Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt cze 22, 2018 18:01

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
 SEN PO DOBREJ SPOWIEDZI 
Autor Wiadomość

Post SEN PO DOBREJ SPOWIEDZI
SEN PO DOBREJ SPOWIEDZI
Miałem sen. Śniło mi się, że szedłem ulicą i nagle dopadły mnie psy i zaczęły szarpać próbowałem iść dalej, ale z każdym krokiem psów przybywało i szarpały mnie za stopy kolana i lewą rękę zauważyłem, że te psy są szczute przez moich byłych kolegów i wtedy ujrzałem fontannę pełną Krwi wypłukałem w niej swoje ubranie i nagle psy znikły i zobaczyłem, że przy fontannie stoi Pan Jezus uśmiechnięty i że to Jego Krew mnie obmyła z grzechów i że mi wszystko przebaczył, było to tak cudowne uczucie, że chciałem się nim podzielić ze wszystkimi na całym świecie. Wtedy się obudziłem i zacząłem się modlić w tej intencji słowami:

Za wstawiennictwem Dziewięciu Chórów Anielskich, Wszystkich Świętych i Błogosławionych przez Niepokalane Serce Maryi, proszę Cię Panie Boże w Trójcy Jedyny o dar powszechnego nawrócenia, uwolnienia, oczyszczenia, uzdrowienia (duchowego, fizycznego, emocjonalnego, psychicznego) oraz o uświęcenie dla zatwardziałych grzeszników szczególnie dla (wymienić imiona) oraz dla satanistów, okultystów, masonów, bluźnierców, heretyków, schizmatyków, bałwochwalców, świętokradców, ateistów i wszystkich innych zatwardziałych grzeszników przebywających w moim mieście i okolicach, w całej Polsce, w Europie i na całym świecie oraz o dar uwolnienia z czyśćca dusz czyśćcowych.

„Bóg zawsze zwycięża!”

Pt lut 23, 2018 16:44

Post Re: SEN PO DOBREJ SPOWIEDZI
AdamKazmierczak napisał(a):
SEN PO DOBREJ SPOWIEDZI
Miałem sen. Śniło mi się,

Sny nie mają żadnego znaczenia, to jest zwykły odruch biologiczny, jak kichanie czy jedzenie.

że przy fontannie stoi Pan Jezus uśmiechnięty

Skąd wiesz że to był Jezus?

Za wstawiennictwem Dziewięciu Chórów Anielskich, Wszystkich Świętych i Błogosławionych przez Niepokalane Serce Maryi, proszę Cię Panie Boże w Trójcy Jedyny o dar powszechnego nawrócenia, uwolnienia, oczyszczenia, uzdrowienia (duchowego, fizycznego, emocjonalnego, psychicznego) oraz o uświęcenie dla zatwardziałych grzeszników szczególnie dla (wymienić imiona) oraz dla satanistów, okultystów, masonów, bluźnierców, heretyków, schizmatyków, bałwochwalców, świętokradców, ateistów i wszystkich innych zatwardziałych grzeszników przebywających w moim mieście i okolicach, w całej Polsce, w Europie i na całym świecie oraz o dar uwolnienia z czyśćca dusz czyśćcowych.

Bycie ateistą jest grzechem?

Pt lut 23, 2018 18:08

Robek napisał(a):

Tak to jest grzech! Człowiek, który jako stworzenie zaprzecza istnieniu swojego stwórcy ciężko grzeszy.
http://salwowski.msza.net/pub/czy-wszys ... iekla.html

Pn mar 26, 2018 11:25

...Stwórcy...

Pn mar 26, 2018 11:52

Robek napisał(a):

To nie jest grzech, to jest kwestia wyboru.
Bo ateista nie podlega temu, co Bóg uznaje lub nie uznaje za grzech, w końcu to tak by wychodziło że ktoś dostał ruzgę od Świętego Mikołaja, w którego nie wierzy :mrgreen:
Oczywiście to wszystko co mówie, odnosi się do życia doczesnego, bo w końcu ateista jedynie w tym funkcjonuje.

Pn mar 26, 2018 21:23
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 5 ]