Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt mar 19, 2024 11:57



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 
 Odbity obraz 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Wt gru 03, 2019 20:28
Posty: 5
Post Odbity obraz
Mam pytanie odnośnie odbicia na szkle.
Na ścianie był obrazek MB wydrukowany i umieszczony za szybką. Pewnego dnia obrazek spadł i pękł kawałek zakurzonej szybki, na szybie została odbita twarz Maryi. Szybka nie była przyciśnięta mocno do obrazka, po sprawdzeniu innych obrazów nie było żadnego odbicia, tylko ten z Maryją został odbity. Jest to zwykła wydrukowana kartka papieru.
Czy taki przypadek jest normalny?


Śr wrz 15, 2021 11:22
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4586
Post Re: Odbity obraz
Tak , taki przypadek jest normalny, nie ma w tym nic nadzwyczajnego czy nadnaturalnego.

_________________
ksiądz


Śr wrz 15, 2021 11:30
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr kwi 18, 2018 8:59
Posty: 1457
Post Re: Odbity obraz
Normalny? To dlaczego inne obrazy się nie odbiły? Skąd ta pewność w podjęciu diagnozy, masz jakieś doświadczenie w określaniu na odległość, co jest normalnym zjawiskiem, a co nienormalnym? W tym przypadku może być coś nadzwyczajnego i nadnaturalnego.


Śr wrz 15, 2021 12:33
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt gru 03, 2019 20:28
Posty: 5
Post Re: Odbity obraz
Może zdjęcie coś pomoże? https://www15.zippyshare.com/v/oGjXmaN4/file.html


Śr wrz 15, 2021 13:33
Zobacz profil
Post Re: Odbity obraz
Zdjecia nie mozna zobaczyc, ale zastanow sie nad (bez)sensem swojego pytania.
Farba z obrazkow naprawde moze przejsc na szklo, szczegolnie jesli obrazek byl "podgrzewany" swiatlem slonca/lampy/swieczki.

Jezeli by ktos ci napisal, ze zaszlo zjawisko naukowo niewytlumaczalne, czyli nadprzyrodzone, to co chcialbys z tym kawalkiem szkla zrobic? Powiesic z szacunkiem na scianie, czy sprzedac na allegro?

A co zrobiles z samym obrazkiem?


Śr wrz 15, 2021 16:43

Dołączył(a): Wt gru 03, 2019 20:28
Posty: 5
Post Re: Odbity obraz
Jeżeli tak mówisz, to dlaczego obrazy które są obok nie mają żadnego nawet drobnego odbicia? Słońce świeciło jednakowo na obrazki. Gdyby tak było jak piszesz, to na innych obrazkach też można byłoby zauważyć podobne odbicie.

No pewnie, sprzedałbym na Allegro może chcesz kupić?

Obrazek został na ścianie tak jak zwykle. Nie znalazłem odpowiedzi w internecie więc może ktoś miał podobny przypadek. Jak ktoś chce pożartować to lepiej niech się nie udziela.


Śr wrz 15, 2021 17:46
Zobacz profil
Post Re: Odbity obraz
Moze farba z obrazka z Maryja byla.inna?

Mozesz, oczywiscie, chodzic po ulicy z okruchem szkla z obrazka i robic sonde, czy to normalny przypadek czy nie, ale zastanow sie po co?
Przy takich "niewyjasnionych" zjawiskach, probuje sie znalezc przyczyne np probujac powtorzyc eksperymentalnie.
Dla mnie to czynniki naturalne, a wyglada na to, ze ty doszukujesz sie jakiegos specjalnego znaku.

Pan Bog roznie do ludzi przemawia.

Jezeli dla ciebie to zjawisko ponadnormalne, to jak chcesz na nie zareagowac?


Śr wrz 15, 2021 21:42

Dołączył(a): Śr kwi 18, 2018 8:59
Posty: 1457
Post Re: Odbity obraz
Kael napisał(a):
Pan Bog roznie do ludzi przemawia.

Tak, ale dla tych co nie potrafią zrozumieć ma tak zwanych ekspertów. Taki ekspert potrafi bezbłędnie na forum wykluczyć przypadek normalny od nadzwyczajnego. I tak:
Szkiełko z wizerunkiem – przypadek normalny, nie doszukuj się jakiegoś znaku specjalnego
Objawienia we śnie, namalowane przez osobę trzecią – cud, możesz zostać nawet świętym
Uzdrowienie Łazarza – cud, efekt Łazarza – przypadek normalny.
Może i ja skorzystam z bezpłatnych usług ekspertów, ciekawi mnie, czy przemiana chleba, wody, mięsa w myśli, czyn, jest cudem, czy zjawiskiem normalnym? Take coś przydarza mi się od urodzenia, a może i jeszcze wcześniej się zaczęło.


Cz wrz 16, 2021 8:04
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Odbity obraz
george45 napisał(a):
Może i ja skorzystam z bezpłatnych usług ekspertów, ciekawi mnie, czy przemiana chleba, wody, mięsa w myśli, czyn, jest cudem, czy zjawiskiem normalnym? Take coś przydarza mi się od urodzenia, a może i jeszcze wcześniej się zaczęło.


Jak eksperci, to może pomógł by ci jaki psycholog?

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Cz wrz 16, 2021 8:34
Zobacz profil
Post Re: Odbity obraz
Jako "ekspert" powiem, ze george45 najlepiej na tym forum umie tylko trollowac.

Akurat przydarzalo mi sie miec odbicia drukowanych tekstow/obrazow na okladkach czy szklach.
Poza tym, gdyby pytajacy chcial odpowiedzi tylko od ekspertow, to nie chodzilby po internecie i nie zadawal takiego pytania w ciemno.

Chyba, ze spodziewal sie, ze tu sa eksperci od spraw nadprzyrodzonych (taki mu juz odpowiedzial i nie bylam to ja, ja jestem z doswiadczeniem praktycznym) i mu potwierdza, ze to "nienormalne".

Pytanie pozostaje: co by w jego zyciu zmienilo przekonanie, ze ma "nienormalne" odbicie wizerunku Maryi na szkle?


Cz wrz 16, 2021 9:00
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 01, 2020 15:01
Posty: 1701
Post Re: Odbity obraz
Załóżmy na chwilę ze Bóg spowodował odbicie się tego obrazka, a także robi inne cuda takie jak powoduje że ciała świętych się nie rozkładają, krew robi się płynna a obrazy płaczą.
Pytanie - jaki Bóg ma w tym cel? Czy jeśli ma nam coś do przekazania nie lepiej byłoby to przekazać wprost?


Cz wrz 16, 2021 9:16
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4586
Post Re: Odbity obraz
george45 napisał(a):
Skąd ta pewność w podjęciu diagnozy, masz jakieś doświadczenie w określaniu na odległość, co jest normalnym zjawiskiem, a co nienormalnym?


Tak, mam takie doświadczenia w określaniu na odległość co jest zjawiskiem normalnym a co nadzwyczajnym.
Udowodnij teraz metodami naukowymi, ze nie mam racji, ze się mylę.

[quote="george45"]Może i ja skorzystam z bezpłatnych usług ekspertów, ciekawi mnie, czy przemiana chleba, wody, mięsa w myśli, czyn, jest cudem, czy zjawiskiem normalnym? [/q

Chętnie udzielę Ci bezpłatnych porad.

_________________
ksiądz


Cz wrz 16, 2021 11:03
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr kwi 18, 2018 8:59
Posty: 1457
Post Re: Odbity obraz
Robek napisał(a):
Jak eksperci, to może pomógł by ci jaki psycholog?

Rozumiem, że to był żarcik.
Kael napisał(a):
Jako "ekspert" powiem, ze george45 najlepiej na tym forum umie tylko trollowac.
Jaki „ekspert” taka diagnoza.
Kael napisał(a):
Pytanie pozostaje: co by w jego zyciu zmienilo przekonanie, ze ma "nienormalne" odbicie wizerunku Maryi na szkle?

To Twoje pytanie i nie ma nic wspólnego z pytaniem mi90210, celem przypomnienia przytaczam je poniżej poniżej:
mi90210 napisał(a):
Mam pytanie odnośnie odbicia na szkle.[...]Czy taki przypadek jest normalny?


bramin napisał(a):
george45 napisał(a):
Skąd ta pewność w podjęciu diagnozy, masz jakieś doświadczenie w określaniu na odległość, co jest normalnym zjawiskiem, a co nienormalnym?
Tak, mam takie doświadczenia w określaniu na odległość co jest zjawiskiem normalnym a co nadzwyczajnym.
Udowodnij teraz metodami naukowymi, ze nie mam racji, ze się mylę.

Jako Moderator znasz regulamin, tym samym proszę byś udowodnił.

bramin napisał(a):
george45 napisał(a):
Może i ja skorzystam z bezpłatnych usług ekspertów, ciekawi mnie, czy przemiana chleba, wody, mięsa w myśli, czyn, jest cudem, czy zjawiskiem normalnym?

Chętnie udzielę Ci bezpłatnych porad.

Jeśli taka Twa wola, to proszę o odpowiedź na powyższe pytanie. Może bardziej rozwiń kwestię myśli, czy one są "nasze" czy "krążą", a my je tylko w jakiś sposób przyciągamy. Zasilamy je, czy zasilamy "instrument" którym je przyciągamy.


Cz wrz 16, 2021 13:45
Zobacz profil

Dołączył(a): N mar 03, 2019 20:13
Posty: 12
Post Re: Odbity obraz
afilatelista napisał(a):
Załóżmy na chwilę ze Bóg spowodował odbicie się tego obrazka, a także robi inne cuda takie jak powoduje że ciała świętych się nie rozkładają, krew robi się płynna a obrazy płaczą.
Pytanie - jaki Bóg ma w tym cel? Czy jeśli ma nam coś do przekazania nie lepiej byłoby to przekazać wprost?


Może po prostu nie ma takich możliwości. Jest zamknięta w Niebie (z ciałem) i przypuszczalnie nie jest w tym odosobniona. Bóg z innych planet mógł tam pobrać przedstawicieli innych gatunków. Maryja może być potencjalnie bardzo ograniczona w możliwościach oddziaływania na materię.
Mi90210 gdybyś w miejsce tego obrazka mógł wstawić teraz inny z jakimś przekazem i możliwością odciśnięcia odpowiedzi "TAK" i "NIE" to może nawiązana zostałaby jakaś komunikacja dwustronna. Z grubsza Maryja może potrzebować po drugiej stronie kogoś inteligentnego do nawiązania komunikacji dwustronnej. Wówczas puści bardziej złożony przekazanych informacji.


Cz wrz 16, 2021 14:04
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 14 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL