Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt kwi 23, 2024 19:35



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 
 Cenzura na forum Wiara 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pt lis 29, 2019 19:23
Posty: 5
Post Cenzura na forum Wiara
Dzień dobry, informuję, że mój temat Świadectwo BYŁEGO katolika został usunięty bez słowa i bez komunikatu dla mnie, ani nawet ostrzeżenia. Temat nie zawierał wulgaryzmów, opisów brutalnych, szkalowania kościoła itp. Gratulacje dla admina, już wiem jakiego typu jest człowiekiem. Zapraszam go do podania imienia i nazwiska, chętnie zadzwonię do Pana/Pani i powiem co myślę o takiego rodzaju "chrześcijańskim" postępowaniu.


So gru 07, 2019 6:14
Zobacz profil
Post Re: Cenzura na forum Wiara
Bo to są dzieci Boże, toteż zabawiają się nieopoważnie, a uważają się za dorosłych.

Swoją drogą, ten temat mógł zostać gdzieś przeniesiony i przykryty postami z innego wątku. Ktoś z moderatury się wypowie o jego losie i losu przyczynach, czy będziemy udawać, że nic się nie stało, Polacy, nic się nie stało?


So gru 07, 2019 10:37
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 23, 2003 0:41
Posty: 4101
Post Re: Cenzura na forum Wiara
PeterS, dostałeś informacje w temacie gdzie możesz uzyskać wsparcie. W inny sposób nie możemy Ci pomóc na tym forum.

_________________
Mądremu tłumaczyć nie trzeba, głupi i tak nie zrozumie.


So gru 07, 2019 13:20
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 3 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL