Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N kwi 28, 2024 16:43



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 Przesłanie kanału Mini Mini+ 
Autor Wiadomość
Post Re: Przesłanie kanału Mini Mini+
w teorii katoliczka - nawet praktykująca, ale czytam GW i oglądam TVN. W dodatku nei podoba mi się nauka KK w kwestii seksu małżeńskiego i kilku innych rzeczy :) no i głosowałam na PO.


Wt gru 06, 2011 17:35
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt cze 21, 2011 21:45
Posty: 238
Lokalizacja: Rzeszów, Podkarpackie
Post Re: Przesłanie kanału Mini Mini+
Eeee. To pojechałaś ;) Jak nic walczysz z kościołem i jestes masonem ;)
piona

_________________
John & Stasi Eldredge -"Miłość i wojna" - Obowiązkowa lektura dla każdego małżeństwa :)


Wt gru 06, 2011 17:51
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn paź 31, 2011 16:34
Posty: 421
Post Re: Przesłanie kanału Mini Mini+
Trochę to śmieszne jak niektórzy nazywają ludzi że nie są katolikami bo oglądają TVN i głosują na PO. :)


Wt gru 06, 2011 18:14
Zobacz profil

Dołączył(a): N lut 06, 2011 19:34
Posty: 20
Post Re: Przesłanie kanału Mini Mini+
vulkan napisał(a):
Trochę to śmieszne jak niektórzy nazywają ludzi że nie są katolikami bo oglądają TVN i głosują na PO. :)


takie pseudo radykalne podejście do sprawy to przegięcie, jednak w doborze informacji dobrze jest skorzystać z niezależnych źródeł a nie tylko masowego chłamu.


Pn gru 12, 2011 10:49
Zobacz profil

Dołączył(a): N lut 06, 2011 19:34
Posty: 20
Post Re: Przesłanie kanału Mini Mini+
Margaret_ka napisał(a):
jeszcze jedno. Bo czesto robimy z igly widly. Mozna zagadac z dzieckiem co ono mysli to np tej rasta myszy. Czesto dzieci nie kojarza pewnych bajek z niczym zlym chociaz my tam widzimy sekte za sekta :)


twórcy bajek mają jakieś przesłanie tworzą takie a nie inne scenariusze. Stacje tv emitując je u siebie też się czymś kierują. Szkoda że nie robi się już dziś takich bajek jak Krecik ;)


Pn gru 12, 2011 10:52
Zobacz profil
Post Re: Przesłanie kanału Mini Mini+
marcinn napisał(a):
twórcy bajek mają jakieś przesłanie tworzą takie a nie inne scenariusze. Stacje tv emitując je u siebie też się czymś kierują. Szkoda że nie robi się już dziś takich bajek jak Krecik ;)

Nie mamy Mini Mini, ale być może jest to przesłanie zupełnie nieszkodliwe, jak w przypadku Religia TV, która też w godzinach porannych emituje stare baśnie, legendy hinduskie..Pierwszych parę bajek oglądałam z dziećmi, pełna wątpliwości, że być może zaraz się natknę na jakąś nachalną propagandę ;)
Tymczasem bajki te dotykają w umiejętny sposób uniwersalnych prawd, w ciekawy sposób uczą maluchy uczciwości, lojalności :) . Polecam.


Pn gru 12, 2011 11:14
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL