Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N kwi 28, 2024 18:59



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 Być aby doświadczyć iluminacji Bożej 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pt kwi 17, 2020 21:12
Posty: 1
Post Być aby doświadczyć iluminacji Bożej
Witajcie..
Poruszam się tutaj dosyć niemrawo" bo jestem tutaj po raz pierwszy dziś..i technika może być wyzwaniem..
Niemniej w imię Pana...będzie:)
Doświadczanie...to coś co ma swój kształt po tym jak nastapi, jak dokona się...jak przygniecie lub wzniesie..nas w stonę jasną lub ciemną, a każda , będąca naszym udziałem z naszych wyborów się podziała i za Jego przyczyną , cierpliwością wobec nas..ku chwale Jego..
Ciemność ciemność której nic nie zapowiada...która dzieje się w najbardziej nieoczekiwanym momencie nas , którą tłumaczymy..."ot no tak bywa", ot, bo może tak mialo być...staje się zadaniem które odczytujemy po latach...doświadczeniem.. ulepieniem nas, naszych iluzji o nas przez Boga.
Jesteśmy aby doświadczać...błędów których nie widzimy , gdy On już je zna
Jesteśmy aby doświadczać...ciemności której nie potrafimy przekroczyć, gdy On już staje się w nas światłem..
Jesteśmy aby powstawać, gdy nie mamy nadziei ...
za Jego iliminacją!
Chwała Panu


Pt kwi 17, 2020 21:42
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Być aby doświadczyć iluminacji Bożej
Wątek powinien być dyskusyjny, a Ty przedstawiłaś swoje przemyslenia i co dalej? O czym mamy dyskutować?

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


So kwi 18, 2020 7:29
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt maja 29, 2018 15:10
Posty: 4921
Post Re: Być aby doświadczyć iluminacji Bożej
Wiem o czym można dyskutować:
Cel ustalić która opcja jest najbliższa prawdzie:
A- autor wątku ma problemy psychiczne
B-substancje psychoaktywne
C- boska illuminacja
D- artystyczna wena twórcza
Mamy to w dziale 'wierzyć nie wierzyć' i ja wierzę w opcję D. Jeśli ktoś ma inną opinię można dyskutować a jeśli ktoś się zgadza z wersją D to zostaje ustalić co autor miał ma myśli oraz jakie uczucia wzbudza to dzieło.

Bardzo podoba mi się zdanie: Jesteśmy aby doświadczać, zgadza się to z moimi ustaleniami odnośnie sensu życia.
Aczkolwiek mam problem z fragmentem 'za Jego iliminacją'... Marta_magdalena45 jak to interpretować?

Mam nadzieję, że przedstawienie opcji A i B nie zostanie odebrane jako ad personam, bo nie to jest moją intencją.

_________________
'Ja' to tylko zaimek wygodny w konwersacji ;)

Nazwanie czegoś/kogoś głupim lub mądrym, dobrym lub złym, prawdziwym czy fałszywym, itd, nie ma na to wpływu, tylko na to jak to subiektywnie odbieramy i jak to odbiorą inni...


So kwi 18, 2020 8:20
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 3 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL