta butelka wódki ..


Pn paź 05, 2015 16:04
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 255 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 17  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL