Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N cze 16, 2024 12:19



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
 Zasady na deviantart 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): So wrz 23, 2006 8:34
Posty: 299
Post Zasady na deviantart
Czy ktoś mógłby mi w skrócie wyjaśnić zasady publikowania swoich prac na deviantart? Byłabym bardzo wdzięczna. A może chrześcijanin nie powinien korzystać z tej strony?


Śr lip 25, 2007 19:12
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr maja 09, 2007 7:24
Posty: 4028
Post 
A może chrześcijanin nie powinien korzystać z tramwajów?
A może chrześcijanin nie powinien korzystać z czapek z daszkiem?
A może chrześcijanin nie powinien korzystać z mydła?
Dziewczyno, nie przesadzaj :x

Już Ci tłumaczę jak się publikuje prace.
Najpierw musisz się zarejestrować - na stronie głównej pod paskiem wyszukiwania masz tekst "Not a member? Become a Deviant!" - klikasz na niego i postępujesz według wypisanych kroków, wybierając nazwę użytkownika, hasło, itd. Po udanej rejestracji, logujesz się, wchodzisz na stronę główną (deviantart.net) i po prawej będziesz miała menu - klikasz na pierwszy link w nim (Submit deviation), pokazuje Ci się strona z regulaminem, klikasz na dole guzik "I agree" i przenosi Cię do strony gdzie wgrywasz obrazek, wybierasz dla niego nazwę, komentarz itd.


Śr lip 25, 2007 19:24
Zobacz profil

Dołączył(a): So wrz 23, 2006 8:34
Posty: 299
Post 
Chodzi mi o to, co pisze w tym regulaminie. Czy ktoś to w ogóle czyta? Nie wiem czy to dobrze coś tam wysłać bez czytania tego regulaminu.


Śr lip 25, 2007 19:52
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 05, 2006 12:24
Posty: 3666
Post 
Deviant Art to normalny serwis do wrzucania swoich zdjęć i innych wizualnych dzieł do oceny. Tak ja w innych znajdziesz w nim twórczość obelżywą dla chrześcijan (choć co większe przegięcia są zapewne usuwane), ale też bardzo chrześcijańską, a przede wszystkim zdecydowaną większość dzieł, których ani do jednej, ani do drugiej kategorii nie sposób przyporządkować. Dlatego nie ma powodu by traktować Deviant Art jako coś od czego chrześcijanin miałby się trzymać z daleka.

Jeśli chodzi o Regulamin to wydaje mi się dość wrażliwy na pewne zasady jakie na takich portalach powinny obowiązywać. Piszą np., że:

Cytuj:
We must insist that you refrain from comments which are racist, bigoted, or which otherwise offensively target a philosophy or religion. (...) Hate propaganda is met with zero tolerance.


czyli...

Cytuj:
Musimy nalegać abyś powstrzymał się przed komentarzami rasistowskimi, fanatycznymi lub w inny sposób obraźliwie atakującymi daną filozofię lub religię. (...) Propaganda nienawiści nie jest w żadnym stopniu tolerowana
źródło: http://about.deviantart.com/policy/etiquette/


Nie masz więc powodów by wystrzegać się Deviant Art. :)

_________________
www.onephoto.net


Cz lip 26, 2007 12:51
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 25, 2007 21:55
Posty: 409
Post 
Może nazwa wywołała zamieszanie ;)

A aam serwis bardzo fajny :)


Cz lip 26, 2007 14:35
Zobacz profil
Post 
Mnie też nazwa zdziwiła.Właśnie na deviantart szukałem czegoś do zmiany wyglądu XP-eka na Visto-podobny.


Pn sie 06, 2007 20:06
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL