Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 11:08



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 801 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 54  Następna strona
 Filmy 
Autor Wiadomość
Post 
Mieszku, ja nie przepadam za komercją. Możesz nie ufać mojemu gustowi, ale nie uprzedzaj się do filmu, jeśli go nie widziałeś. Na filmwebie miał bardzo wysokie noty i myślę że zasłużenie. To że lubiłeś serial nie oznacza, że ktos nie mógł zrobić tego lepiej, albo przynajmniej porównywalnie.

Obejrzyj film a potem się wypowiadaj, bo tak to nie ma sensu.


Pn lip 31, 2006 20:03
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 22, 2005 23:45
Posty: 3638
Post 
ma sens :)
niewiele osób było za granica np w Ameryce a na temat tego jak to tam jest rajsko mają dużo do powiedzenia ;)
po to sa trajlery by zachęcić
a skoro mogą zachęcić to i mogą zniechęcić, nieuważasz?
a taki właśnie zwiastun chyba na Polsacie swego czasu widziałem
i mnie zniechęcił kompletnie

_________________
Niech żyje cywilizacja łacińska !!!

więc śpiewaj duszo ma... BÓG JEST MIŁOŚCIĄ...


Wt sie 01, 2006 20:07
Zobacz profil
Post 
Wątpię że coś w ogóle z tego zwiastuna pamiętasz, skoro nawet nie wiedziałeś o jaki mi film chodzi...

Tak, wiele osób, które nie były w Ameryce krytykuje ją. Ale osoby, które znam, a które tam były mówią że im się bardzo podobało i chcą tam wrócić. Ci piersi pewnie za dużo naoglądali się "zwiastunów" w polsacie ;)

Ale Ty pewnie znasz mnóstwo osób które były wAmeryce i im się nie podobało, a jak zobaczysz ten film, to na pewno Ci się nie spodoba, bo musiałbyś komuś rację przyznać, a przecież tego nie potrafisz.

Nie wiedziałm, że należysz do osób, które coś krytykują nie mając o tym pojęcia. Szczerze się zawiodłam :(


Wt sie 01, 2006 21:49
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 14, 2005 9:49
Posty: 10063
Lokalizacja: Trójmiasto
Post 
"Wzgórza maja oczy" to badziew. Przekonałem się o tym wczoraj.

Prawie 2 h. Film rozkręca się conajmniej pół godziny. Praktycznie 3/4 scen zwrotnych w filmie jest do przewidzenia. Zakończenie - oczywiście, złe - również.

W sumie - jedyne co mi przychodzi do głowy, co mogłoby kogoś przyciągnąć do kina, to widok krwi naokoło. Nic więcej, serio. I zdeformowane twarze mutantów.

Nie polecam.

_________________
Wiara polega na wierzeniu w to, czego jeszcze nie widzisz. Nagrodą wiary jest zobaczenie wreszcie tego, w co wierzysz. (św. Augustyn z Hippony)

Było, więc jest... zawsze w Bożych rękach - blog | www


Śr sie 02, 2006 7:55
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 22, 2005 23:45
Posty: 3638
Post 
Rito posiadamy pamięć którą nie wykorzystujemy póki nie jestesmy pewni czegoś
ja pamiętam tę reklamę i być moze tak samo jak nie wziąłbym Heya dlatego tylko, że ma sataniczne iście reklamy tak samo nie ide na film który ma dopasować się do mody
chociaz jest naprawdę ładna wersja serialowa

to tak jakby polski "Potop" jeszcze raz nakrecić i w rolę główną za Kmicica wcielić Frytke albo Dode

_________________
Niech żyje cywilizacja łacińska !!!

więc śpiewaj duszo ma... BÓG JEST MIŁOŚCIĄ...


Śr sie 02, 2006 23:49
Zobacz profil
Post 
Cytuj:
to tak jakby polski "Potop" jeszcze raz nakrecić i w rolę główną za Kmicica wcielić Frytke albo Dode


No, to już przesadziłeś Mieszku ostro. Nie chcesz, to nie oglądaj, ale głupot nie opowiadaj, bo sobie coś tam ubzdurałeś. Jak obejrzysz to będziesz mógł krytykować do woli ;D


Cz sie 03, 2006 15:18

Dołączył(a): Pt sie 11, 2006 7:22
Posty: 32
Post 
poszukuje filmów:
"człowiek pogryzł psa"
"ostatni dom na lewo"
"Evil dead" 1 i 2


Śr sie 16, 2006 9:21
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt cze 18, 2004 13:21
Posty: 2617
Post 
Zapowiada się bardzo ciekawy film - "Źródło" (The fountain) reżyserii Darrena Aronofsy'ego (znanego jako reżyser "Pi" i "Requiem dla snu").
"Źródło" jest epicką podróżą człowieka poprzez przestrzeń tysiąca lat w w celu uratowania kobiety którą kocha. Jego wyprawa rozpoczyna się w szesnastowiecznej Ameryce Południowej, gdzie konkwistador Tomas Verde (Hugh Jackman) poszukuje Drzewa Życia, według wierzeń obdarzającego wiecznym życiem tych, którzy skosztują jego soku. Jako współczesny naukowiec, Tom Verde w XXI wieku, z desperacją walczy o odnalezienie lekarstwa na raka który zabija jego ukochaną żonę Izzi (Rachel Weisz). Podróżując przez przestrzeń kosmiczną jako dwudziestosześciowieczny astronauta, Tom zaczyna pojmować tajemnice życia które pochłaniały go ponad milenium.

_________________
Opuściłem forum wiara.pl i mój profil czeka na usunięcie.
Pożegnanie jest tutaj


N sie 20, 2006 18:29
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 29, 2006 12:06
Posty: 4608
Post 
Incognito napisał(a):
Zapowiada się bardzo ciekawy film - "Źródło" (The fountain) reżyserii Darrena Aronofsy'ego

Wreszcie, już od dwóch lat na ten film czekam - nie wiadomo było czy wogóle powstanie... Po zajawce widać, że chyba o pieniążki się sprawa rozbijała - bardzo widowiskowe sceny i efekty...

_________________
"Diabolus enim et alii daemones a Deo quidem natura creati sunt boni, sed ipsi per se facti sunt mali"
Obrazek
"Inter faeces et urinam nascimur".


N sie 20, 2006 19:17
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 08, 2005 7:39
Posty: 2702
Lokalizacja: Paragwaj
Post 
Oglądałem jakiś czas temu Piratów z Karaibów II- gdyby nie zakończenie(którego nie zdradzę, w trosce o waszą dobrą-lub nie- zabawę) to byłby naprawde boski film. No dobra, mogłoby jeszcze nie być Orlando, vel Legolas.
Za to postać grana przez Deppa jest, moim skromnym zdaniem, naprawdę genialna. Pomijając, że sam jej odtwórca też gra genialnie- zawsze lubiłem lekko rostargnionych i komicznych bohaterów i naprawde polubiłem Jacka Sparrowa i choćby żeby zobaczyć jeszcze raz tylko jego moge iść do kina po raz kolejny. I jeszcze raz. I jeszcze 8)

_________________
Shame on the night
for places I've been and what I've seen
for giving me the strangest dreams
But you never let me know just what they mean
so oh oh so shame on the night alright
And shame on you


N sie 20, 2006 19:36
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 16, 2003 21:19
Posty: 5389
Post 
Jeśli chodzi o Piratów to zakochałam się w pierwszej części i w jej muzyce :D druga była fajna ale chyba tego zakończenia nie do końca zrozumiałam i jakieś takie mętne wrażenie mi po nim zostało choć film był fajny. Ja polecam jedynkę.

_________________
Nie nam, Panie, nie nam, lecz Twemu imieniu daj chwałę za łaskę i wierność Twoją...

Użytkownik rzadko obecny na forum.


N sie 20, 2006 20:43
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 14, 2005 9:49
Posty: 10063
Lokalizacja: Trójmiasto
Post 
No to trza się będzie wybrać na Piratów II.. :D

_________________
Wiara polega na wierzeniu w to, czego jeszcze nie widzisz. Nagrodą wiary jest zobaczenie wreszcie tego, w co wierzysz. (św. Augustyn z Hippony)

Było, więc jest... zawsze w Bożych rękach - blog | www


N sie 20, 2006 21:51
Zobacz profil WWW
Post 
Cytuj:
Za to postać grana przez Deppa jest, moim skromnym zdaniem, naprawdę genialna. Pomijając, że sam jej odtwórca też gra genialnie- zawsze lubiłem lekko rostargnionych i komicznych bohaterów i naprawde polubiłem Jacka Sparrowa i choćby żeby zobaczyć jeszcze raz tylko jego moge iść do kina po raz kolejny. I jeszcze raz. I jeszcze

Zgadzam się, Johny Depp jest rewelacyjny. Nie tylko w piratach. Poszłabym do kina nawet gdyby miał grać krzesło albo lampę.


N sie 20, 2006 22:00
Post 
Incognito napisał(a):
Zapowiada się bardzo ciekawy film - "Źródło" (The fountain) reżyserii Darrena Aronofsy'ego (znanego jako reżyser "Pi" i "Requiem dla snu").


Też czekam z niecierpliwością na ten film. Zwiastun jest wspaniały. Znając twórczość Aronofsky'ego, mogę być pewny, że film nie zostanie sknocony. Przypuszczam, że będzie to jeden z najlepszych filmów.


Pn sie 21, 2006 8:36

Dołączył(a): Pt cze 18, 2004 13:21
Posty: 2617
Post 
Mam nadzieję, że zagrają ten film w szczecińskim Pionierze, bo po "Silent Hill" postanowiłem, że do multipleksów pełnych wyzutych z kultury prostaków więcej nie pójdę.

_________________
Opuściłem forum wiara.pl i mój profil czeka na usunięcie.
Pożegnanie jest tutaj


Pn sie 21, 2006 16:33
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 801 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 54  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL