Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N kwi 28, 2024 4:23



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 111 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona
 Przepowiednie dotyczące końca świata. 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 02, 2005 20:07
Posty: 38
Post 
co do końca świata i owego 2012
to chyba w całej sieci jest
zależnie z jakiej dziedzny na to patrzeć...
jeżeli ktoś ezoetryk to wie co wtedy PRAWDOPODOBNIE (!!) ma nastąpić
a co do przpowiedni to mam takie:

Zaraza przeminęła, świat staje się mniejszy,
Przez długi czas lądy zamieszkane będą w pokoju.
Ludzie będą bezpiecznie podróżować przez niebo, lądy i morza:
Potem wojny wybuchną na nowo.

Tak bardzo oczekiwany on nigdy nie powróci
w Europie , W Azji pojawi się :
z ligi pochodzącej od wielkiego Hermesa
I ponad wszystkich Królów Wschodu wyrośnie

no powiedzmy, że na początek te dwie wystarczą ;)

_________________
Free Your body and soul
Unfold Your powerfull wings
Climb up the highest mountain
Kick Your feet up in the air

You May now live forever
Or return to this earth
Unless you fell good where you are!


N lis 13, 2005 21:38
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 12, 2005 19:56
Posty: 80
Post 
Kaino, pisz mniej chaotycznie bo nawet ja to ledwo rozumiem :) .
Jezus powiedział "nie znacie dnia ani godziny", to prawda. Ale powiedział to do apostołów :D, ani do nas :lol: :P.
W roku 2012 nie będzie żadnego końca świata, tu się z wami zgodzę. Zajdą natomiast bardzo poważne zmiany na Ziemi i w świadomości ludzi. I nie są to wymysły mediów, tylko wyniki badań nad cywilizacjami egiptu, majów, azteków i tolteków i bodajże persów i chińczyków (za te dwa ostatnie głowy uciąć nie dam), które to cywilizacje na ten rok przewidywały różne zmiany na Ziemi. Są to też wyniki badań naukowców nad Ziemią i układem słonecznym. Według wszelkich obliczeń raz na 11000 lat słońce wchodzi w tak zwaną hiperaktywność słoneczną, podczas której wyrzuca w naszym kierunku niesamowita wręcz ilości promieniowania magnetycznego. Dziwnym zbiegiem okoliczności, według wielu źródeł włąsnie około 11000 lat temu zatonęła Atlantyda :d. Poza tym raz na ileś tam tysięcy lat Ziemia zmienia biegun magnetyczny południowy z północnym co owocuje zmianą tempa obrotu Ziemi, zatrzymaniem jej, a następnie zmianą kierunku obrotu. Porównojąc datę ostatniej takiej zmiany, też wychodziłoby na to, że niedługo zajdzie ta zmiana. Już teraz bieguny rozpoczęły wędrówkę, a potem ma nastąpić gwałtowny ich skok.
Impuls wyrzucony przez słońce spowodowałby, że żadne urządzenia elektroniczne i magnetyczne nie miałyby żadnego użycia. Wrócilibyśmy do korzenia, do czasu, aż odkrylibyśmy nowe technologie. Już teraz NASA wybudowało gdzieś na terenie Ameryki olbrzymi podziemny bunkier gdzie gromadzą całą wiedzę ludzkości (języki, sztuka, filozofia, matematyka, biologia, chemia, fizyka, metody budowania różnych urządzeń i tak dalej) w postaci książek. Czyżby się bali? możliwe. W końcu to NASA odkryło fakt zagrożenia ze strony słońca.
http://www.diagnosis2012.co.uk/1.htm to jest strona z opracowaniami na temat roku 2012. Co różne źródła mówią na ten tremat, jak to sprawdzano i co różni naukowcy sądzą na ten temat.
A tu zamieszczam artykuł autorstwa Patricka Geryla(wraz ze strzeszczeniem)(naukowca od lat zajmującego się zagadnieniem roku 2012):


Światowy kataklizm w 2012 roku, Patrick Geryl

W mojej książce, The Orion Prophecy (Proroctwo Oriona), doszedłem do szokującego wniosku, że ziemia zostanie narażona na olbrzymią katastrofę. Powód: pole magnetyczne ziemi w jednej chwili zmieni kierunek, co będzie katastroficzne dla ludzkości. Olbrzymie trzęsienia ziemi zrównają z ziemią wszystkie budynki, a kontynenty przesuną się o tysiące kilometrów, zaś niszcząca wszystko fala przypływu zostawi za sobą miliardy martwych ludzi. W mojej książce ujawniam potwierdzone naukowo tysiącletnie kody Majów i Starożytnych Egipcjan, które to nawiązują do wielkiej katastrofy.

Zostaniecie uniesieni przez oszałamiającą serię odkryć dotyczących tajemnic dawno zagubionej przeszłości przedpotopowej cywilizacji, która była w stanie przewidzieć poprzednie przesunięcie bieguna a ich późniejsi potomkowie przewidzieli następny zwrot biegunów w roku 2012. Podjąłem ten wstrząsający dla świata temat po tym jak złamałem kilka starożytnych kodów o wielkim znaczeniu dla cywilizacji, skoro zbliżamy się do roku 2012.

Przykładowo Kodeks Drezdeński Majów zawiera tajemnice cyklicznego procesu plam na słońcu. Wnioski, które następują są nawet bardziej szokujące. W pewnym momencie, gdy magnetyzm słońca dotrze do decydującego punktu powierzchnia słońca będzie narażona na olbrzymie nawałnice. Kolosalne siły elektro-magnetyczne zostaną wówczas uwolnione - o nieznanej mocy - z wnętrza słońca. Gigantyczny żar słoneczny wyśle potężną falę cząstek elementarnych w stronę ziemi.

Ostatnio zjawisko to zostało zaobserwowane i potwierdzone na kilku słońcach. Podczas kilku godzin i dni słońca wykazały gwałtowną aktywność, po czym powróciły do normalnego stanu. Astronomowie zastanawiali się czy było to jednorazowe wydarzenie czy mogłoby się pojawiać częściej. Są pewni, że wystąpi ponownie. Nasze słońce również wykazuje tego rodzaju aktywność.

Co się stanie?
Cząstki elementarne, które się wydobywają, przenikną do atmosfery ziemskiej i będą miały niszczący wpływ na sferę Van Allen. Z powodu ciągłego prądu magnetycznego, pole magnetyczne ziemi zostanie przeciążone. Tryliony cząstek elementarnych dotrą do biegunów. Nieznane siły elektryczne zostaną wytworzone, koszmar dla wszystkich. Kiedy bieguny zostaną wypełnione zorzami ze spadających cząstek, stanie się nieuniknione: wewnętrzne pole magnetyczne ziemi zostanie przeciążone i zostanie zniszczone. Olbrzymie krótkie spięcie z super śmiercionośnymi efektami. Cała atmosfera planety bez ochrony magnetycznej zostanie zbombardowana przez spadające cząstki. Ziemskie pole magnetyczne funkcjonuje po to, by chronić nas przed bezpośrednimi cząstkami elektromagnetycznymi z biegunów, ale będzie to niemożliwe.

Cząstki magnetyczne przenikną na ziemię ze wszystkich stron i wytworzą intensywne promieniowanie jaskrawości i radioaktywności. Żar, obfity żar - tak będzie można opisać całe niebo. Lub jak mówi Pismo Święte: "światło świata jest na świecie teraz". I będzie to preludium do kataklizmu.

Zwrot biegunowy i przesunięcie bieguna.
Żelazny rdzeń ziemi jest magnetyczny. Z powodu przesuwającego się rdzenia magnetycznego ziemia zacznie się obracać w przeciwnym kierunku! Dlatego też zewnętrzna skorupa ziemi odpadnie! Innymi słowy, zewnętrzna warstwa ziemi będzie się "unosić". Nie będzie już przytwierdzona do "matki". Jeśli w tej chwili jesteś na planecie, przechyli się ona o kilka tysięcy mil w parę godzin. Patrząc w niebo wydaje się jakby "niebo spadało", tak jak jest to opisane w Starym Testamencie. Pojawią się gigantyczne trzęsienia ziemi. Płyty ziemi będą się poruszać, góry będą wznosiły się w miejscach, gdzie nic wcześniej nie było, masy ziemi załamią się i opadną, runą góry, ląd zatonie w oceanie, w wielu miejscach dojdzie do erupcji wulkanów. W skrócie, najstraszniejszy koszmar nie może być na tyle przerażający by opisać zniszczenie świata.

Oni to przewidzieli!
Teraz możesz mnie zapytać: czy jesteś pewny tego, co mówisz? Moja odpowiedź: bardzo pewny, ponieważ mieszkańcy Atlantydy i ich potomkowie Majowie i Starożytni Egipcjanie znali teorię dotyczącą pól magnetycznych słońca, o których nie wiedzą nawet współcześni astronomowie! Zgodnie z tą teorią mogli przewidzieć ogólnoświatową powódź w 9792 roku przed Chrystusem i tą nadchodzącą w roku 2012. Proszę tutaj o zrozumienie. Chcę żebyście zrozumieli, że oni PRZEWIDZIELI zagładę Atlantydy - pogrzebaną teraz pod Biegunem Południowym. Jeszcze raz, oni PRZEWIDZIELI znacznie bardziej burzliwy koniec dla nas. Jest niezaprzeczalny łącznik pomiędzy rokiem 2012 a 9792 BC (patrz moja książka "Proroctwo Oriona"). Jeśli zignorujemy te
konkluzje - wszyscy umrzemy. Wszystkie dzwony alarmowe powinny bić na całym świecie!

Strażnik zapomnianej kapsuły czasu.
W Egipcie istniał podziemny kompleks, który Herodot nazwał Wielkim Labiryntem, składał się z ponad trzech tysięcy komnat. Poniższy opis pochodzi z jego książki "Historie":
Opis Labiryntu: "Byłem tam i jest to poza jakimkolwiek opisem. Jeśli zbadałbyś wszystkie ściany miasta i budynki publiczne w Grecji, zrozumiałbyś, że razem nie wymagały tak dużo wysiłku i pieniędzy co Labirynt. I świątynie w Efezie i na wyspie Samos nie są również małymi budynkami! Piramidy są świetne i olbrzymie, a każda równa jest wielu greckim budynkom, ale nie da się ich porównać z Labiryntem". Obliczenia astronomiczne wykonywane były w tym wielkim kompleksie. Była to kopia tych wykonanych w Atlantydzie. I ja byłem zdziwiony czytając to, ponieważ mieszkańcy Atlantydy znali dokładną datę zniszczenia ich ziemi z wyprzedzeniem dwu tysięcy lat! Pilnie musimy szukać tego olbrzymiego budynku, który według opisu Herodota jest nawet większy niż piramidy. Dostarczy nam to odpowiednie dane, z których Starożytni Egipcjanie i mieszkańcy Atlantydy wywnioskowali ogólnoświatowy kataklizm. Wszystkie dane elity, księży -"naukowców" Wielkiego Labiryntu zostaną tam odnalezione. Także inne tajemnice z archaicznej i elitarnej akademii leżą czekając tam na nas.

Poszukiwanie Korytarza Zapisów jest nie cierpiące zwłoki. Ja nieustannie mam wrażenie, że jakaś starożytna siła została reaktywowana i cały świat stanie twarzą w twarz z doniosłym odkryciem. Zakończy się to apoteozą, która ujawni super naukę przedpotopowej rasy, która była w stanie przewidzieć poprzednie przemieszczenie bieguna. Nie wątpię, że znajdziemy w Wielkim Labiryncie połączenie pomiędzy zwrotem w magnetyzmie słońca, zwrotem biegunowym ziemi a zniszczeniem Atlantydy. Tajemnice naszej odległej przeszłości zaszokują wszystkich ludzi na świecie ponieważ Wielki Labirynt ukrywa również sekret, że koniec jest blisko - bardzo blisko. Osobiście nie wątpię, że mnóstwo odkryć wskaże ten trop. Jedynym pytaniem, które przez lata nie dawało mi spokoju jest: jak mogę to przetrwać? I czy jest możliwe zamknięcie szybów naftowych i elektrowni jądrowych na czas?

Streszczenie

Czy świat zostanie zniszczony w roku 2012?
Przepowiednie Majów i Starożytnych Egipcjan

W roku 2012 ziemię czeka wielka katastrofa: jej pole magnetyczne odwróci się w jednej chwili. Wyjątkowe trzęsienia ziemi i fale przypływowe całkowicie zniszczą naszą cywilizację. Europa i Ameryka Północna przesuną się o tysiące kilometrów na północ i zatrzymają się w strefie podbiegunowej. Niemal cała populacja Ziemi zginie w apokaliptycznych wydarzeniach.

Te przewidywania wywodzą się od Majów i Egipcjan. Są oni potomkami legendarnej Atlantydy, która jest obecne pogrzebana pod Biegunem Południowym. Mieszkańcy Atlantydy mieli wysoce rozwiniętą wiedzę astronomiczną i byli w stanie dokładnie przewidzieć poprzednią ogólnoświatową powódź w roku 9792 przed Chrystusem. Zbudowali dziesiątki tysięcy łodzi i uciekli do Ameryki Południowej i Egiptu.

Autorzy podjęli ten szokujący temat po tym jak złamali kilka starożytnych gwiezdnych kodów (które mają ponad 10000 lat) o doniosłym znaczeniu dla cywilizacji, skoro zbliżamy się do roku 2012. W roku Wenus, Orion i kilka innych gwiazd osiągną te same "pozycje kodowe" jak w roku 9792 BC, w roku poprzedniego kataklizmu.

Ale jest coś więcej. Przez tysiące lat źródła historyczne mówiły o zapomnianej kapsule czasu starożytnej mądrości umieszczonej w olbrzymim labiryncie. Mówiły o sekretnych komnatach wypełnionych artefaktami i dokumentami z poprzedniej powodzi. Ten "Korytarz Zapisów" został stworzony przez przedpotopową rasę i Starożytnych Egipcjan, którzy trzymali się silnych apokaliptycznych wierzeń i chcieli ocalić swoje osiągnięcia i mądrość dla przyszłych pokoleń.

Geryl i Ratinckx ustalili lokalizację tego słynnego labiryntu. Autorzy dowodzą swoich racji w oparciu o rozległe naukowe i archeologiczne badania. Wykopanie kapsuły czasu będzie miało olbrzymie implikacje, archeolodzy i naukowcy zrozumieją to jako bezcenny wgląd w technologie do tej pory nie odkrytej rasy. Jeśli dokończą na czas!


Moim zdaniem pan Patrick widziw wszystko w zbyt czarnych barwach ale wiele z jego twierdzeń jest całkiem realnych. Zresztą jest to jedno z jego wcześniejszych opracowań, później opisuje wszystko lepiej bo ma też większą wiedzę.

_________________
Na prośbę admina działam teraz jako Chaota.


Who dare to care...

Nie-katolik. Chrześcijanin. Ezoteryk. Pokój Wam

Oswiadczam, iż nie mam nic wspólnego z grupą zwącą siebie "WKT".


N lis 20, 2005 18:46
Zobacz profil WWW
Post 
Wobec słów Jezusa "nie znacie dnia ani godziny" dot. Jego przyjścia ta przepowiednia nie wywiera na mnie żadnego wrażenia.


N lis 20, 2005 19:35
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 22, 2005 23:45
Posty: 3638
Post 
Kurvik ja bardzo lubie science fiction :razz: :D

po przeczytaniu tego co pisałeś jestem zdania, że powinieneś pomyśleć o zrobieniu filmu na ten temat
miałbym na stare lata co oglądać sobie
:lol:

wiesz cos jak Andromeda albo Enterprise


pozdro

_________________
Niech żyje cywilizacja łacińska !!!

więc śpiewaj duszo ma... BÓG JEST MIŁOŚCIĄ...


N lis 20, 2005 19:50
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 02, 2005 20:07
Posty: 38
Post 
Do < Kurvik>
co do tych przepowiedni to przepowiednie wujka Nostradamusa
a wogóle to mi się wydaje ze wszystko było w porządku w moim poście , jeżeli nie to serdecznie proszę o poprawę... :)

_________________
Free Your body and soul
Unfold Your powerfull wings
Climb up the highest mountain
Kick Your feet up in the air

You May now live forever
Or return to this earth
Unless you fell good where you are!


N lis 20, 2005 20:18
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 02, 2005 20:07
Posty: 38
Post 
aha... co do źródeł skąd je wziałem (przepowiednie) to zapraszam na prywatne wiadomości bo inczej link zostanie ocenzurowany

_________________
Free Your body and soul
Unfold Your powerfull wings
Climb up the highest mountain
Kick Your feet up in the air

You May now live forever
Or return to this earth
Unless you fell good where you are!


N lis 20, 2005 20:21
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 15, 2003 23:13
Posty: 1790
Post 
Czytałem Geryla, brzmi dość wiarygodnie, jeśli chociaż w połowie ma się okazać prawdą to... czas się bać, kto przeżyje a kto nie będzie zależało wyłącznie od szczęścia; przed falą kilometrowej wysokości (tsunami), zapadającymi się kontynentami, nagłym zlodowaceniem, promieniowaniem kosmicznym nie ma praktycznie ucieczki. Po takich kataklizmach jeśli przeżyje kilka procent ludzkości to będzie cud.
To co odkrył Geryl od wieków funkcjonowało w umysłach starożytnych i przetrwało do naszych czasów w różnych świętych lub mniej świętych księgach (w naszej i wschodnich kulturach) i wszystkie są do siebie zadziwiająco podobne. Motyw końca świata przewija się w różnych przepowiedniach między innymi królowej z Saby, gdzie jest mowa o tym iż na ziemi pozostanie tak mała ilość ludzi, że gdy ktoś znajdzie ślady ludzkich stup będzie je z radością całował.
W ostatnich objawieniach maryjnych w Medugorie jest mowa o t.z. przechyleniu się Ziemi na bok, czy to do złudzenia nie jest podobne do gerylowskiego opisu zamiany biegunów, wygląda na to że nie tylko Bóg wie kiedy ma nastąpić koniec świata - są jakieś ezoteryczne przecieki :-). We wszystkich objawieniach są przynaglenia, że czas jest bliski, bardo bliski

_________________
Nie wierzę w Boga którego istnienia można by dowieść


Pn lis 21, 2005 0:46
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 15, 2003 23:13
Posty: 1790
Post 
Mieszek skąd wiesz że to nie jest prawdopodobny scenariusz na najbliższe lata, masz znajomości u Boga ? :-D . No ale wyśmiewanie prawdopodobnego zagrożenia to też dobry sposób na odreagowanie stresu (jeśli coś się porządnie obśmieje staje się mniej groźne). Pewnie znasz taką przypowiastkę o facecie który ciągle krzyczał pali się, pali tak dla żartów a gdy faktyczne przyszło zagrożenie to nikt mu nie przyszedł z pomocą.
Faktycznie było już tyle zapowiadanych końców świata, że trudno uwierzyć iż może być bardzo blisko.

_________________
Nie wierzę w Boga którego istnienia można by dowieść


Pn lis 21, 2005 1:20
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 12, 2005 19:56
Posty: 80
Post 
Buscador, kwestia jest taka, że to nie jest przeciek czysto ezoteryczny tylko głównie solidna dawka nauki. Wystarczy głębiej wejść w to zagadnienie.
Kris_yul. Powiedziane jest tak jak napisałeś. Jezus powiedział to do apostołów. Ale czy zostało powiedziane "nie będziecie znali"? Nie. Słowa Jezusa się sprawdziły. Apostołowie nie znali dnia ani godziny. My znamy. Niektórzy jeszcze to negują ale pożyjemy zobaczymy.

_________________
Na prośbę admina działam teraz jako Chaota.


Who dare to care...

Nie-katolik. Chrześcijanin. Ezoteryk. Pokój Wam

Oswiadczam, iż nie mam nic wspólnego z grupą zwącą siebie "WKT".


Pn lis 21, 2005 17:37
Zobacz profil WWW
Post 
Takich co to mawiali "My znamy" było już wielu...wtedy nie nazywali sie oni ezoterykami (co mi sie kojarzy z histerykiem), ale nawiedzonymi (czytaj szalonymi) przepowiadaczami...i co?
Kosci ich bieleja po różnych kontynentach, a końca dalej ni ma.

Powiedziałbym ci KURVIKU (słodki nick :D ) co ty wiesz...ale by mnie zmoderowali raz dwa. Bo tutaj wyraz g ó w n o jest wyrazem wysoce nieprzyzwoitym i nie wolno go używać :D:D:D


Pn lis 21, 2005 19:11
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 02, 2005 20:07
Posty: 38
Post 
to może imć Belizariusz opiszę w tym temacie swoją wiedzę, no krytkować to MOŻE i umie a niech zaprzezentuje swoją wiedzę...

_________________
Free Your body and soul
Unfold Your powerfull wings
Climb up the highest mountain
Kick Your feet up in the air

You May now live forever
Or return to this earth
Unless you fell good where you are!


Pn lis 21, 2005 19:24
Zobacz profil
Post 
Nie myl wiedzy z histerycznymi wymysłami nie popartymi żadnymi dowodami...to tylko obłakańcze próby rzekomego przewidywania przyszłości.

Nic nie warte brednie....


Pn lis 21, 2005 19:37
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 02, 2005 20:07
Posty: 38
Post 
to poproszę jeszce dowody mające poprzeć tą tezę :)

_________________
Free Your body and soul
Unfold Your powerfull wings
Climb up the highest mountain
Kick Your feet up in the air

You May now live forever
Or return to this earth
Unless you fell good where you are!


Pn lis 21, 2005 20:12
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 14, 2005 9:49
Posty: 10063
Lokalizacja: Trójmiasto
Post 
Przecież Pan Jezus sam nauczał, że nie znamy dnia i godziny.

Jak więc wiarę można powiedzieć z jakąkolwiek przepowiednią, dotyczącą tej kwestii :?:

_________________
Wiara polega na wierzeniu w to, czego jeszcze nie widzisz. Nagrodą wiary jest zobaczenie wreszcie tego, w co wierzysz. (św. Augustyn z Hippony)

Było, więc jest... zawsze w Bożych rękach - blog | www


Pn lis 21, 2005 20:51
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 02, 2005 20:07
Posty: 38
Post 
poproszę naukowe poparcie :] a nie uzasadnianie się naukami Jezeusa porszę inne wyjaśnienie :>

_________________
Free Your body and soul
Unfold Your powerfull wings
Climb up the highest mountain
Kick Your feet up in the air

You May now live forever
Or return to this earth
Unless you fell good where you are!


Pn lis 21, 2005 21:07
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 111 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL