Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 18:10



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 92 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
 Problem wniebowstąpienia. 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): N mar 25, 2007 18:09
Posty: 3719
Post Re: Problem wniebowstąpienia.
Logika , aniołowie nie należą do Archanioła bo niby do którego, w Biblii jest ich wymienionych trzech- Michał , Gabriel i Rafał , to do którego twoim zdaniem mieli by należeć pozostali?
Aniołowie należą do Boga, a skoro Jezus posłał swoich aniołów to znaczy że jest Bogiem.
Nigdzie w Biblii nie jest napisane że Jezus miał skrzydła, już samo to powinno dać ci wiele do myślenia skoro wyciągasz wnioski z tego czego nie ma w Biblii , takie domysły typu Jezus musi być Archaniołem , czwartym Archaniołem po Michale Gabrielu i Rafale, są niebiblijne. Potwierdzasz w ten sposób że nauka Świadków Jehowy daleka jest od Biblii i opiera się na "Strażnicy". To śmieszne aby Jezusa nazywać Michałem a Michała Jezusem. Równie dobrze można napisać że logika jest Jezusem.
IPW, nazwy własne wspólnot religijnych piszemy dużą literą, tak samo nazwy czasopism. bramin


Pn sie 08, 2022 6:32
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt mar 18, 2022 13:07
Posty: 587
Post Re: Problem wniebowstąpienia.
Inny_punkt_widzenia napisał(a):
Logika , aniołowie nie należą do Archanioła bo niby do którego, w Biblii jest ich wymienionych trzech- Michał , Gabriel i Rafał


Możesz podać wersety Biblijne gdzie jest mowa o tych trzech archaniołach?


Cz paź 06, 2022 17:57
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 92 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL