Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N kwi 28, 2024 6:27



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 MUST BE THE MUSIC - TYLKO MUZYKA 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 25, 2009 17:00
Posty: 165
Post MUST BE THE MUSIC - TYLKO MUZYKA
Witam. Temat brzmi fajnie, ale ja zupełnie z innej beczki, mianowicie: Nieudolnie (zapewne) szukając nigdzie nie znalazłem listy uczestników programu 2 edycji, którzy występowali na wizji. Zobaczyłem jeden odc. w którym śpiewała pewna 17-letnia dziewczyna, a przygrywał jej 35-letni gitarzysta. Jeśli chodzi o powód zainteresowania, to chodzi oczywiście o jej osobę. Ostrzegam! Jeśli ktoś wyjdzie z tekstem "Wujek google nie gryzie" itp. to okaże się hipokrytą. Bym był zapomniał. Miała wtedy wąską opasę na głowie. Przypominam sobie też, że tego kompana do występu poznała w chórze kościelnym na co Kora zrobiła ironiczną minę... Ok, jeśli ktoś to dla mnie zrobi, to nie omieszkam mu podziękować, bo co jeszcze mogę zrobić? Pozdrawiam Robson


Cz paź 06, 2011 19:57
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 25, 2009 17:00
Posty: 165
Post Re: MUST BE THE MUSIC - TYLKO MUZYKA
Dzięki za pomoc... jesteście do bani :biggrin: Teraz już wiem. To Julia Miesiączek. Żałosne. Pewnie nigdy jej nie spotkam ani nie będę mieć okazji pogadać, ale co tam... Na pocieszenie posłucham kawałka kapeli 3 Doors Down - Here without you. Pozdrawiam i życzę wspaniałej kariery Julii

_________________
Tylko uczciwe życie jest szczęśliwe.

Platon


Pn paź 24, 2011 19:57
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 2 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL