Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt mar 29, 2024 1:05



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
 Mary Wagner piekne swiadectwo 
Autor Wiadomość
Post Re: Mary Wagner piekne swiadectwo
Warto znać kontekst sprawy Kanady. To przedziwnie skrajnie lewicowy kraj. https://www.m.pch24.pl/kanada-skazuje-z ... 597,i.html


Pn wrz 23, 2019 7:21
Post Re: Mary Wagner piekne swiadectwo
Od kiedy to konserwatywne, skrajnie prawicowe media dają obiektywny obraz rzeczywistości?


Pn wrz 23, 2019 7:48
Post Re: Mary Wagner piekne swiadectwo
Najbardziej cię boli ze konserwatywne. Musisz to jakoś przeżyć.
A coś merytorycznie masz czy jak zwykle chcesz trollowac moja wypowiedz żeby zagłuszyć to co napisałem?


Pn wrz 23, 2019 7:54
Post Re: Mary Wagner piekne swiadectwo
Specjalnie dla Alus
https://www.gosc.pl/doc/4896720.W-Kanad ... padkow-ale


Pn wrz 23, 2019 9:13
Post Re: Mary Wagner piekne swiadectwo
Alus napisał(a):
Od kiedy to konserwatywne, skrajnie prawicowe media dają obiektywny obraz rzeczywistości?


Od kiedy lewicowe media które Alus notorycznie cytuje, dają obiektywny obraz rzeczywistości?


Pn wrz 23, 2019 9:31

Dołączył(a): Wt maja 29, 2018 15:10
Posty: 4921
Post Re: Mary Wagner piekne swiadectwo
Od kiedy jakiekolwiek pojedyncze źródło informacji ( grupa źródeł o podobnym stanowisku) daje coś więcej niż subiektywny punkt widzenia danej osoby lub grupy osób?

Nawet zapoznanie się z wieloma źródłami prezentującymi najróżniejsze poglądy przez które filtrują informacje nie daje pełnego i obiektywnego obrazy sprawy.

_________________
'Ja' to tylko zaimek wygodny w konwersacji ;)

Nazwanie czegoś/kogoś głupim lub mądrym, dobrym lub złym, prawdziwym czy fałszywym, itd, nie ma na to wpływu, tylko na to jak to subiektywnie odbieramy i jak to odbiorą inni...


Pn wrz 23, 2019 9:41
Zobacz profil
Post Re: Mary Wagner piekne swiadectwo
Quinque napisał(a):
Alus napisał(a):
Od kiedy to konserwatywne, skrajnie prawicowe media dają obiektywny obraz rzeczywistości?


Od kiedy lewicowe media które Alus notorycznie cytuje, dają obiektywny obraz rzeczywistości?

Widzę ze Alus została potraktowana według zasady kto jaka bronią wojuje


Pn wrz 23, 2019 10:13
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 18, 2009 9:51
Posty: 3963
Post Re: Mary Wagner piekne swiadectwo
Jockey napisał(a):


Gościu też już nie jest tym, czym kiedyś był.

https://www.justice.gc.ca/eng/csj-sjc/p ... index.html

Skrót: w wyniku luki prawnej w roku 2016 kanadyjski Sąd Najwyższy orzekł, że "zoofila bez penetracji" nie jest zoofilią w znaczeniu prawa. Oszczędźmy czytelnikom tego forum, w jakim kontekście było to orzeczenie, mogą z tego być jeszcze niezdrowe sny, bo cała sprawa była tylko częścią większej rozprawy z większą ilością obrzydliwych przestępstw. Dla naszej sprawy wystarczy jednak stwierdzić, że w październiku 2018 ta luka została załatana i teraz już każdy akt o charakterze seksualnym i z udziałem zwierząt jest penelizowany.

Hasełko publikowane przez Gościa było niepoprawne już w w momencie pisania artykułów, gdyż trudno stwierdzić, czy wyrok z 2016 dotyczył "większości przypadków". Nie znam statystyk, ile przestępstw tego obrzydlistwa jest dokonywanych w taki czy siaki sposób, i szczerze mówiąc nawet nie mam ochoty szukać. Ale na dzień dzisiejszy to i tak nie jest już aktualne.

_________________
Wszystko ma swój czas
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
...

(Koh 3:1nn)


Pn wrz 23, 2019 16:07
Zobacz profil
Post Re: Mary Wagner piekne swiadectwo
Nie no najlepiej pisać ze zródło jest nie takie.
To fakt ze GN zrobił skręt delikatnie w prawo ale myśle ze nie jest to złe. Fakt bliżej mi było do poglądów GN dawniej.

A co do Kanady to niestety wiele pokazuje ze właśnie jak z zoofilia legalizują wszelkie obrzydliwości. Nienormalność stała się tam normalnością a normalność nienormalnością. I w takim świecie Mary Wagner walczy o życie dla mordowanych dzieci.


Pn wrz 23, 2019 17:46
Post Re: Mary Wagner piekne swiadectwo
Jockey napisał(a):

Pudło - straciłam zaufanie do GN gdy ni słowem nie zareagował w wywiadzie na kategoryczne stwierdzenie (wtedy kandydata na prezydenta) śp. Kaczyńskiego, że nie podpisze ustawy całkowicie zakazującej aborcji, a potraktował B. Komorowskiego w kategoriach abortera, gdy tenże powiedział iż uznaje aktualny kompromis aborcyjny za właściwe prawo.
Zażądasz zapewne źródeł:
- wywiad ze śp. L. Kaczyńskim "Na pewno jestem patriotą",
- wywiad z B. Komorowskim "To nie konfesjonał'


Pn wrz 23, 2019 17:53

Dołączył(a): Pn sty 28, 2019 10:17
Posty: 1834
Post Re: Mary Wagner piekne swiadectwo
''Czynności seksualne ze zwierzętami w kopenhaskim zooparku erotycznym będzie kosztować od 70 do 150 euro.''
https://wolnosc24.pl/2017/08/26/dom-pub ... openhadze/
Nie sądzicie że to troszeczkę za drogo? Pewnie gatunek ma tu znaczenie.


Pn wrz 23, 2019 20:00
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr kwi 26, 2017 15:16
Posty: 2261
Post Re: Mary Wagner piekne swiadectwo
Jockey "nie rznij glupa", ze przypomne ulubiony tekst twoj i Yarpena.
Wielokrotnie pisalem na "katoliku" o roznych elementach kanadyjskiej rzeczywistosci, o mozliwej aborcji do konca ciazy, eutanazji, legalizacji marihuany i "przestepstwach" Mary Wagner.
Nic z tego nie czytales, czy raczej nic do ciebie nie trafilo i nagle znowu jest nowoscia?
Te katolibanskie teksty w Gosciu pisane sa tylko po to zeby Gosc sie sprzedawal, wiec maja szokowac katolicla publiczke jednoczesnie sprzedajac polprawdy ludziom nie majacym szansy sprawdzic jak cala prawda wyglada, lub z czego wynika.
Do tego wszyscy zapominaja ze Kanada to federacja roznych prowincji z ktorych Ontario w ktorym mieszkam jest 3 x wieksze od Polski, i ze to kraj wielonarodowosciowy, wielokultorowy i wieloreligijny gdzie religia katolicka jest tylko jedna z wielu. Tak jak w reszcie krajow anglosaskich jest tu pelen rozdzial Kosciola od panstwa i religia nie ma wplywu na prawo czy dzialalnosc polityczna tak jak jest to w Polsce. Prawo w tych krajach bazowalo na prawie brytyjskim wiec w razie jakis problemow z tym prawem zglaszajcie sie do tamtego parlamentu.
Jasne jest jednak ze etyka katolicka dotyczy tu tylko niewielkiej czesci spoleczenstwa.
Co do zoofilii to nie badalem tego zagadnienia, ale prawde mowiac nie bardzo mnie obchodzi co robi jakis redneck ze swoimi kozami w jurcie na dalekiej polnocy gdzie zima trwa 10 m-cy w roku. Rozumiem ze robi to po to zeby nie zwariowac, a moze w wyniku tego wydarzenia.
Tak czy oowak powtarzam jeszcze raz - Mary W. lamie zakaz sadowy, wiec jest aresztowana przez policje i ma kolejne sprawy sadowe i nie ma w tym zadnej "lewackiej ideologii", po prostu popelnia przestepstwo i jest karana za to.


Pn wrz 23, 2019 21:18
Zobacz profil
Post Re: Mary Wagner piekne swiadectwo
subadam napisał(a):
Jockey "nie rznij glupa", ze przypomne ulubiony tekst twoj i Yarpena.
Wielokrotnie pisalem na "katoliku" o roznych elementach kanadyjskiej rzeczywistosci, o mozliwej aborcji do konca ciazy, eutanazji, legalizacji marihuany i "przestepstwach" Mary Wagner.
Nic z tego nie czytales, czy raczej nic do ciebie nie trafilo i nagle znowu jest nowoscia?

Po pierwsze to jesteśmy na wiara.pl a nie katolik.pl i jest zasada nieprzenoszenia sporów i rozmów pomiędzy forami.

A teraz do rzeczy
A nie wiedziałem ze to co piszesz to prawdy objawione i trzeba się z nimi zgadzać.
To co dzieje się w Kanadzie niebiescy dla mnie nowością bo mam informacje z pierwszej ręki. I jest tam dużo gorszy zamordyzm niż to co przedostaje się prze polit poprawne media.
A Mary Wagner została skazana za obronę życia. Można powiedzieć ze wolność słowa w Kanadzie jest ograniczona.


Wt wrz 24, 2019 8:16
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 18, 2009 9:51
Posty: 3963
Post Re: Mary Wagner piekne swiadectwo
Jockey napisał(a):
A co do Kanady to niestety wiele pokazuje ze właśnie jak z zoofilia legalizują wszelkie obrzydliwości.


Trochę niska argumentacja, żeby nazywać lukę prawną, która istniała już od zarania prawodastwa Kanady jako "legalizację". W ten sposób swego czasu argumentowano, że Watykan w 1929 "zalegalizował" seks z 12-latkami.

Jockey napisał(a):
Można powiedzieć ze wolność słowa w Kanadzie jest ograniczona.


Można powiedzieć, że wolność słowa jest ograniczona przez własność prywatną.

_________________
Wszystko ma swój czas
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
...

(Koh 3:1nn)


Wt wrz 24, 2019 9:22
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sty 28, 2019 10:17
Posty: 1834
Post Re: Mary Wagner piekne swiadectwo
subadam napisał(a):
Tak czy oowak powtarzam jeszcze raz - Mary W. lamie zakaz sadowy, wiec jest aresztowana przez policje i ma kolejne sprawy sadowe i nie ma w tym zadnej "lewackiej ideologii", po prostu popelnia przestepstwo i jest karana za to.

Nie tylko łamie zakaz sądowy ale też może niekorzystnie wpływać na psychikę kobiet które chcą pozbyć się problemu. No i wiadomo że domaganie się zakazowi aborcji to droga ku przemocy wobec kobiet.
We Francji też niezle z tego typu problemami sobie radzą:
''Rada Stanu, czyli najwyższy organ sądownictwa administracyjnego we Francji, uznała, że zezwolenie na publikację uśmiechniętych twarzy dzieci z zespołem Downa jest niewłaściwe, gdyż "prawdopodobnie narusza spokój sumienia kobiet, które legalnie dokonały innych osobistych wyborów", czyli aborcji.''
https://archiwum.radiozet.pl/Wiadomosci ... a-00032346
Im mniej downów tym społeczeństwo zdrowsze. Tego typu selekcja musi być korzystna a i państwo trochę przyoszczędzi.


Wt wrz 24, 2019 10:12
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL