Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt mar 19, 2024 11:27



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
 Historia mojego uwolnienia 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pt lip 16, 2021 15:51
Posty: 1
Post Historia mojego uwolnienia
Przez długie lata wierzyłem w Jezusa a sama myśl , że mógłbym w niego nie wierzyć napawała mnie lękiem ale zdałem sobie sprawę że strach pochodzi od szatana i że to on chce żebym się lękał a Bóg jest miłością nie chce żebym żył w strachu... Zresztą ewangeliczny Jezus szantażuje ludzi (Mt10:33Ale jeśli ktoś się Mnie wyprze przed ludźmi, tego i Ja się wyprę przed moim Ojcem, który jest w niebie.)Bóg kocha bezwarunkowo człowieka i nie potrzebuje żeby jego stworzenie żyło w strachu przed dobrym Ojcem , który jest w niebie😉


Pt lip 16, 2021 15:52
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz sie 12, 2021 22:08
Posty: 2
Post Re: Historia mojego uwolnienia
Znam to... Nie wiem, jak uwierzyc w Boga. W ogole Jezus wydaje mi sie nierealny. Przeciez mowil,ze Krolestwo jest juz blisko, aminelo ponad 2 tys. lat i co? Dlaczego sa choroby i problemy, w ktorych czlowiek czasami nie moze wytrzymac i potem uslyszy - ooo, zgrzeszyles, do piekla idziesz. Bo zle rozwiazales problem i wybuchales. Serio? Ja nie radze sobie w mega problemach i gdbym miala gode zycie, dano mi rodzicow normalnych, dom, wsparcie, meza... to bym tez radowala sie w Panu na mszy i spiewala sobie z usmiechem piesni. tak ide do kosciola i nie wiem, co ze soba zrobic,zeby przezyc dzien bez problemow i uwlaczajacej samotnosci.


Cz sie 12, 2021 23:07
Zobacz profil
Post Re: Historia mojego uwolnienia
ornando1 napisał(a):
Znam to... Nie wiem, jak uwierzyc w Boga. W ogole Jezus wydaje mi sie nierealny. Przeciez mowil,ze Krolestwo jest juz blisko, aminelo ponad 2 tys. lat i co? Dlaczego sa choroby i problemy, w ktorych czlowiek czasami nie moze wytrzymac i potem uslyszy - ooo, zgrzeszyles, do piekla idziesz. Bo zle rozwiazales problem i wybuchales. Serio? Ja nie radze sobie w mega problemach i gdbym miala gode zycie, dano mi rodzicow normalnych, dom, wsparcie, meza... to bym tez radowala sie w Panu na mszy i spiewala sobie z usmiechem piesni. tak ide do kosciola i nie wiem, co ze soba zrobic,zeby przezyc dzien bez problemow i uwlaczajacej samotnosci.

Mylisz królestwo Boże z rajem w wieczności.
Królestwo Boże ma każdy, kto w życiu kieruje sie miłością, ma w sercu pokój, pomimo wszelkich niedogodności życia doczesnego.


Pt sie 13, 2021 6:51

Dołączył(a): Śr kwi 18, 2018 8:59
Posty: 1457
Post Re: Historia mojego uwolnienia
afilatelista napisał(a):
Bóg kocha bezwarunkowo człowieka i nie potrzebuje żeby jego stworzenie żyło w strachu przed dobrym Ojcem , który jest w niebie😉

Bóg nie straszy, bo niema w sobie strachu. Straszą ci, co sami żyją w strachu, w strachu o swój prestiż, poważanie, władzę.
Wszystkie zło bierze się ze strachu. Człowiek kradnie ze strachu, bije i zabija ze strachu, składa ofiary ze strachu i straszy ze strachu.
Czy ktoś, chodziłby do kościoła, meczetu synagogi, czcił kamienie które sam wykuł, gdyby nie czół strachu, strachu przed śmiercią? Może nazywać to miłością, wdzięcznością, uszanowaniem, ze strachu nie nazywając tego strachem.


Pt sie 13, 2021 9:22
Zobacz profil
Post Re: Historia mojego uwolnienia
ornando1 napisał(a):
Znam to... Nie wiem, jak uwierzyc w Boga. W ogole Jezus wydaje mi sie nierealny. Przeciez mowil,ze Krolestwo jest juz blisko, aminelo ponad 2 tys. lat i co? Dlaczego sa choroby i problemy, w ktorych czlowiek czasami nie moze wytrzymac i potem uslyszy - ooo, zgrzeszyles, do piekla idziesz. Bo zle rozwiazales problem i wybuchales. Serio? Ja nie radze sobie w mega problemach i gdbym miala gode zycie, dano mi rodzicow normalnych, dom, wsparcie, meza... to bym tez radowala sie w Panu na mszy i spiewala sobie z usmiechem piesni. tak ide do kosciola i nie wiem, co ze soba zrobic,zeby przezyc dzien bez problemow i uwlaczajacej samotnosci.



Wiesz choroby to jest najmniejszy problem wszystko zależy w jakim stopniu oczywiście.
Gorsze są jednak narkotyki i tak dalej.

A Ty ciągle o tym królestwie Bożym jakby tutaj miało coś być nie wiem naprawdę o co chodzi z tym.


Pt sie 20, 2021 17:31

Dołączył(a): Śr paź 20, 2021 21:50
Posty: 3
Post Re: Historia mojego uwolnienia
Ma ktoś pomysł co będzie w królestwie niebieskim z osobami które uczęszczały ciągle na msze itp ale w stosunkach między płciami byli wręcz chole*** źli?


Śr paź 20, 2021 21:48
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Historia mojego uwolnienia
"Rozliczeni" będziemy z miłości, a nie ilości Mszy św.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Śr paź 20, 2021 22:02
Zobacz profil
Post Re: Historia mojego uwolnienia
Kler też taki uważa?


So paź 23, 2021 6:19
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 8 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL