Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 23:24



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 
 Proszę o opinie n/t Dariusza "Maleo" Malejonek - kim jest? 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): N lut 06, 2011 19:34
Posty: 20
Post Proszę o opinie n/t Dariusza "Maleo" Malejonek - kim jest?
Na samym początku pragnę się z Wami wszystkim przywitać - witajcie, szczęść Wam Boże

Pisząc pokrótce chciał bym uzyskać odpowiedź - co się dzieje albo kim tak na prawdę jest Dariusz "Maleo" Malejonek ? Prowadzony przez niego i promowany mi. w katolickich (np. Radio eM) mediach zespół Maleo Reggae Rockers stworzył ostatnio nowy klip: http://www.youtube.com/watch?v=l61gEwrzPzM w którym pan Dariusz paraduje z heksagramem na szyi http://www.maleo.pl/images/stories/maleo_klip.jpg. Przeglądając stronę http://www.maleo.pl natrafiłem też na "firmę wspierającą" i mającą następującą stronę http://www.rocking-residence.com . Proponuje przeglądać tą stronę za pomocą przeglądarki umożliwiającej zmniejszanie strony (np Opera) dzięki czemu ujrzymy (to co na pierwszy rzut oka na np. laptopie nie jest widoczne) na dole satanistyczny symbol przedstawiający rękę z uniesionymi 2 palcami. Wymownym jest też obrazek na którym widnieje Maryja z Dzieciątkiem. Wszystkie obrazki "aktywne" po kliknięciu na nie przenoszą nas dalej, ten jednak jest "pusty", "bez przesłania".


N gru 04, 2011 17:27
Zobacz profil
Post Re: Proszę o opinie n/t Dariusza "Maleo" Malejonek - kim jes
W czym ci przeszkadza gwiazda Dawida?


N gru 04, 2011 17:29
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 27, 2009 14:07
Posty: 8227
Post Re: Proszę o opinie n/t Dariusza "Maleo" Malejonek - kim jes
marcinn napisał(a):
pan Dariusz paraduje z heksagramem na szyi
Może jest syjonistą lub żydofilem.
Czy to sprzeczne z chrześcijaństwem?
marcinn napisał(a):
na dole satanistyczny symbol przedstawiający rękę z uniesionymi 2 palcami
Przykład idzie z góry:
viewtopic.php?p=513355#p513355 - "Diabełek" - co ten gest oznacza?

_________________
The first to plead is adjudged to be upright,
until the next comes and cross-examines him.

(Proverbs 18:17)

Słuszna decyzja podjęta z niesłusznych powodów może nie być słuszna.
(Weatherby Swann)

Ciemny lut to skupi.
(Bardzo Wielki Elektronik)


N gru 04, 2011 17:39
Zobacz profil

Dołączył(a): N lut 06, 2011 19:34
Posty: 20
Post Re: Proszę o opinie n/t Dariusza "Maleo" Malejonek - kim jes
Kozioł napisał(a):
W czym ci przeszkadza gwiazda Dawida?


Dla mnie to pieczęć Salomona i heksagram.
Jak już wcześniej wspomniałem chciał bym uzyskać odpowiedź za pośrednictwem Was tu piszących co taki symbol w jego ubiorze miał wnieść :?:


N gru 04, 2011 17:41
Zobacz profil

Dołączył(a): N lut 06, 2011 19:34
Posty: 20
Post Re: Proszę o opinie n/t Dariusza "Maleo" Malejonek - kim jes
Elbrus napisał(a):
marcinn napisał(a):
pan Dariusz paraduje z heksagramem na szyi
Może jest syjonistą lub żydofilem.
W końcu to mi. muzyk Arki Noego :o
Sugerował byś że nurt http://www.cda.pl/video/230176d/Illuminaci-w-przemysle-muzycznym iluminatów rozszerza swoje kręgi :?:
Czy to sprzeczne z chrześcijaństwem?
marcinn napisał(a):
na dole satanistyczny symbol przedstawiający rękę z uniesionymi 2 palcami
Przykład idzie z góry:
viewtopic.php?p=513355#p513355 - "Diabełek" - co ten gest oznacza?


Jako osoba wierząca i praktykująca w KK nie do końca przychylam się jednak do jego obecnej watykańskiej głowy w osobie BXVI :mad:


N gru 04, 2011 17:46
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 26, 2007 17:46
Posty: 2030
Post Re: Proszę o opinie n/t Dariusza "Maleo" Malejonek - kim jes
A skąd my mamy wiedzieć dlaczego?
Magen David można nosić ze stu różnych powodów, poczynając od traktowania jej jako pamiątkowego drobiazgu z wycieczki do Izraela, a kończąc na studiowaniu Kabały.

_________________
Jestem panteistką.
"Nasze ciała są zbudowane z pyłu pochodzącego z gwiazd (...) Jesteśmy dziećmi gwiazd, a gwiazdy są naszym domem. Może właśnie dlatego zachwycamy się gwiazdami i Drogą Mleczną."
(Carl Sagan)


N gru 04, 2011 17:48
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 27, 2009 14:07
Posty: 8227
Post Re: Proszę o opinie n/t Dariusza "Maleo" Malejonek - kim jes
marcinn napisał(a):
chciał bym uzyskać odpowiedź za pośrednictwem Was tu piszących
co taki symbol w jego ubiorze miał wnieść :?:
A dlaczego My tu piszący mamy wiedzieć to lepiej niż np. członkowie jego zespołu?
Możesz spytać się o to samego Dariusza:
http://pl-pl.facebook.com/people/Darek-Malejonek/100000946515069

_________________
The first to plead is adjudged to be upright,
until the next comes and cross-examines him.

(Proverbs 18:17)

Słuszna decyzja podjęta z niesłusznych powodów może nie być słuszna.
(Weatherby Swann)

Ciemny lut to skupi.
(Bardzo Wielki Elektronik)


N gru 04, 2011 17:49
Zobacz profil

Dołączył(a): N lut 06, 2011 19:34
Posty: 20
Post Re: Proszę o opinie n/t Dariusza "Maleo" Malejonek - kim jes
Rojza Genendel napisał(a):
A skąd my mamy wiedzieć dlaczego?
Magen David można nosić ze stu różnych powodów, poczynając od traktowania jej jako pamiątkowego drobiazgu z wycieczki do Izraela, a kończąc na studiowaniu Kabały.


Zrozumiał bym taką "przypadkowość" gdyby chodziło o kogoś nie związanego z religią i tym samym brakiem umiejętności pojmowania przez niego wymowy rożnych symboli.
Miłośnikiem muzyki tego zespołu nie jestem, jednak czasem usłyszy się ich kawałek właśnie w katolickim radiu i tym bardzie dziwiło by mnie propagowanie takich artystów w tych środkach przekazu :|


N gru 04, 2011 17:55
Zobacz profil

Dołączył(a): N lut 06, 2011 19:34
Posty: 20
Post Re: Proszę o opinie n/t Dariusza "Maleo" Malejonek - kim jes
Elbrus napisał(a):
marcinn napisał(a):
chciał bym uzyskać odpowiedź za pośrednictwem Was tu piszących
co taki symbol w jego ubiorze miał wnieść :?:
A dlaczego My tu piszący mamy wiedzieć to lepiej niż np. członkowie jego zespołu?
Możesz spytać się o to samego Dariusza:
http://pl-pl.facebook.com/people/Darek-Malejonek/100000946515069


miałem kiedyś konto wśród tej grupy społecznościowej , jednak je wykasowałem :badgrin:
Z tej formy uzyskania odpowiedzi zaproponowanej przez Ciebie więc z powodów technicznych nie skorzystam :|


N gru 04, 2011 17:58
Zobacz profil
Post Re: Proszę o opinie n/t Dariusza "Maleo" Malejonek - kim jes
marcinn napisał(a):
Miłośnikiem muzyki tego zespołu nie jestem, jednak czasem usłyszy się ich kawałek właśnie w katolickim radiu i tym bardzie dziwiło by mnie propagowanie takich artystów w tych środkach przekazu :|
A co ciebie dziwi? Robi dobra muzykę, dobre teksty, trafia do młodych i przyznaje się do Jezusa. Gatunek muzyczny nie odpowiada? Trudno, jednemu podoba się to, innemu co innego.


N gru 04, 2011 18:02

Dołączył(a): N lut 06, 2011 19:34
Posty: 20
Post Re: Proszę o opinie n/t Dariusza "Maleo" Malejonek - kim jes
Kozioł napisał(a):
marcinn napisał(a):
Miłośnikiem muzyki tego zespołu nie jestem, jednak czasem usłyszy się ich kawałek właśnie w katolickim radiu i tym bardzie dziwiło by mnie propagowanie takich artystów w tych środkach przekazu :|
A co ciebie dziwi? Robi dobra muzykę, dobre teksty, trafia do młodych i przyznaje się do Jezusa. Gatunek muzyczny nie odpowiada? Trudno, jednemu podoba się to, innemu co innego.


po śmierci Michael Jackson też wielu powiadało że należy go świętym ogłosić.

Zastanawia mnie z zwykłej ludzkiej ciekawości co powoduje głosicielem Chrystusa by zamiast krzyża umiejscawiał inny symbol w tak widocznym miejscu - czyżby była to zapowiedź zmiany poglądów i chęć zabrania części słuchaczy w inny wymiar duchowy :?:


N gru 04, 2011 18:12
Zobacz profil
Post Re: Proszę o opinie n/t Dariusza "Maleo" Malejonek - kim jes
marcinn napisał(a):
Zastanawia mnie z zwykłej ludzkiej ciekawości co powoduje głosicielem Chrystusa by zamiast krzyża umiejscawiał inny symbol w tak widocznym miejscu - czyżby była to zapowiedź zmiany poglądów i chęć zabrania części słuchaczy w inny wymiar duchowy :?:

Szukasz dziury w całym. Może wyraża sympatię do Izraela? Wielu chrześcijan sympatyzuje z Izraelem np. w "wojnie" o Palestynę.
Na harfę Dawida tez byś kręcił nosem?

U mnie zapala się ostrzegawcze światełko gdy ktos na kazdym kroku w kazdy sposób podkreśla swoja wiarę.

OK, przesadziłem z ta dobra muzyką ale to faktycznie kwestia gustu.


N gru 04, 2011 18:27

Dołączył(a): So sty 30, 2010 21:11
Posty: 67
Post Re: Proszę o opinie n/t Dariusza "Maleo" Malejonek - kim jes
Wystarczy posłuchać piosenek Maleo, żeby wiedzieć jakiego Pana głosi. Chyba niezłym dowodem jest także chrześcijański tryb życia, uwzględniający świadectwo wiary i wiele dobrych uczynków. Zamiast szukać zła polecam czynić dobro (nie sugeruję że go nie czynisz, piszę ogólnie) :)


N gru 04, 2011 18:54
Zobacz profil

Dołączył(a): N lut 06, 2011 19:34
Posty: 20
Post Re: Proszę o opinie n/t Dariusza "Maleo" Malejonek - kim jes
Kozioł napisał(a):
marcinn napisał(a):
Zastanawia mnie z zwykłej ludzkiej ciekawości co powoduje głosicielem Chrystusa by zamiast krzyża umiejscawiał inny symbol w tak widocznym miejscu - czyżby była to zapowiedź zmiany poglądów i chęć zabrania części słuchaczy w inny wymiar duchowy :?:

Szukasz dziury w całym. Może wyraża sympatię do Izraela? Wielu chrześcijan sympatyzuje z Izraelem np. w "wojnie" o Palestynę.
Za chwilę zapewne kochani Izraelczycy przy wsparciu imperialisty zza wielkiej wody zdziesiątkują Iran :evil: Z wiekiem staram sobie stawiać nieco większe wymagania odnośnie swojej egzystencji i uzyskiwać odpowiedzi na nurtujące mnie pytania, a nie tylko żyć dla zdobywanie pożywienia i snu ;-)
Na harfę Dawida tez byś kręcił nosem?
:doubt: bez odniesienia do konkretnej sytuacji ciężko mi się teraz o tym wypowiadać
U mnie zapala się ostrzegawcze światełko gdy ktos na kazdym kroku w kazdy sposób podkreśla swoja wiarę.
Do niedawna doda też poprzez swój utwór "znak pokoju" mogła uchodzić za "aniołka" :mrgreen: jednak obecny styl jej życia i lubowanie symboliki :evil: satanistycznej jednoznacznie wskazuje jej demoniczne preferencje.
OK, przesadziłem z ta dobra muzyką ale to faktycznie kwestia gustu.


nie powiem żeby ich muza nie wpadała w ucho, zważywszy na to że ostatnie ich covery powstały na naprawdę solidnym gruncie :brawo:


N gru 04, 2011 20:33
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 14 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL