Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt cze 04, 2024 21:10



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 Wasze przeżycia podczas odmawiania Nowenny Pompejańskiej 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Wt gru 11, 2012 22:56
Posty: 1
Post Wasze przeżycia podczas odmawiania Nowenny Pompejańskiej
Chciałabym się z Wami podzielić swoimi odczuciami podczas odmawiania Nowenny Pompejańskiej oraz zapytać jak to było z Wami.

27 października zaczęłam odmawiać Nowennę Pompejańską w intencji bardzo dla mnie ważniej. Modlitwę tę znalazłam w internecie zupełnie przez przypadek. Zaufałam Najświętszej Panience i całkowicie oddałam jej moją sprawę. Początki były ciężkie, jednak z dnia na dzień było coraz łatwiej i z coraz większą ufnością zawierzałam Maryi, a modląc się czułam jakiś taki spokój w sercu i wiarę w to, że Matka nie zostawi mnie i pomoże. Kiedy było mi już na prawdę ciężko, spotykałam na swojej drodze ludzi, którzy mi pomagali, sprawiali że się nie poddawałam. Po około 2 tygodniach modlitwy nastąpił przełom w mojej sprawie, potem kolejne, które dawały nadzieję i czułam, że to wszystko dzięki wstawiennictwu Najświętszej Panienki. Teraz odmawiam część dziękczynną, 19 grudnia skończę odmawiać Nowennę, a znów jest mi bardzo ciężko... Bardzo ufam Najświętszej Panience, jednak po wcześniejszych przełomach kiedy myślałam, że zaczyna być już dobrze, znów jestem w kropce, czuję chwilami zwątpienie i strach i rozbicie mimo to modlę sie nadal, chyba jeszcze bardziej żarliwie.
Czy zdarzały Wam się takie chwile zwątpienia podczas odmawiania Nowenny? Właśnie przy jej końcu? Mam wrażenie, że to działania złego by nie dopuścić do ukończenia Nowenny... działania bym zwątpiła.

A ja nie wierze, że Mateczka mogłaby na początku pokazać, ze jest przy mnie, jest przychylna moim błaganiom, a potem odwrócić sie ode mnie... Prędzej od początku dałaby mi odczuć, że moje prośby nie są miłe Bogu... Prawda?
Proszę, pomóżcie, wesprzyjcie, jest mi na prawdę ciężko...


Wt gru 11, 2012 22:59
Zobacz profil
Post Re: Wasze przeżycia podczas odmawiania Nowenny Pompejańskiej
Nie skupiaj się na emocjach, ale staraj się czynić to, co się podoba Panu Bogu. Jeżeli nie dokończysz swojej modlitwy, świat się nie zawali. Odmawianie Nowenny Pompejańskiej nie jest niezbędne do zbawienia.


Wt gru 11, 2012 23:54
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 2 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL