Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N cze 16, 2024 16:40



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
 Modlitwa do Św. Agaty 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Śr lip 30, 2008 19:34
Posty: 1
Post Modlitwa do Św. Agaty
Witam, czy mógłby mi ktoś podać jak brzmi modlitwa do Św. Agaty? Jest mi to bardzo potrzebne. Może są jeszcze inne modlitwy, które mi pomogą? Moja sytuacja jest taka, że niedawno mojej mamie wykryli guza na piersi i dostała skierowanie na badania. Nie wiadomo co to jest, dlatego szukam wszystkich modlitw, które są odpowiednie dla tej sytuacji. Jeżeli nie sprawi wam to kłopotu to prosiłbym także choć o krótką minutę modlitwy w intencji mojej mamy. Ta cała sytuacja mnie przerasta...


Śr lip 30, 2008 21:39
Zobacz profil
czasowo zablokowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt mar 25, 2008 18:38
Posty: 303
Post 
Guza piersi ?

nowotwór ?

Hm kilka dni temu byłem świadkiem na własne oczy wyleczenia kilkudziesieciu jesli niekilku set osób z różnych nowotworów w różnych fazach od wykrycia do takich co za kilka dni mieli umrzeć ...

co Ci ludzie mieli zrobić aby wyzdrowieć ?
jedną rzecz ...

- wybaczyć!

trzeba przebaczyć w imię Jezusa Chrystusa wszystkim naszym winowajcom wszystko, jakie kolwiek najgorsze były by to przewinienia.
Niech przebaczy i niech się modli a zapewniam Cię, że wyzdrowieje.

Jak coś to pisz do mnie, a wyjasnie wszystko dokładnie, ewentualnie powiem jak się modlić i co jeszcze robić, choć to co napisałem powinno wystarczyć.


Śr lip 30, 2008 23:16
Zobacz profil WWW
czasowo zablokowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt mar 25, 2008 18:38
Posty: 303
Post 
Jeszcze jedno - pamiętaj, że wiara czyni cuda:

czytajcie Pismo Święte - to bardzo potężna broń!


Śr lip 30, 2008 23:19
Zobacz profil WWW
czasowo zablokowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt mar 25, 2008 18:38
Posty: 303
Post 
Co do modlitwy do św. Agaty to znalazłem takie:

Kod:
Modlitwa

Panie Boże, święta Agata zawsze podobała się Tobie dzięki swej czystości i przez swoje męczeństwo. Niech za jej wstawiennictwem otrzymamy miłosierne przebaczenie naszych grzechów. Amen.


Kod:
Modlitwa:
Wszechmogący Boże, Ty w osobie świętej Agaty, dziewicy i męczennicy, dałeś nam wzór miłowania Ciebie całym sercem; spraw abyśmy mogli się cieszyć jej wstawiennictwem i swoją pracą wielbić Ciebie, a bliźnim naszym przynosić zdrowie i radość. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.


Śr lip 30, 2008 23:52
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2008 22:30
Posty: 1191
Post Re: Modlitwa do Św. Agaty
Cytuj:
modlitwa do Św. Agaty

myślę, że wszyscy forumowicze to wiedzą, ale nie modlimy sie do świętej Agaty, a jedynie za jej wstawiennictwem, przepraszam, że się czepiam, ale zbyt często słyszę, że katolicyzm to religia politeistyczna i mamy wielu bożków (świętych) od różnych rzeczy...

po tym marudnym wstępie :) powiem tylko, że na modlitwę forumowiczów zawsze możesz liczyć, 3mamy kciuki :-)

ps.
Cytuj:
Może są jeszcze inne modlitwy, które mi pomogą?

Jest taka jedna, nazywa się adoracją Najświetszego Sakramentu, możesz podczas niej robić niemal wszystko; mówić co Cię smuci, odmawiać różaniec, albo po prostu milczeć.

_________________
O Tobie mówi serce moje;
szukaj Jego oblicza...


Cz lip 31, 2008 7:29
Zobacz profil
Post 
Koronka do Miłosierdzia Bożego....Jezus powiedział św. Faustynie, że modlitwę tą obdarza łaską wysłuchiwania wszelkich próśb, dla osoby modlącej lub tej w intencji której modli się słowami Koronki.


Cz lip 31, 2008 13:15
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL