Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz kwi 25, 2024 14:44



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 Sny 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pn cze 10, 2019 21:28
Posty: 1
Post Sny
Witam jestem tu nowa. Szukam odpowiedzi co pismo święte mówi o snach? Czy mogła do nas we śnie przyjść zmarli lub inne dobre duchy lub anioły?

Rok temu straciłam synka w 20 tygodniu ciazy. Zawsze bardzo chciałam by do mnie przyszedł we śnie.

Wczoraj miałam bardzo dziwne zjawisko. Spałam i obudzilam się bo czułam prawie fizyczna obecność kogoś kto się przytula do moich pleców i jego oddech na karku. Bałam się bardzo.... Obudzilo mnie to gdy tylko ta obecność poczułam.

Wiem że mi się to nie śniło... Nie wiem co myśleć. Bałam bardzo....chciałam odwrócić głowę lub siebie by zobaczyć kto lub co się przytula do mnie ale nie mogłam się ruszyć... Jakbym była nieruchoma. Zaczęłam się modlić i zasnęłam.

Nie wiem co myśleć... Szukam czegoś że nie zwariowalam.nie wiem czy to mój synek ...a ja mam wyrzuty że się tak bardzo go bałam


Pn cze 10, 2019 21:38
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt maja 29, 2018 15:10
Posty: 4921
Post Re: Sny
Poczytaj o paraliżu sennym. Nie mówię, że to to, ale na mój gust pasuje i warto abyś sama oceniła.

_________________
'Ja' to tylko zaimek wygodny w konwersacji ;)

Nazwanie czegoś/kogoś głupim lub mądrym, dobrym lub złym, prawdziwym czy fałszywym, itd, nie ma na to wpływu, tylko na to jak to subiektywnie odbieramy i jak to odbiorą inni...


Pn cze 10, 2019 21:42
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Sny
IrciaLilith napisał(a):
Poczytaj o paraliżu sennym. Nie mówię, że to to, ale na mój gust pasuje i warto abyś sama oceniła.


Z tego co wyczytałem to na chwilę przed zaśnięciem i po obudzeniu sie, to u ludzi pojawiają sie halucynacje, więc jak ktoś sie obudzi, to przez chwilę może widzieć coś czego nie ma, to jest całkowicie normalne, tak samo jak sytuacja w której po oglądaniu gołych dziewczyn śnią sie gołe dziewczyny, po codziennych wizytach w kościele, śni sie kościół, to są normalne rzeczy, i doszukiwanie sie tutaj nie wiadomo czego, wydaje mi sie bezcelowe.

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Wt cze 11, 2019 7:44
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 3 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL