Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So mar 30, 2024 3:14



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 111 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
 Dlaczego ludzie nie boją się piekła. 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pt maja 11, 2018 4:50
Posty: 276
Post Re: Dlaczego ludzie nie boją się piekła.
Nazywaj konkretne słowa kłamstwami, a nie moją osobą jako kłamcę. Gdyż nazywając słowa kłamstwami, jednocześnie je przytaczasz. Gdy nazywasz mnie kłamcą, nie mam jak się bronić przed oszczerstwem. To istotna różnica.
Jak chcesz to można przenieść tę dyskusję na PW, żeby nie zaśmiecać wątku. Ale w sumie myślę, że zaśmiecanie każdego wątku jest Twoim celem, więc pewnie wolisz się kłócić publicznie.


Śr maja 30, 2018 18:24
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 08, 2015 16:27
Posty: 4393
Post Re: Dlaczego ludzie nie boją się piekła.
No i co ze wskazaniem przez Stubra postu Stubra, o który prosiłem i który nawałem łgarstwem, a autora łgarstw niesprawiedliwie nazwałem łgarzem? Nie ma wskazania. Hmm, czemu mnie to nie dziwi.

_________________
Jeżeli Boga nie ma, to co jest?


Śr maja 30, 2018 18:28
Zobacz profil
Post Re: Dlaczego ludzie nie boją się piekła.
Stubr, daj mu spokój. To jest katolik; wystawia w ten sposób sobie i swoim świadectwo, że od czasu państwa teutońskiego w Prusiech katolicyzm nie zanotował żadnego progresu w technice nawracania niekatolików. Bo regres, owszem, jest: kiedyś łgarzowi rozpruwano brzuch, przybijano flaki do drzewa i ganiano w kółko do wtóru teutońskiego rechotu – i było to skuteczne. Dzisiaj łgarzowi można już tylko napyskować; a jest to skuteczne, że ło!


Śr maja 30, 2018 18:30

Dołączył(a): Pt maja 11, 2018 4:50
Posty: 276
Post Re: Dlaczego ludzie nie boją się piekła.
@chwat
Jako że w połowie postów w kilku różnych tematach nazywasz mnie łgarzem i przytaczasz same słowa, które kłamstwem nie są - przypomnij mi każde z nich, oznaczając je osobnym punktem. Odniosę się do nich.
Wcześniej mogłem po prostu zignorować, choćby dlatego że ileż można kopać się z kangurem.


Śr maja 30, 2018 18:38
Zobacz profil
Post Re: Dlaczego ludzie nie boją się piekła.
ErgoProxy napisał(a):
Bo regres, owszem, jest: kiedyś łgarzowi rozpruwano brzuch, przybijano flaki do drzewa i ganiano w kółko do wtóru teutońskiego rechotu – i było to skuteczne. Dzisiaj łgarzowi można już tylko napyskować; a jest to skuteczne, że ło!

To dowód na progres, a nie regres.


Śr maja 30, 2018 18:52

Dołączył(a): Wt maja 29, 2018 15:10
Posty: 4921
Post Re: Dlaczego ludzie nie boją się piekła.
Feelek - sądzę że to dowód na umiejętność korzystania z ironii tudzież z sarkazmu.

_________________
'Ja' to tylko zaimek wygodny w konwersacji ;)

Nazwanie czegoś/kogoś głupim lub mądrym, dobrym lub złym, prawdziwym czy fałszywym, itd, nie ma na to wpływu, tylko na to jak to subiektywnie odbieramy i jak to odbiorą inni...


Śr maja 30, 2018 19:01
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 111 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL