Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt kwi 19, 2024 21:14



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
 GOSPEL 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): So sty 08, 2005 12:57
Posty: 38
Post GOSPEL
co sądzicie o muzyce gospel?
o polskich chórach gospel?
ja osobiscie bardzo lubię ten rodzaj muzyki... kiedyś śpiewałem w takowym chórze:)
piszcie prosze jakie są wasze doświadczenia zwiazane z tą muzyka i jakie zespoły znacie:)


pozdrufki:) :D

_________________
this the Gospel of Jesus Christ...


N sty 30, 2005 16:25
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 11, 2004 17:35
Posty: 1082
Post 
ja osobiscie bardzo lubie muzyke Gospel. Co roku biore udzial w Wawrsztatach Muzyki Gospel w Krakowie. Nie wiem czy ktos cos slyszal na ten temat, wiec moze tak cos w skrocie :)
Zbieraja sie ludzie z calej Polski i przyjezdzaja sobie na weekend do Krakowa (zazwyczaj w pazdzierniku) i przez sobote i niedziele uczymy sie piosenek (w wersji angielskiej) i w niedziele wieczorem jest koncert.
Przezycie jest niesamowite :) Po kazdych warsztatach ukazuje sie plyta nagrywana podczas koncertu, wiec ilekroc slucham jej w domu wydaje mi sie jakby trwal koncert :)
A poza tym to jest piekne gdy ponad 800 osob laczy sie w jednej modlitwie (800 + cala widownia ) ... a wlasnie chyba o to chodzi ... kazdy z nas uwielnia Boga tak jak lubie ... spiewem :)

Wiec jezeliby sie ktos kiedys wahal czy pojechac na takie warsztaty czy nie to goraco zapraszam :)
wszelkie dodatkowe informacje na www.gospel.com.pl

pozdrawiam :)

_________________
Życie jest walką, z której nie możemy się wycofać, ale w której musimy odnieść zwycięstwo.


N sty 30, 2005 20:25
Zobacz profil

Dołączył(a): So sty 08, 2005 12:57
Posty: 38
Post 
hehe:) ja też byłem na warsztatach ale w gdańsku:)
do krakowa chcialem jechac ale nie mialem takiej możliwosci:)
powiedz zoe spiewasz w jakimś chórze?

_________________
this the Gospel of Jesus Christ...


Pn sty 31, 2005 13:50
Zobacz profil

Dołączył(a): N sie 31, 2003 4:32
Posty: 282
Post 
W Polsce znam Tarnowski Chor GOS.pl. Sa w niego zaangazowani ludzie, ktorych znam jeszcze z czasow liceum. Moze jestem nieobiektywny, ale sa super. Koncery sa przesympatyczne.

Jesli dobrze pamietam to GOS.pl tez byl w Krakowie na warsztatach:)
A juz wiem na pewno, ze w Kościele Filipinów, w sobote 5 lutego wystapia z okazji rocznicy powstania (2 lata). Koncert zaczyna sie wieczorem - nie pamietam dokladnie. Chociaz... zapewne zacznie sie po wieczornej Mszy Sw. takze zaloze sie, ze ok.19:30.

_________________
Bogu ducha winny


Pn sty 31, 2005 15:33
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 11, 2004 17:35
Posty: 1082
Post 
malt napisał(a):
powiedz zoe spiewasz w jakimś chórze?


przepraszam Malt ale jakos mi umknal ten topic i nie zauwazylam pytania :?

w chorze nie spiewam, spiewam w scholce parafialanej (hehe a co smieszniejsze nie w swojej parafii :P ) no i w sumie jestem w trakcie zakladania scholki w swojej parafii :)
no i zdarza mi sie spiewac w kosciele katedralnym u siebie w Gliwicach podczas jakis wiekszych uroczystosci (typu np Niedziela Palmowa)

pozdrawiam :)
qrcze ... serio nikt nie ma zadnego kontaktu z Gospelem skoro topic ucichl :-(

_________________
Życie jest walką, z której nie możemy się wycofać, ale w której musimy odnieść zwycięstwo.


Pt lut 25, 2005 22:54
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 5 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL