Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 20, 2024 2:08



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
 Czy naprawdę Bóg istnieje ? Jeśli tak to dlaczego 
Autor Wiadomość
Post Czy naprawdę Bóg istnieje ? Jeśli tak to dlaczego
Czy naprawdę Bóg istnieje ? Jeśli tak to dlaczego każe wyskakiwać z okna i daje na to 5 minut ? Ktoś mi na to pytanie odpowie? Dlaczego te różne głosy jego aniołów i innych jego świętych, których ja uważam za zwykłych dewiantów, klną mi do głowy i każą obmacywać baby w kościele ? Jak długo ja to muszę jeszcze znosić. Codziennie jest to samo. Słyszę różne "głosy" i widzę różne dziwne dla mnie rzeczy. Lekarze mówią że to schizofrenia ale żadne leki nie działają. Jest po prostu super. On ten najwyższy bawi się mną i całym światem, a mnie już chce roznieść od tego co się ze mną dzieje... Co wy na to jak wam tu napiszę że słyszałem głos boga który kazał mi ściągnąć majtki pewnej kobiecie w kościele. Może ktoś spokładał kiedyś podobny przypadek i może się podzielić słowem na ten temat. Co ja mam o tym wszystkim myśleć i co z tym zrobić. Egzorcyści nie pomagają, leki nic nie dają.


Pn maja 30, 2022 18:50
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8670
Post Re: Czy naprawdę Bóg istnieje ? Jeśli tak to dlaczego
Witaj. Przede wszystkim trzeba pamiętać, że niektóre leki działają dopiero po kilku tygodniach. Ale zawsze najważniejsze jest, aby mówić lekarzom, gdy leki nic nie dają. Oni będą wiedzieć najlepiej, co robić.

Trzymaj się i nie poddawaj. Pozdrawiam

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Pn maja 30, 2022 20:33
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 2 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL