Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 15:09



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
 Paruzja - Iskra z Polski 
Autor Wiadomość
Post Re: Paruzja - Iskra z Polski
george45 napisał(a):
Zefciu, a nie jest to czasem tak, że to tylko Ty widzisz i imputujesz swe widzenie Chrystusowi?
Nie wiem. Jeśli tak jest, to przewiduję, że ktoś zauważy i merytorycznie wykaże, że nie mam racji.


Pn maja 25, 2020 11:58

Dołączył(a): Śr kwi 18, 2018 8:59
Posty: 1457
Post Re: Paruzja - Iskra z Polski
zefciu napisał(a):
george45 napisał(a):
Zefciu, a nie jest to czasem tak, że to tylko Ty widzisz i imputujesz swe widzenie Chrystusowi?
Nie wiem. Jeśli tak jest, to przewiduję, że ktoś zauważy i merytorycznie wykaże, że nie mam racji.

Skoro jak piszesz nie wiesz, to może powinieneś swą wypowiedź
zefciu napisał(a):
Widać zatem, że Chrystus przewidział mącicieli Twojego pokroju i przed nimi swoich uczniów ostrzegł.

zakończyć znakiem zapytania?


Pn maja 25, 2020 12:22
Zobacz profil
Post Re: Paruzja - Iskra z Polski
george45 napisał(a):
Skoro jak piszesz nie wiesz, to może powinieneś swą wypowiedź zakończyć znakiem zapytania?
Nie. Nie powinienem, ponieważ nie jest ona pytaniem. Natomiast jestem przekonany, że Ty powinieneś powstrzymać się od dyskusji w tym wątku, który dotyczy spraw chrześcijaństwa, a nie Twojej sekty.


Pn maja 25, 2020 12:44

Dołączył(a): Wt maja 29, 2018 15:10
Posty: 4921
Post Re: Paruzja - Iskra z Polski
Zefciu- słowo sekta ma w naszym kraju bardzo negatywny wydźwięk. Czy masz jakieś dowody, że George należy do tego typu grupy wyznaniowej?

_________________
'Ja' to tylko zaimek wygodny w konwersacji ;)

Nazwanie czegoś/kogoś głupim lub mądrym, dobrym lub złym, prawdziwym czy fałszywym, itd, nie ma na to wpływu, tylko na to jak to subiektywnie odbieramy i jak to odbiorą inni...


Pn maja 25, 2020 13:59
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL