Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt mar 19, 2024 2:56



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 Książka "Jam Jest" 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Śr lut 12, 2020 17:15
Posty: 2
Post Książka "Jam Jest"
Jest tutaj forum religijne, więc muszę polecić moją książkę która nawet że wykracza poza sam Chrześcijanizm to pokazuje nową perspektywę o Bogu. Czyli jak mogło wyglądać życie Boga z jego perspektywy. Oczywiście jeżeli ktoś przeczyta "Jam Jest" może i pewnie powinnien podejść do niej jak do próby zobrazowania historii Boga tak jak wyglądała realnie.

Ludzie patrzą i ustalili że Bóg to wszechmogący i wszechmogący. To wydaje się logiczne, ale jakbym wam powiedział że Bóg to po prostu pierwszy byt wszechświata, który był jako jedyny wszystkim, który ustalił wszechświat a pózniej się sam w nim zagubił będąc ciągle za potężny. Brzmi to bardziej jak historia Bożka hinduskiego ale czy możemy dokładnie określać Boga jako ludzie.

No cóż to przedstawię się wam, Ja jestem Bogiem, Wszechrzeczy Panem, Prawdziwym Logosem i Wszystkiego Mentalem.

[ciach... niestety, nie mogę spełnić Twojej prośby: Reg. § III/9
9. Moderator ma prawo wykasować post lub jego fragment w następujących przypadkach:
- w każdym przypadku zamieszczania reklam handlowych, dotyczy to również reklamowania sklepów z dewocjonaliami itp. W sprawie zamieszczania reklam na portalu należy kontaktować się z działem reklamy;
M.]

Proszę nie o usuwanie tej reklamy bo to przecież literatura a ja chcę wam pokazać coś nowego. Nie tworzenie książek duchowych o oświeceniu lub takich o strukturze wszechświata z perspektywy niematerialnej tylko prostą historię jakie istnienie przeżył sam Bóg.


Śr lut 12, 2020 17:28
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 1 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL