Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz kwi 25, 2024 8:00



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 801 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 54  Następna strona
 Filmy 
Autor Wiadomość
Post 
A ja obejrzałam Clerks II dzisiaj. Nieco sentymentalny, ale odjazdowy jak jedynka!

Cytuj:
po "Silent Hill" postanowiłem, że do multipleksów pełnych wyzutych z kultury prostaków więcej nie pójdę

A co? Chrupali popkornem? ;)


Cz sie 24, 2006 22:36
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 14, 2005 9:49
Posty: 10063
Lokalizacja: Trójmiasto
Post 
Jak się podobał film "Aeon Flux" :?: :)

_________________
Wiara polega na wierzeniu w to, czego jeszcze nie widzisz. Nagrodą wiary jest zobaczenie wreszcie tego, w co wierzysz. (św. Augustyn z Hippony)

Było, więc jest... zawsze w Bożych rękach - blog | www


Pt sie 25, 2006 8:10
Zobacz profil WWW
Post 
ToMu, nuda, nuda i jeszcze raz nuda.


So sie 26, 2006 16:42
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 14, 2005 9:49
Posty: 10063
Lokalizacja: Trójmiasto
Post 
Powtórka z "Equilibrium" :D

_________________
Wiara polega na wierzeniu w to, czego jeszcze nie widzisz. Nagrodą wiary jest zobaczenie wreszcie tego, w co wierzysz. (św. Augustyn z Hippony)

Było, więc jest... zawsze w Bożych rękach - blog | www


N sie 27, 2006 10:16
Zobacz profil WWW
Post 
Ostatnio wziąłem się za "Stay Alive" - horror o grze komputerowej. Tak spartaczonego potencjału chyba jeszcze nie widziałem. A przecież legenda o Elżbiecie Batory ma taki cudowny potencjał. Ehhh... syf, kiła i mogiła.


N sie 27, 2006 22:20
Post 
Naprawdę, liczyłam na fajny horrorek. Ale co właściwie było nie tak z tym filmem? Bo z Twojego opisu nie wynika za wiele. A chociaż straszny jest? Nie musi koniecznie być "głęboki".Chciałam na to iść do kina, ale nie chcę się wykosztowywać, jeżeli nie warto...

A, oglądałam wczoraj "Stay", tak mi się skojarzyło ;) Wg mnie bardzo dobry, w klimacie "Drabiny Jakubowej". Zakończenie nawet mnie zaskoczyło, chociaż to akurat nie jest tu najważniejsze. Naprawdę dobry film. może nawet kiedyś dołączę do moich ulubionych. Widział to ktoś jeszcze?


Wt sie 29, 2006 15:48
Post 
Rita napisał(a):
Naprawdę, liczyłam na fajny horrorek. Ale co właściwie było nie tak z tym filmem? Bo z Twojego opisu nie wynika za wiele. A chociaż straszny jest? Nie musi koniecznie być "głęboki".Chciałam na to iść do kina, ale nie chcę się wykosztowywać, jeżeli nie warto...


Nie ma się czego bać. Twórcy polecieli przede wszystkim na tzw. "screamersy", czyli efekt gwałcenia widza nagłymi urywkami obrazu połączonego z krzykiem. Film do bani. Prawie że zero klimatu prócz wstawek z gry. Nie polecam wydawać na ten szajs 15 zeta.


Wt sie 29, 2006 22:29

Dołączył(a): Cz wrz 07, 2006 10:43
Posty: 23
Post 
Moje ulubione filmy: :-)
http://www.filmweb.pl/UserFavoriteFilms?id=223122

_________________
World is enough.


Cz wrz 07, 2006 13:50
Zobacz profil WWW
Post 
Ech, katolicy ....

Ja preferuje filmu o temetyce religijnej, historycznej, obyczajowej, z czasem nawet komedie, ale takie na poziomie ... ale to rzadko.

Wolę filmy ambitne.

Ostatnio oglądałem film "Czerń i Purpura" z Gregorym Peckiem w roli głównej. Akcja filmu dzieje się w okupowanym Rzymie w czasie II wojny światowej. Ksiądz (nie pamiętam imienia) robi wszystko, aby zapobiec najazdom nazistów, pomaga Żydom w ucieczce itd
Polecam.

Takie filmy powinniśmy, my, katolicy, oglądać.


Cz wrz 07, 2006 20:52
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 08, 2005 7:39
Posty: 2702
Lokalizacja: Paragwaj
Post 
Cytuj:
Ksiądz (nie pamiętam imienia) robi wszystko, aby zapobiec najazdom nazistów

Z tego co pamiętam akurat w tym kierunku nie robił nic. Naziści sami wymalowali białą linię i sami powiedzieli, że nie mają zamiaru jej przekraczać. A w momencie zaostrzenia stosunków straż po stronie watykanu wystawił papież...
Ale poza tym zgadza sie. Choć bywał momentami nudnawy, dało się obejżeć.

_________________
Shame on the night
for places I've been and what I've seen
for giving me the strangest dreams
But you never let me know just what they mean
so oh oh so shame on the night alright
And shame on you


Cz wrz 07, 2006 22:17
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 07, 2006 9:16
Posty: 77
Post 
Film który mi ostatnimi czasy utkwił w pamięci to "Przełamując fale". Bess która jest bardzo wierzącą osobą (ale też troche kopniętą nie da się ukryć) wychodzi za mąż za Jana, pracownika platformy wiertniczej. Jan ulega wypadkowi, zostaje sparaliżowany i zwalnia żonę z przysiegi wierności. Ale w jaki hmm... pomysłowy sposób. Niestety prowadzi to do tragedii. Może nie opisałam tego zbyt ciekawie ale naprawdę bardzo polecam!


Pt wrz 08, 2006 9:20
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 29, 2006 12:06
Posty: 4608
Post 
poszukująca napisał(a):
Film który mi ostatnimi czasy utkwił w pamięci to "Przełamując fale".
Ach! Po prostu klasyka... Film o przesłaniu "uważaj czego sobie życzysz".

Bardzo, bardzo polecam film "Jabłka Adama" - świetny film, również o Bogu i wierze zmieniającej ludzi. Koniecznie przeczytajcie opis filmu!
Niezły jest również "Egzorcyzmy Emily Rose" - nie jest to mistrzostwo świata, ale podobało mi się :) Jennifer Carpenter wspaniale zagrała osobę opętaną, a scenę egzorcyzmów w stajni oglądałem wiele razy - zdjęciowiec i Jennifer Carpenter odwalili kawał porządnej roboty.
A tak poza tym to same anime teraz oglądam :)

_________________
"Diabolus enim et alii daemones a Deo quidem natura creati sunt boni, sed ipsi per se facti sunt mali"
Obrazek
"Inter faeces et urinam nascimur".


Wt wrz 12, 2006 21:06
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 08, 2005 7:39
Posty: 2702
Lokalizacja: Paragwaj
Post 
A ja oglądałem Little Nicky 8)
Syn szatana walczy ze swoimi dwoma braćmi, przez których jego ojciec "umiera". Ogółem miła komedia, choć pewnie nie każdy zrozumie. "Troche" trzebaby czaić ogólnie pojęty metal bo inaczej conajmniej połowy nie zrozumiecie, a druga połowa nie będzie was śmieszyła 8)

_________________
Shame on the night
for places I've been and what I've seen
for giving me the strangest dreams
But you never let me know just what they mean
so oh oh so shame on the night alright
And shame on you


Śr wrz 13, 2006 8:30
Zobacz profil
Post 
Ostatnio oglądałam "Stay". Naprawdę ciekawy film o umieraniu.


N wrz 17, 2006 14:52

Dołączył(a): So cze 17, 2006 0:36
Posty: 1414
Post 
Bardzo polecam niemiecki film na postawie wspomnień osobistej sekretarki Hitlera, Traudi Junge pt: Downfall ( upadek), niestety nie znam polskiego przekładu lub orginalnego niemieckiego tytułu.
Jest to opowieść o ostatnich dniach i godzinach hitlerowskich przywódców,
otoczonych i zamkniętych w podziemnym schronie.
Prawie dokumentalne zdjęcia i ogromny ładunek emocjonalny
w konflikcie ludzkiego szaleństwa z demonicznym opętaniem.


N wrz 17, 2006 16:14
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 801 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 54  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL