Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 14:03



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 199 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona
 POMÓDLMY SIE RAZEM /prośby o modlitwę/ 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Śr lut 18, 2015 22:09
Posty: 4
Post Re: POMÓDLMY SIE RAZEM /prośby o modlitwę/
Dziś rano prosiłam o modlitwę przed egzaminem i w końcu dziś zdałam.:)modliłam się z całych sił.Obiecałam że pochwale się wynikiem jak tylko zdam i to robię zdałam pozytywnie dlatego wiem ze Bóg jest i wysłuchuje próśb :)


Cz lut 19, 2015 21:40
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lut 18, 2015 22:09
Posty: 4
Post Re: POMÓDLMY SIE RAZEM /prośby o modlitwę/
Zwracam sie z wielką ale to bardzo wielka prośbą o odlitwe za mnie a dokładnie o to abym zdała jutro egzamin praktyczny z prawa jazdy.zdaje juz któryś raz z kolei. wiem ze jezeli jutro zdam to tylko dzięki modlitwą,i Bogu .dlatego jeszcze raz bardzo prosze módlcie sie za mnie. niczego tak bardzo nie pragne zeby to wkońcu zdać i miec za soba.niech Bóg wysłucha waszych modlitw.


Śr kwi 08, 2015 20:25
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lut 18, 2015 22:09
Posty: 4
Post Re: POMÓDLMY SIE RAZEM /prośby o modlitwę/
chciała bym zebyscie sie dzis pomodlili za mnie dzis o 11 mam egzamin praktyczny z prawa jazdy bardzo prosze zebyscie sie za mnie pomodlili zebym wkoncu to zdała.zebym mogła sie pochwalic wam tu na stronie ze zdałam z wynikiem pozytywnym;(


Cz kwi 09, 2015 7:31
Zobacz profil
Post Re: POMÓDLMY SIE RAZEM /prośby o modlitwę/
Niedawno zmarł mój tata. Na moich rękach. Choć przez większość mojego życia nie byliśmy bardzo blisko, to ostatnie lata był moim przyjacielem. Zostawił podwójną pustkę.
Proszę o modlitwę, aby Bóg ukoił ból mojej matki, mój i wszystkich, którzy odczuwają brak, tęsknotę, żal.


Cz kwi 09, 2015 17:39
Post Re: POMÓDLMY SIE RAZEM /prośby o modlitwę/
Proszę o modlitwę ponieważ jutro mam sprawę w sądzie i jestem mocno zestresowana. Dziękuję.


Śr kwi 29, 2015 18:39

Dołączył(a): Pt sie 14, 2015 18:36
Posty: 1
Post Re: POMÓDLMY SIE RAZEM /prośby o modlitwę/
Witam serdecznie,

Będzie to mój pierwszy post na forum.Od 3 miesięcy jestem przekonany o tym,że Jezus Chrystus i Pismo Święte to jedyna droga do zbawienia,życia po śmierci i wyzwolenia się z jarzma bycia wilkołakiem i kontaktów z tzw. "istotami z innych planet".Oprócz tego w moim ciele zostały umieszczone urządzenia,które mają wpływ na moje samopoczucie i oddziaływują na moje myślenie i postrzeganie świata - schemat działania urządzenia :

Obrazek

http://www.monitor-polski.pl/dzwonienie ... la-umyslu/

(nie jestem sam,osoby,które są torturowane w ten sposób mają swój wkład w rozwój fundacji STOPEG,STOPZET - ja jestem przekonany,że urządzenie nie zostało mi zaaplikowane w tradycyjny sposób przez człowieka,oprócz wpływu na moje zachowanie,w okolicy mojego pobytu obserwuje dziwne zjawiska - przelewanie wody w miejscu,gdzie nie powinno być rur wodnych,w bloku gdzie mieszkam,najczęściej w nocy,wieczorem słyszę odgłosy skrzypiących drzwi)

Swoje nawrócenie rozpocząłem od czytania witryny zbawienie.com.To stamtąd dowiedziałem się wielu rzeczy nt. kłamstw Koscioła Katolickiego i ich rzekomego naśladownictwa chrześcijan pierwotnych.Krok po kroku poznawałem karty Biblii.Wiara stała się częścią mnie.

Piszę do Was z prośbą o modlitwę.W skutek braku wiary w Boga i popełniania grzechów zostałem odizolowany od zbawienia i życia po śmierci.Jedyny prawdziwy i słuszny oręż to moc modlitwy - tylko zmasowana modlitwa może spowodować złamanie przekleństwa mocą krwi Jezusa Chrystusa oraz ochronę przed istotami,które są przez wielu uważane za UFO.

Z dnia na dzień staram się być lepszym człowiekiem.Jeżeli możecie pomódlcie się w mojej intencji w swoich zborach.

Pozdrawiam,
Bartek z Opola.


Pt sie 14, 2015 20:20
Zobacz profil
Post Re: POMÓDLMY SIE RAZEM /prośby o modlitwę/
Ja was proszę o modlitwę bym właściwie rozeznał czy mam dalej nawiązywać znajomość z pewną osobą czy też nie. W tym temacie to głupi jestem niestety - póki co.


So sie 15, 2015 17:38

Dołączył(a): Pt lip 31, 2015 13:30
Posty: 174
Post Re: POMÓDLMY SIE RAZEM /prośby o modlitwę/
Mam 25 lat. Od lat walczę z nerwicą lękową i nawracającymi co kilka miesięcy epizodami depresji. Cierpię też na wynikłe z powyższych zaburzenia odżywiania. Zauważyłam u siebie niepokojący pociąg do alkoholu.
Ot, nie jestem dobrym człowiekiem. Pomódlcie się za mnie, bo ja sama już nie potrafię.


So sie 15, 2015 18:05
Zobacz profil
Post Re: POMÓDLMY SIE RAZEM /prośby o modlitwę/
Stan zdrowia założyciela Puckiego Hospicjum się pogarsza. Ksiądz Jan Kaczkowski jest bardzo słaby. - Teraz tylko leży w łóżku i bardzo dużo śpi - mówi Józef Kaczkowski (ojciec księdza). Jest przytomny. Prosimy o modlitewne wsparcie.
http://www.deon.pl/religia/kosciol-i-sw ... iego0.html


Wt mar 08, 2016 11:30
Post Re: POMÓDLMY SIE RAZEM /prośby o modlitwę/
Helenka napisał(a):
Stan zdrowia założyciela Puckiego Hospicjum się pogarsza. Ksiądz Jan Kaczkowski jest bardzo słaby. - Teraz tylko leży w łóżku i bardzo dużo śpi - mówi Józef Kaczkowski (ojciec księdza). Jest przytomny. Prosimy o modlitewne wsparcie.
http://www.deon.pl/religia/kosciol-i-sw ... iego0.html

Czytałam :placze:
Długo przeżywałam nagłą śmierć abp Życińskiego, teraz przyjdzie żegnać młodego, wspaniałego kapłana....


Wt mar 08, 2016 15:37
Post Re: POMÓDLMY SIE RAZEM /prośby o modlitwę/
Pilne!!!
UWAGA! Szturm modlitewny za salezjanina, którego ISIS chce ukrzyżować w Wielki Piątek!Salezjanina Fr. Toma porwali islamiści z ISIS w Jemenie.
Ksiądz jest torturowany i w Wielki Piątek islamiści chcą Go ukrzyżować. Módlmy się za księdza o opiekę Boga Najwyższego i za nawrócenie dla islamistów
Kapłana porwało ISIS w Jemenie. Jest torturowany i ma zostać ukrzyżowany w Wielki Piątek. Prośba o modlitwę za niego i za jego oprawców.

Poniżej propozycja aby zmówić trzy razy Wierzę w Boga za prześladujących Chrześcijan i trzy Zdrowaś Maryjo za ojca Toma.

Włączmy się w modlitwę i szturmujmy Niebo, aby ksiądz Tom przeżył i by jego oprawcy nawrócili się ku Bogu Miłosiernemu!

fronda.pl

http://www.fronda.pl/a/uwaga-szturm-mod ... 68311.html


Śr mar 23, 2016 0:46

Dołączył(a): Śr sie 03, 2016 7:20
Posty: 3
Post Re: POMÓDLMY SIE RAZEM /prośby o modlitwę/
Proszę o modlitwę o potrzebne zdrowie, łaski i siły dla Sióstr ze Zgromadzenia Narodzenia NMP (Nativitanki) oraz o nowe, liczne i święte powołania do Wspólnoty.


Śr sie 03, 2016 7:26
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt wrz 20, 2016 17:27
Posty: 2
Post Re: POMÓDLMY SIE RAZEM /prośby o modlitwę/
Proszę o modlitwę za mnie w intencji znalezienia mojego przyszłego męża :).


Wt wrz 20, 2016 17:45
Zobacz profil

Dołączył(a): So wrz 23, 2006 8:34
Posty: 299
Post Re: POMÓDLMY SIE RAZEM /prośby o modlitwę/
Proszę o modlitwę w intencji mojego Taty, u którego wykryto raka. Bóg zapłać.

_________________
Poezjo, pod twoją obronę...
Maria Pawlikowska-Jasnorzewska


[img]http://games.onego.ru/lastfm/ladysherlockian.png[/img]

Striving to better, oft we mar what's well.
William Shakespeare


Cz gru 29, 2016 19:06
Zobacz profil

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: POMÓDLMY SIE RAZEM /prośby o modlitwę/
Proszę o modlitwę za mojego Siostrzeńca, który zachorował i może drugi Siostrzeniec się od niego zaraził.

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


Cz gru 29, 2016 19:10
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 199 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL