Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt kwi 23, 2024 16:28



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
 Mary Wagner piekne swiadectwo 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Mary Wagner piekne swiadectwo
subadam napisał(a):
Nie pieprz glupot Andy.
Mary Wagner ma zakaz zblizania sie do kanadyjskich klinik aborcyjnych ktory lamie za co ja wsadzaja, to wszystko.

A jeśli ktoś podczas Okupacji nie wydaje Żydów Niemcom to też jest winien łamania prawa?
Prawo, które jest niezgodne z Prawem Naturalnym to żadne prawo.

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


So wrz 21, 2019 15:10
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr kwi 26, 2017 15:16
Posty: 2261
Post Re: Mary Wagner piekne swiadectwo
Zdefiniuj prawo naturalne.
Poza tym nie pamietam zeby Kanada byla obecnie przez kogokolwiek okupowana.


So wrz 21, 2019 17:35
Zobacz profil

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Mary Wagner piekne swiadectwo
Prawo naturalne: nie morduj
jest okupowana przez lewacką ideologię, która nie tylko pozwala mordować dzieci ale nawet zakazuje przeciwdziałania temu

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


So wrz 21, 2019 17:43
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr kwi 26, 2017 15:16
Posty: 2261
Post Re: Mary Wagner piekne swiadectwo
To jest twoja opinia do ktorej masz prawo jednak jest w Kanadzie wystarczajaco duzo ludzi ktorzy widza to inaczej niz ty, by wprowadzono inne rozwiazania prawne Tutaj religia jest prywatna sprawa obywatela i nie ma zadnego wplywu na prawo, w dodatku Kosciol Katolicki jest zdyskredytowany przez swoje afery pedofilskie za ktore placil milionowe odszkodowania i udzial w systemie "residential schools" dla Indian majacych za zadanie zasymilowac ich z biala, chrzescijanska kultura.
W zwiazku z tym aborcja nie jest penalizowana, a jest prywatna sprawa kobiety i jej lekarza.
Nie ma to zadnego zwiazku z jakakolwiek ideologia a z rozdzialem Kosciola od panstwa.


So wrz 21, 2019 21:57
Zobacz profil

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Mary Wagner piekne swiadectwo
No właśnie: morderstwo prywatną sprawą między mordercą i zleceniodawcą

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


N wrz 22, 2019 9:25
Zobacz profil
Post Re: Mary Wagner piekne swiadectwo
A jak sobie radzicie z ograniczeniem wolności obywatelskich jakie występuje w Kanadzie? Np. wolności do manifestowania i wypowiadania swoich poglądów na temat aborcji.


N wrz 22, 2019 9:40
Post Re: Mary Wagner piekne swiadectwo
Podobnie jest we Francji. Bodajże w 2012 czy 13 roku wprowadzono zakaz głoszenia w Internecie antyaborcyjnych haseł


N wrz 22, 2019 15:51
Post Re: Mary Wagner piekne swiadectwo
To tak nowoczesna lewicowo liberalna wolność. Masz prawo głosić swoje poglądy pod warunkiem ze mieszczą się w lewicowo liberalnych granicach. Jak nie to jesteś faszysta i ... w miejsce kropek można wstawić dowolne obelgi... i nie masz prawa się wypowiadać a nawet zbliżać do miejsc związanych z protestem.


N wrz 22, 2019 16:11

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Mary Wagner piekne swiadectwo
Francuzi mają już dość Macrona.

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


N wrz 22, 2019 16:13
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr kwi 26, 2017 15:16
Posty: 2261
Post Re: Mary Wagner piekne swiadectwo
Jockey - nic nie jest ograniczone i antyaborcyjne lobby w Kanadzie dziala dosc preznie:
https://www.cbc.ca/radio/day6/canada-s- ... -1.5138398
Pierwszy lepszy artykul z CBC.
To Mary Wagner ma ograniczony dostep do klinik aborcyjnych po przegranym procesie sadowym zgodnie z zasada "moja wolnosc konczy sie tam gdzie zaczyna twoja".
Jezeli lobby antyaborcyjnemu uda sie zmienic obowiazujace prawo w sprawie penalizowania aborcji to sie to zmieni, ale na razie jest tak jak zdecydowano w koncu lat 60 tych.
https://en.wikipedia.org/wiki/Criminal_ ... E2%80%9369
Reszta komentarzy do mego postu jest rownie bezzasadna, nie ma zadnego ograniczenia gloszenia pogladow pro life w Kanadzie, zarowno w internecia jak na ulicy.


N wrz 22, 2019 17:24
Zobacz profil

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Mary Wagner piekne swiadectwo
"moja wolnosc konczy sie tam gdzie zaczyna twoja"
więc prawo do aborcji koliduje z prawem dzieci do życia

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


N wrz 22, 2019 17:28
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr kwi 26, 2017 15:16
Posty: 2261
Post Re: Mary Wagner piekne swiadectwo
Andy, naucz sie angielskiego i poczytaj angielskojezyczne zrodla, albo uzyj tlumacza googla ( choc musze przyznac ze nadal dziala dosc kulawo ).
W prawie wiekszosci krajow anglosaskich za dziecko uwaza sie dziecko urodzone a nie plod.
Wynikalo z ogromnej smiertelnosci dzieci w XIXw ( i w poczatkach XX tego tez ).
W starszej odmianie tego prawa za dziecko jako podmiot prawny uznawano dziecko 5 letnie - jako ze wowczas prawdopodobienstwo ze bedzie zylo dluzej zasadniczo sie zwiekszalo.
Jezeli to prawo zostanie zmienione w taki sposob, ze dziecko powstaje w momencie poczecia to wowczas oczywiscie opisany przez ciebie konflikt wystapi.
Ale nie wydaje mi sie zeby taka zmiana prawna w ciagu twojego zycia nastapila.


N wrz 22, 2019 17:37
Zobacz profil

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Mary Wagner piekne swiadectwo
Powinno się jak najszybciej zmienić takie prawa.

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


N wrz 22, 2019 17:39
Zobacz profil
Post Re: Mary Wagner piekne swiadectwo
A może to świadoma polityka depopulacji świata ?..
https://www.youtube.com/watch?v=VEkxjxGwjIw


N wrz 22, 2019 20:16
Post Re: Mary Wagner piekne swiadectwo
subadam napisał(a):
W prawie wiekszosci krajow anglosaskich za dziecko uwaza sie dziecko urodzone a nie plod


W III Rzeszy za zwierzęta uważano żydów i cyganów, nieco wyżej stali słowianie. I skutki tego znamy wszyscy. No ale skoro tak się uważa, to nie mamy czego podważać


N wrz 22, 2019 22:25
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL