Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt mar 19, 2024 8:36



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
 Dziwny lont świecy 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pn lut 25, 2019 8:40
Posty: 2
Post Dziwny lont świecy
Szczęść Boże, pisze do was z zapytaniem a zarazem z prośba gdyż nikt inny nie będzie w stanie mi na nie odpowiedzieć, dwa tygodnie przed świetami Bożego narodzenia zginęła potrącona przez pociąg moja siostrzenica, miała 21 lat, mijają już prawie 3 miesiące od tego wypadku, i ja jakoś się trzymam, co nie można powiedzieć(jest to zrozumiałe)o jej Mamie(mojej siostrze) i babci (naszej Mamie), jest to dla nich nadal dość traumatyczne, kilka dni temu moja Mama wysłała mi zdjęcie latu ze świeczki który mnie dość przeraził i jeżeli mógłbym sobie to jakoś tłumaczyć na „chłopski” rozum, ze to może taka świeczka taki lont, po prostu to rzecz raczej przyziemna to kilka dni po tym zajściu, Mama Sandry wysłała mi identyczne zdjęcie z identycznie dziwne spalonym latem, czy ktoś z was jest w stanie mi to wytłumaczyć?
Czy zły próbuje manifestować swoją obecność, nigdy nie byliśmy przykładnymi katolikami, w zasadzie tylko Mama, nasi rodzice, siostra nawróciła się dopiero po śmierci córki, uczęszcza do spowiedzi, msze święte, ja sam zacząłem się tym interesować gdyż nie przywiązywałem zbytnio uwagi wcześniej, choć proszę mnie nie zrozumieć złe, nigdy nie byłem przeciwko.
Wysyłam te zdjęcia, proszę w wolnej chwili spojrzeć na nie.
Bóg zapłać.

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Pn lut 25, 2019 8:57
Zobacz profil
Post Re: Dziwny lont świecy
Knot świeczki bardzo często przybiera taki właśnie kształt. Pamiętaj, że knot jest pleciony i w czasie spalania się rozplata. Nie doszukuj się czynnika nadprzyrodzonego.


Pn lut 25, 2019 9:09

Dołączył(a): Pn lut 25, 2019 8:40
Posty: 2
Post Re: Dziwny lont świecy
Dziękuje


Pn lut 25, 2019 9:34
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Dziwny lont świecy
Badyl88 napisał(a):
Czy zły próbuje manifestować swoją obecność, nigdy nie byliśmy przykładnymi katolikami


Siostrzenice zabił szatan? na co we wszystkich tragediach doszukiwać się ingerencji szatana? siostrzenica nie żyje, więc jest to dzieło szatana, samochód rozjechał kobiete która szła do kościoła, to również dzieło szatana, a kto kierował samochodem? kogo to obchodzi.

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Pn lut 25, 2019 14:21
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lut 13, 2015 14:38
Posty: 624
Post Re: Dziwny lont świecy
Knot jest niczym! Jednak ze względu na jedność jaką jesteśmy duchowo ( przez utożsamienie z ciałem zakłócane i bardzo mocno zawężone) osoby zmarłe nie mogą zaznać spokoju i nawet przejść dalej gdy bliscy bardzo cierpią ponieważ to przywiązuje ich do tej sytuacji. Śmierć ciała nie jest śmiercią samą w sobie to jedynie zmiana świadomości w której już nie widzi się jako ograniczone ciało i podatne na wszelkie zagrożenia. Rozpoznaje ,że jest się bezpiecznym i kochanym przez Boga wszechogarniająco ( co dla bagatelizujących znaczenie miłości jest powodem do poczucia winy ,że pełniło się rolę przeciwnika Boga. Wielu decyduje się podejmować trud życia w tym świecie aby nauczyć się kochać. Często się to nie udaje, ponieważ świat fałszywie przedstawia obraz miłości. Tego co się stało nie można teraz cofnąć ale można wyrazić chęć niesienia pokoju duchowi który niejako odszedł nie rozpoznawszy wielu aspektów życia. Można jednak dawać pokój duszy jeżeli samemu ten pokój się przyjmie. Będzie to tym łatwiejsze, że tam dary odbierane są natychmiast. Bo wbrew obiegowej opinii młyny Boże mielą błyskawicznie gdzie alfa jest tuż przy omega. A szatan spowalnia działanie przez obniżanie naszej wiary po to abyśmy w długim przeciągu czasu nie dostrzegli gdzie jest przyczyna a gdzie jej skutek. Bo to niechybnie pozbawiło by go panowania nad naszym umysłem a tym samym tym światem.

_________________
[color=#BF00FF]Szukaj Prawdy a Prawda cię wyzwoli.[/color]


Cz mar 07, 2019 19:59
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 5 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL