Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt mar 19, 2024 5:54



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 Żywe maszyny do zabijania. Po co Bóg je stworzył ? 
Autor Wiadomość
Post Żywe maszyny do zabijania. Po co Bóg je stworzył ?
Dunkleosteus, Megalodon, Tyrannosaurus ... i tysiące innych gatunków zaprogramowanych do zabijania. Po co Bóg je stworzył ? Jaki był sens powołania ich do życia ? :D Czy Bogu podobało się to, co one robiły ? Ich życie kręciło się wokół walki i zabijania. Zabijały i żarły, zabijały i żarły, zabijały wszystko, co się ruszało.

Pierwszy Boży "przyjemniaczek".
https://dinoanimals.pl/zwierzeta/dunkle ... l-oceanow/


Cz maja 19, 2022 19:51

Dołączył(a): Śr kwi 26, 2017 15:16
Posty: 2261
Post Re: Żywe maszyny do zabijania. Po co Bóg je stworzył ?
Mysle ze drapiezniki w czasach dinozaurow pelnily ta sama funkcje co dzisiejsze, czyli utrzymywaly rownowage w ekosystemie i "czyscily" szeregi roslinozercow z jednostek starych i chorych.


Pt maja 20, 2022 12:51
Zobacz profil
Post Re: Żywe maszyny do zabijania. Po co Bóg je stworzył ?
Opowiem Ci o moim drapieżniku, w moim domu. Mam kotkę, ragdollkę. Dla domowników jest przyjaciółką, że do rany przyłożyć, ale ... zabija wszystko, co wpadnie do domu. Muchy, komary, motyle ... Raz dziki gołąb wpadł do mieszkania. Ledwo uszedł z życiem. Czy moja kotka "czyści" szeregi roślinożerców z jednostek starych i chorych ?

Tak zachowują się koty domowe. Gdyby kota zamknąć w pomieszczeniu z myszami zdrowymi i chorymi, starymi i młodymi, zabije je wszystkie, nawet wtedy, gdy nie jest głodny. Ludzie powtarzają, że to kocia natura - tak został zaprogramowany.

O wiele większe niż dzisiejsze domowe koty, wyżej wymienione zwierzątka prehistoryczne robiły codziennie prawdziwą jatkę.


Pt maja 20, 2022 13:22
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4586
Post Re: Żywe maszyny do zabijania. Po co Bóg je stworzył ?
[/quote]
Dunkleosteus napisał(a):
Czy moja kotka "czyści" szeregi roślinożerców z jednostek starych i chorych ?

Cala natura tak działa. Walka o przetrwanie, zabijanie aby mieć pokarm czy zabijanie bo tak nakazuje instynkt.
Tez chciałbym aby mój kocur wystawił swoje futro na słonce i odżywiał się przez fotosyntezę a nie zabijał motyle, muchy, komary, myszy czy ptaki choć jest dobrze odżywiony.
Zostały w nim, jak w każdym innym kocie pewne instynkty i tego nie da się wymazać.

_________________
ksiądz


Pt maja 20, 2022 16:42
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 4 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL