Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 11:30



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 177 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Następna strona
 Seriale 
Autor Wiadomość
Post Re: Seriale
Tak szczerze, to dopiero od drugiego sezonu stał się ciekawy.
Przede wszystkim ciekawe ujęcie raczkującego feminizmu :). A w 5 sezonie zminimalizowali role najbardziej irytujących bohaterów i jestem zadowolona ;) .


So maja 05, 2012 18:19
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 24, 2009 21:23
Posty: 806
Post Re: Seriale
Zgłasza się serialomaniak :D

Nikt do tej pory jakoś nie wymienił Fringe, mnie ostatnio strasznie wciąga.

_________________
Szukaj mnie
Bo sama nie wiem już
Bo nie wiem kiedy sama się odnajdę.


N maja 06, 2012 13:34
Zobacz profil
Post Re: Seriale
A ja zapomniałem o jakże kultowym serialu (chociaż jest to sitcom) Świat wg Bundych :D Do dziś codziennie zapuszczam odcinek :D


N maja 06, 2012 14:14
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 20, 2012 22:55
Posty: 414
Post Re: Seriale
Ja obecnie bardzo lubię "Bones" :D


N maja 06, 2012 20:14
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr sty 06, 2010 21:42
Posty: 88
Post Re: Seriale
Oglądanie seriali (telenowel) może stać się uzależnieniem ,jak ktoś już pisał ogłupi do cna .
Córka ogląda nasze, teraz jest na fali Niania .kiedyś była Magda M. oglądała po kilka razy jeden odcinek ,doszła do tego,że np. puszczając krótki fragment potrafiła określić ,który to odcinek i minuta.
Nie wiem jak ją z tego wyciągnąć?


N maja 06, 2012 20:46
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt cze 03, 2011 8:17
Posty: 2586
Post Re: Seriale
Może dawno nie wyświetlane "Noce i dnie" w reżyserii J Antczaka, a z zagranicznych " Bakhita" Serial "Magda M" fajnie się oglądało pierwszy raz.
Kalip:
Moje córki miały tak samo, nie mogłam ich oderwać, więc pozwoliłam na jeden serial w tygodniu. Teraz mówią, że to było głupie. Bundy był groteskowo śmieszny . Za to wzorowani na nich Kiepscy są dla mnie nie do przyjęcia


N maja 06, 2012 21:22
Zobacz profil
Post Re: Seriale
Cytuj:
Bundy był groteskowo śmieszny . Za to wzorowani na nich Kiepscy są dla mnie nie do przyjęcia


Nie ten poziom zdecydowanie :)


N maja 06, 2012 21:33

Dołączył(a): N sty 13, 2013 8:37
Posty: 5
Post Re: Seriale
"Seks w wielkim mieście" to serial, który dokonał prawdziwego przełomu w mówieniu o obyczajowości mieszkańców współczesnych metropolii. "Seks w wielkim mieście" to serial, który dokonał prawdziwego przełomu w mówieniu o obyczajowości mieszkańców współczesnych metropolii. Osadzony w nowojorskich realiach (podstawą stała się błyskotliwa, zjadliwa książka Candace Bushnell), przedstawia miłosne i łóżkowe perypetie czterech pięknych i samodzielnych kobiet: felietonistki Carrie, agentki PR Samanthy, prawniczki Mirandy i marszanda Charlotte.

_________________
eliminar malos olores - Pozdrawiam Mart1k4c


N sty 13, 2013 8:44
Zobacz profil

Dołączył(a): N sty 23, 2011 11:09
Posty: 916
Post Re: Seriale
Jak się zacznie oglądać, to się w to wciągnie. Sam oglądałem wszystkie sezony Lost no i podobało mi się. A jak na to patrzę z perspektywy czasu? Wartości to żadnej nie ma ogólnie i znaczenia, ot taki pożeracz czasu. I po to zresztą są takie seriale, fajnie się ogląda ale pożytek żaden właściwie.


N sty 13, 2013 18:33
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt paź 14, 2011 15:34
Posty: 973
Post Re: Seriale
Nowych seriali nie oglądam, nie odróżniam ich, wszystkie one dla mnie to jeden banał. Poza tym szkoda czasu na te pierdoły. A z tych które kiedyś polubiłem to np. Alternatywy 4, Zmiennicy, Miami Vice, Robin Hood(muza -Clannad, Enya, http://www.youtube.com/watch?v=folOprNfSRg )

Albo to - http://www.youtube.com/watch?v=j4ueaD22hg8 , Crockett łazi nocą po mieście i jara szlugi jak gupi :) Pamięta to jeszcze ktoś?

_________________
pajacyk.pl


Pn sty 14, 2013 1:11
Zobacz profil
Post Re: Seriale
tanie_wino napisał(a):
Robin Hood(muza -Clannad, Enya

Robin Hood z muzyką Clannad (Enyi tam chyba już wtedy nie było) to klasyka. Mam wielki sentyment do tego serialu. :)
tanie_wino napisał(a):
Crockett łazi nocą po mieście i jara szlugi jak gupi Pamięta to jeszcze ktoś?

Jak można nie pamiętać Crocketta rozbijającego się tym swoim Ferrari ;) . Z Miami Vice bardziej kojarzy mi się ten utwór:
http://www.youtube.com/watch?v=TvhGcTWPjdo

Niby syntezatorki z lat 80-tych to synomin kiczu, ale tego kawałka po latach słucha się bardzo dobrze. :)


Pn sty 14, 2013 12:51
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8669
Post Re: Seriale
I ten fragment Miami Vice z utworem In The Air Tonight w tle. Genialne :)
http://www.youtube.com/watch?v=gh0oSrjLlwY

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Pn sty 14, 2013 19:12
Zobacz profil
Post Re: Seriale
Z seriali to najbardziej lubie te komediowe jak "daleko od noszy" (te starsze odcinki), "świat wg Kiepskich" czy dawniej "Rodzina zastepcza" czy "Miodowe lata".

Natomiast z tych nowych produkcji amerykańskich podszedł mi serial "Supernatural". Czasami jest zabawny a niekiedy bywa strasznie.

Tu fragmenik z odcinka 6 czwartego sezonu, w którym Dean i Sam prowadzą śledztwo w sprawie tajemniczych zgonów, kiedy to ludzie umieraja z przerażenia. Podczas wizyty w kostnicy Dean zaraża się chorobą i odtąd wszystkiego się boi
http://www.youtube.com/watch?v=ASZkRM1vx54 :D


Pn sty 14, 2013 23:39
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 29, 2012 23:16
Posty: 876
Post Re: Seriale
A ja od jakiegoś czasu po polsku i wstecz. 'Alternatywy 4', 'Daleko od szosy', a i również do '7 życzeń' chętnie wróciłam. Współczesne seriale raczej rzadko. No na 'Mad Men' się skusiłam i podoba mi się.

_________________
'I jak tu nie być optymistą. Moi wrogowie okazali się takimi świniami, jak przewidywałem.'
Stanisław Jerzy Lec


...to be who I am


Pn sty 14, 2013 23:51
Zobacz profil
Post Re: Seriale
Alternatywy 4 to nie na moje nerwy :D - jak widze tego Anioła to nerwowo nie wytrzymuje i czuję że melisy muszę sobie zaparzyć :D


Wt sty 15, 2013 0:03
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 177 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL