Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N cze 16, 2024 17:46



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
 Odnowa w Duchu Świętym 
Autor Wiadomość
Post 
E tam, zaraz masoni...


Wt gru 23, 2008 21:21
Post 
To pan Marek nie wie, że masoneria jest burzycielem Kościoła.

http://www.voxdomini.com.pl/vox_art/emmerich.html

Zoltan(Serpico)


So gru 27, 2008 20:01
Post 
Wiem - tylko to wcale jeszcze nie oznacza że jest wszędzie gdzie cos nie tak się dzieje.
Rownie dobrze można dopatrywać się wszędzie kogokolwiek z innych przeciwników Kościoła. A tych ma Kościół obecnie znacznie potężniejszych niż masoneria, ktora bardzo straciła na znaczeniu - pojawiły sie organizacje paramasońskie jak Wielki Wschód czy Pentagonale


So gru 27, 2008 20:19
Post 
Dabar napisał(a):
W ten sposób ludzie "wyrastają" ze swoich wspólnot i to jest głupie, to tak jakbyś mógł "wyrosnąć" z Kościoła.
Dla takich formacji wiekowych lepszym określeniem jest "grupa".
pozdr
Dabar

Ludzie z Odnowy bardzo często"wyrastają" z Kościoła Katolickiego. Nie wszyscy jednak ale wielu z nich.

W moim mieście z tych grupy odnowowej wyłoniły sie 3 "kościoły": zieonoświatkowcy, adwentyści i babtyści. Także radziłbym rodzicom nie posyłac dzieci do Odnowy.


So gru 27, 2008 22:26
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr kwi 16, 2008 8:57
Posty: 66
Post 
Mam pytanie odnośnie modlitwy wspólnoty w Duchu Św. Byłam na jednym spotkanu i muszę powiedzięć, że jestem pod dużym wrażeniem.
Dlaczego każdy modli się osobno a nie wszyscy razem? Czy ktoś może wytłumaczyć dlaczego już po chwili modlitwy zaczęłam płakać i zrobiło mi sie słabo? Dlaczego jedni płaczą podczas modlitwy a inni nie? Od czego to zależy?


Pn sty 12, 2009 12:45
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt wrz 30, 2008 9:15
Posty: 3
Post 
Szczerze mówiąc od jakiegoś czasu mam ochotę przekonać się na własne oczy czym jest Odnowa. Mieszkam w Katowicach .....czy ktoś może polecić mi jakąś grupę??
Pozdrawiam


Pn sty 19, 2009 16:17
Zobacz profil
zbanowana na stałe

Dołączył(a): N wrz 21, 2008 10:05
Posty: 1111
Post 
angie21 napisał(a):
Czy ktoś może wytłumaczyć dlaczego już po chwili modlitwy zaczęłam płakać i zrobiło mi sie słabo? Dlaczego jedni płaczą podczas modlitwy a inni nie? Od czego to zależy?


Pewnie dlatego zaczęłaś ,bo tak działał na Ciebie DUCH ŚWIĘTY,
a ,że inni nie.. Duch wieje,kędy chce, na każdego działa inaczej.

A tak szczerze to trochę mnie przeraża to ,że właśnie na takich
nabożeństwach, czuwaniach i w ogóle modlitwach etc w Odnowie specyfiką jest takie duże oddziaływanie .. jak płacz,osłabienie,omdlenia.. nie ruszanie się..

Od jakiegoś czasu noszę się z zamiarem wybrania się na jedno z takich czuwań i im więcej o tym czytam tym bardziej te wszystkie sytuacje mnie zniechęcają przede wszystkim powodem jest ten STRACH i to takie dziwne,nieznane...


Pn sty 19, 2009 20:57
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt sty 09, 2009 13:41
Posty: 125
Post 
A czego tu się bać. Ja od dziesięciu lat trwam we wspólnocie "charyzmatycznej", to w takim właśnie środowisku Bóg obdarzył mnie nowym życiem. Trzeba tylko szukać wspólnot, które są częścią całości - Kościoła i opierają się na Jezusie i Jego Słowie a nie na osobie lidera lub emocjach, płaczu, śmiechu, dreszczach, omdleniach itp.
10 lat modlę się w taki sposób, wiele razy się śmiałem, wiele razy płakałem i wiele innych rzeczy doświadczyłem, ale zawsze dlatego, że Jezus jest blisko, że daje swoją miłość.

Ps. "charyzmatycznej" w cudzysłowie dlatego, że to cały Kościół jest charyzmatyczny a nie tylko Jego część. :-D


Wt sty 20, 2009 23:07
Zobacz profil
Post 
ThinAir napisał(a):
A czego tu się bać. Ja od dziesięciu lat trwam we wspólnocie "charyzmatycznej", to w takim właśnie środowisku Bóg obdarzył mnie nowym życiem. Trzeba tylko szukać wspólnot, które są częścią całości - Kościoła i opierają się na Jezusie i Jego Słowie a nie na osobie lidera lub emocjach, płaczu, śmiechu, dreszczach, omdleniach itp.
10 lat modlę się w taki sposób, wiele razy się śmiałem, wiele razy płakałem i wiele innych rzeczy doświadczyłem, ale zawsze dlatego, że Jezus jest blisko, że daje swoją miłość.

Ps. "charyzmatycznej" w cudzysłowie dlatego, że to cały Kościół jest charyzmatyczny a nie tylko Jego część. :-D


Omijajcie wielkim łukiem te seanse spirytystyczne. To małpowanie protestantów. Nic dobrego od protestantów jeszcze nie widziałem.

Zamiast kapłanów- świeccy "namaszczeni" liderzy, animatorzy, guru, którzy zawsze maja rację.

Zamiast Sakramentów-"charyzmaty" i wyznania wiary

Zamiast Liturgii- egzaltowane uwielbienia, taniec, gitarki i spontan

Zamiast Ofiary-uczta.

Zamiast krzyża i wyrzeczeń- sukces.

Zamiast Nawrócenia- blitzkrieg "ewangelizacyjny" ogołocony z Prawd Wiary


Śr maja 27, 2009 16:57
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 22, 2009 9:34
Posty: 49
Post 
Zoltan,ty to chory jestes na głowe. droga jest zła, odnowa jest zła, oaza jest zła inne ruchy sa złe i KK tez jest zły.... powinni ci skasować konto na tym forum,bo tylko za takiego Trola robisz, a nic ciekawego nie wnosisz poza zamieszaniem.


Śr maja 27, 2009 17:36
Zobacz profil
Post 
Nowotwór to nowotwór alias rak na ciele Kościoła.
Generalnie wszystkie ruchy spirytystyczne i ezoteryczne są złem dla Kościoła.


Cz maja 28, 2009 9:33
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 22, 2009 9:34
Posty: 49
Post 
Twoja głupota i ignorancja jest nowotworem dla ludzkości.
Niestety Bóg w swoim miłosierdziu kazał sie i za takich jak ty modlić.
Na szczęście dla ciebie i tobie podobnych....ludzi...


Cz maja 28, 2009 10:00
Zobacz profil
Post 
A co z twoja głupotą?


Cz maja 28, 2009 10:15
Post 
Widać temat został wyczerpany skoro rozmowa schodzi do poziomu rynsztoka. Zamykam.


Cz maja 28, 2009 12:07
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL