Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pn maja 13, 2024 9:41



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
 UE 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): N sty 04, 2004 13:32
Posty: 18
Post 
a ja sie w sumie zastanawiam, co bylo w "(...)".... ;)


Śr maja 12, 2004 18:57
Zobacz profil
Post 
bejot napisał(a):
oj agni..
Coraz mocniej się zastanawiam, czy Tobie aż tak się nudzi, że wyszukujesz wszystko do czego mogłabyś się przyczepić (często.. jak np tu ośmieszając siebie), czy naprawdę nie widzisz różnicy między
oficjalnym dokumentem Kościoła (w którym podane jest oficjalne stanowisko całego Kościoła w jakiejś sprawie), a książką (dokumentem, czy czymkolwiek) sprzeczną z nauczaniem kościoła..
między oficjalnym dokumentem a czymś sprzecznym z nauką jest przecież kolosalna przestrzeń..


Czyż naprawdę nie widzisz, że stanowisko z "Drogi" jest zgodne z oficjalnym stanowiskiem Krk, co potwierdza praktyka zresztą?

PS.
A co do samej książki, to skoro (podobno!) jest ona sprzeczna z stanowiskiem Kościoła, to po jaką cholerę Kościół tę ksiązkę wydaje, tłumaczy i poleca do czytania?


Śr maja 12, 2004 19:23
Post 
Tymka napisał(a):
a ja sie w sumie zastanawiam, co bylo w "(...)".... ;)


Proszę uprzejmie- wytłuściłam ci:
"Jeśli dla ratowania życia doczesnego stosujemy siłę, aby uniemożliwić człowiekowi samobójstwo i wszyscy to pochwalają... dlaczegoż nie mamy stosować takiego przymusu - świętego przymusu - aby uratować życie wielu ludzi, którzy w idiotyczny sposób usiłują popełnić samobójstwo duchowe"
(Jesemaria Escriva "Droga", 225)


Śr maja 12, 2004 19:26
Post Unia...
Ach ta Unia....

Jezdem za a nawet przeciw ;)

http://unia-europejska.dowcipy.pl/

Pozdrawiam :)


Pn wrz 13, 2004 5:22
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL