Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt kwi 19, 2024 3:59



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 199 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14  Następna strona
 POMÓDLMY SIE RAZEM /prośby o modlitwę/ 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lut 04, 2005 2:06
Posty: 899
Post Re: POMÓDLMY SIE RAZEM /prośby o modlitwę/
Przydent Kaczynski wraz z malzonka i innymi ludzmi z Rzadu Polskiego nie zyje.Z tego wzgledu prosze was wszytskich o modlitwe za nich.

Wieczny odpoczynek racz dac im Panie a Swiatlosc Wiekuista niach im swieci.Niech przez Boze Milosierdzie odpoczywaja w pokoju wiecznym.Amen.

_________________
Duchu Swiety daj zasluge mestwa, daj wieniec zwyciestwa, daj szczescie bez miary.

Pozdrawiam :)


So kwi 10, 2010 14:54
Zobacz profil

Dołączył(a): So kwi 24, 2010 11:52
Posty: 2
Post Re: POMÓDLMY SIE RAZEM /prośby o modlitwę/
Błagam o modlitwę za moją rodzinę.Dotknęła nas ogromna tragedia.Wiem że dla niektórych mój problem okaże się błahy ale dla mnie i mojego syna jest to ogromna tragedia.Osoba którą tak bardzo kochaliśmy w ciągu jednej chwili oznajmiła nam ,że odchodzi do kogoś innego.W ciągu jednej chwili straciliśmy wszystko marzenia ,nadzieje,plany.Nie pozostało nic.Wielki ból przeszywający serce i pustka.Błagam o modlitwę za nawrócenie dla osoby która tak bardzo nas skrzywdziła.


So kwi 24, 2010 12:17
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 14, 2005 9:49
Posty: 10063
Lokalizacja: Trójmiasto
Post 
Ja może egoistycznie...

Zaczynam 3 tydzień diety. Mam dużą nadwagę i wierzę, że wystarczy woli do pracy nad sobą.

I o modlitwę o wytrwanie proszę.

_________________
Wiara polega na wierzeniu w to, czego jeszcze nie widzisz. Nagrodą wiary jest zobaczenie wreszcie tego, w co wierzysz. (św. Augustyn z Hippony)

Było, więc jest... zawsze w Bożych rękach - blog | www


Śr kwi 28, 2010 11:50
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lut 04, 2005 2:06
Posty: 899
Post Re:
ToMu napisał(a):
Ja może egoistycznie...

Zaczynam 3 tydzień diety. Mam dużą nadwagę i wierzę, że wystarczy woli do pracy nad sobą.

I o modlitwę o wytrwanie proszę.


A ja ci kolego doradze abys przyjal taka regule; Odrzucil cukier bialy, biala make.Jadl pelnoziarniste pieczywo, duzo owocow i warzyw.Pil wode mineralna, niekoniecznie gazowana i po godz. 7 wieczorem nie jadl nic.Jezeli juz masz na cos apetyt to niech to bedzie jablko lub inny owoc.Mowie ci; rezultaty beda widoczne.

Oczywiscie pomodle sie o wytrwanie. :)

_________________
Duchu Swiety daj zasluge mestwa, daj wieniec zwyciestwa, daj szczescie bez miary.

Pozdrawiam :)


N maja 02, 2010 22:54
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn maja 03, 2010 13:28
Posty: 59
Post Re: POMÓDLMY SIE RAZEM /prośby o modlitwę/
Prosze, pomódlmy się o jedność chrzescijan


Wt maja 04, 2010 19:29
Zobacz profil
Post Re: POMÓDLMY SIE RAZEM /prośby o modlitwę/
Ja prosze wszystkich o modlitwę w intencji męża bratanicy, młodego człowieka, u którego zdiagnozowano złośliwy nowotwór wątroby.
Zaczął brać chemię.... w lipcu będą obchodzić pierwszą rocznicę ślubu :(


Pt maja 07, 2010 17:19

Dołączył(a): Śr lis 18, 2009 19:05
Posty: 11
Post Re: POMÓDLMY SIE RAZEM /prośby o modlitwę/
"Mamo ! Nie zabijaj mnie, BŁAGAM ! Co ja takiego zrobiłem że chcesz mnie zabić? Ja chce Cię KOCHAĆ, daj mi SZANSE"
Czy jest Ci to OBOJĘTNE? Jeśli nie, módl się o ZAPRZESTANIE ABORCJI NA CAŁYM ŚWIECIE. Ile dzieci byś uratował GDYBYŚ się tylko o to modlił:(

_________________
Chwała naszemu Panu !


Wt maja 11, 2010 10:53
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 05, 2009 8:45
Posty: 232
Post O pogodne niebo nad nami
Proszę Boga aby wysłuchał wszystkich osób, które wyrażają swoje prośby w tym wątku i dołączam swoją.

W związku z tym, że islandzki wulkan wciąż dymi a prognozy synoptyków są raz bardziej a raz niestety mniej optymistyczne, mam prośbę o nieustającą modlitwę w intencji powstrzymania serii klęsk, katastrof i nieszczęść, które w ostatnim czasie wydają się ze szczególnym nasileniem nawiedzać nie tylko Polskę ale wiele rejonów świata. Uważam, że jeśli nie wszystkie to przynajmniej większość z nich ludzie zawdzięczają samym sobie – ich przyczyną jest grzech popełniany względem Boga i bliźnich, w różnych postaciach ale zawsze grzech – zaniedbania, chciwości, pychy, agresji, wyzysku itd. itd. Dlatego najlepszym sposobem na ich uniknięcie jest powrót do życia zgodnego z Dekalogiem.

Pomyślałam żeby wesprzeć tę notkę gotową modlitwą i trafiłam na piękny tekst autorstwa Jana Pawła II skierowany do św. Kingi podczas jego wizyty w Polsce w 1999 roku, pasuje jak znalazł:

„Pełni wdzięczności wielbimy Boga za dar świętości Pani tej ziemi i prosimy, by blask tej świętości trwał w nas wszystkich, by w nowym tysiącleciu to wspaniałe światło promieniowało na wszystkie krańce ziemi i by ich mieszkańcy przyszli z daleka do świętego imienia Bożego i ujrzeli Jego chwałę.
Święci nie przemijają.
Święci wołają o świętość.
Swięta Kingo, Pani tej ziemi,
Uproś nam łaskę świętości!”


Pn maja 24, 2010 10:07
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt paź 07, 2008 19:13
Posty: 800
Post Re: POMÓDLMY SIE RAZEM /prośby o modlitwę/
Bardzo proszę o modlitwę za mnie o uniknięcie procesu sądowego i załatwienie sprawy bez uciekania się do sądów, ani innych instytucji... no i o rozum dla mnie...

To naprawdę bardzo ważna dla mnie sprawa, proszę Was wszystkich gorąco o modlitwę. Osobiście pomodlę się za wszystkich na tym forum.

Pozdrawiam,

B.


N maja 30, 2010 21:07
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt paź 16, 2009 8:51
Posty: 26
Post Re: POMÓDLMY SIE RAZEM /prośby o modlitwę/
Bardzo proszę o modlitwę w mojej intencji, już nie daję rady:(


So cze 05, 2010 20:48
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lis 18, 2009 19:05
Posty: 11
Post Re: POMÓDLMY SIE RAZEM /prośby o modlitwę/
Trzeba nam się modlić za wszystkich tych, którzy będą wzięci do wieczności podczas tego trzęsienia ziemi, aby zaakceptowali Naszego Ojca Miłosierdzie. Taka jest Wola, Boga Ojca.

_________________
Chwała naszemu Panu !


Cz lip 08, 2010 21:16
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz lip 08, 2010 16:12
Posty: 322
Post Re: POMÓDLMY SIE RAZEM /prośby o modlitwę/
Proszę Was z pokorą o modlitwę w mojej intencji....nie daję już sobie rady psychicznie, nie mam sił, mam myśli samobójcze. Za 2 miesiące czeka mnie rozwód, którego nie chcę. Proszę tylko o krótką modlitwę, abym odnalazła siłę , wiarę i mogła dalej żyć. Bóg zapłać! Ania


Wt lip 13, 2010 9:31
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lip 23, 2010 13:46
Posty: 4
Post Re: POMÓDLMY SIE RAZEM /prośby o modlitwę/
Proszę Was o modlitwę intencji rodziców którzy maja problemy z alkoholem . I za mnie o rozeznanie życiowe .


Pt lip 23, 2010 14:32
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt sie 13, 2010 19:59
Posty: 2
Post Re: POMÓDLMY SIE RAZEM /prośby o modlitwę/
Witam wszystkich.:) Ja po prostu proszę was o modlitwę i pamięć i sama zapewniam o modlitwie. :-D


Pt sie 13, 2010 20:10
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 16, 2010 18:34
Posty: 49
Lokalizacja: Chorzów
Post Re: POMÓDLMY SIE RAZEM /prośby o modlitwę/
Pomódlmy się Wszyscy za ludzi, którzy w tych trudnych dla siebie chwilach powodzi, o których tak często słyszymy i widzimy teraz. ludzi, którzy stracili całe swe dobytki, wszystko co mieli, aby nie porzucali wiary i kładli swe nadzieję w Bogu.


Wt sie 17, 2010 14:58
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 199 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL