Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt mar 29, 2024 8:34



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 128 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona
 Nowenna Pompejańska 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Nowenna Pompejańska
Czy ktoś ma jakieś doświadczenie z tą Nowenną? To godzina modlitwy dziennie przez 54 dni.
Zastanawiam o co mógłbym się modlić, może o to aby żyć życiem sakramentalnym co niedziela do Komunii zamiast długich miesięcy przerw między Komuniami.

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


Cz lip 26, 2012 14:21
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 17, 2012 9:05
Posty: 1335
Post Re: Nowenna Pompejańska
A może warto się pomodlić za kogoś ?

_________________
"Wszystko badajcie! Trzymajcie się tego, co dobre, a unikajcie wszystkiego, co złe" (1 Tes 5, 21-22)


Cz lip 26, 2012 14:26
Zobacz profil
Post Re: Nowenna Pompejańska
viewtopic.php?f=24&t=10059&p=632686&hilit=nowenna+pompejanska#p632686
Temat: Nowenna Różańcowa


Cz lip 26, 2012 14:27
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lip 12, 2011 11:19
Posty: 154
Post Re: Nowenna Pompejańska
Andy72 napisał(a):
Czy ktoś ma jakieś doświadczenie z tą Nowenną? To godzina modlitwy dziennie przez 54 dni.
Zastanawiam o co mógłbym się modlić .


Po tym jak pomodlisz się za siebie możesz pomodlić się o nawrócenie poniższych osób :

http://lista.racjonalista.pl/?s=lista

jest ich koło 20 000 także nawet chyba życia Ci nie starczy :) możesz wybrać sobie osoby z tej listy które np. mają takie same imię jak Ty, albo są z Twojej okolicy :)

pomyśl sobie jakie będziesz miał bogate CV przed Bogiem, kiedy będziesz miał na koncie przyczynek do nawrócenia jakiejś osoby :) to więcej niż kilka doktoratów i zdobycie ośmiotysięczników :D


So sie 04, 2012 11:52
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 06, 2012 18:46
Posty: 9
Post Re: Nowenna Pompejańska
szczesc Boze!
ja rowniez jestem w trakcie nowenny pompejanskiej-dzis jest dzien 14.intencji mam mnostwo...ale najwazniejszy jest powrot do zdrowia mojego meza.ma raka i straszne bole,nie moze spac.i wlasnie wczoraj i dzis spal prawie 6 godzin!!!to cud wierze ze to Maryja mu pomogla i wysluchala mej prosby.


So wrz 08, 2012 9:09
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 09, 2010 8:49
Posty: 994
Post Re: Nowenna Pompejańska
AnnaNatalie - ufaj i módl się dalej. Mi Maryja przez tą nowennę pomogła uporządkować całe moje życie.

_________________
http://www.pompejanka.info


So wrz 08, 2012 11:30
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 06, 2012 18:46
Posty: 9
Post Re: Nowenna Pompejańska
dziekuje za slowa otuchy.faktycznie oprocz tego mam wiele innych rzeczy do uporzadkowania,licze na to ,ze Matka Boska pomoze mi w odnalezieniu siebie samej i drogi do Boga.


Wt wrz 11, 2012 21:06
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 17, 2012 9:05
Posty: 1335
Post Re: Nowenna Pompejańska
AnnaNatalie napisał(a):
dziekuje za slowa otuchy.faktycznie oprocz tego mam wiele innych rzeczy do uporzadkowania,licze na to ,ze Matka Boska pomoze mi w odnalezieniu siebie samej i drogi do Boga.

na pewno pomoże. :)

_________________
"Wszystko badajcie! Trzymajcie się tego, co dobre, a unikajcie wszystkiego, co złe" (1 Tes 5, 21-22)


Wt wrz 11, 2012 21:12
Zobacz profil

Dołączył(a): N kwi 14, 2013 13:32
Posty: 3
Post Re: Nowenna Pompejańska
Ponad rok temu moja pierwsza w życiu N. Pompejańska została wysłuchana.
Odmawiałam wówczas dwie N. Pompejańskie dziennie (w dwóch różnych intencjach), co zajmowało mi prawie 3 godziny modlitwy każdego dnia przez 54 dni.
Obecnie odmawiam kolejną w innej intencji i chociaż jest bardzo ciężko, to wierzę, że moja modlitwa znowu zostanie wysłuchana.
To potężna, niezwykle skuteczna modlitwa, w której aż 150 razy pozdrawiamy Maryję słowami pozdrowienia Anielskiego, 15 razy zwracamy się do Boga Ojca słowami modlitwy "Ojcze nasz...", a także 15 razy chwalimy Trójcę Przenajświętszą słowami "Chwała Ojcu i Synowi i Duchowi Świętemu".
Ta modlitwa to potęga dana nam przez Królową Różańca Świętego.
Zachęcam do jej odmawiania każdego, mimo, iż modlitwa ta wymaga wielu wyrzeczeń, cierpliwości i wytrwałości. Naprawdę warto.


N maja 05, 2013 11:01
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz maja 05, 2011 10:03
Posty: 34
Post Re: Nowenna Pompejańska
Polecałam 15 modlitw ale Nowennę także. Początkowo jak ją znalazłam to jakoś myślałam, że nie dam rady codziennie odmawiać wspomnianych modlitw oraz kilku innych i myśl jakoś umknęła. Przyszedł jednak taki dzień, że bez wahania podjęłam się jej odmawiania. Pierwszy raz gdy zaczęłam odmawiać wierzyłam tak mocno, że Maryja nie będzie obojętna i w zasadzie od pierwszego dnia, osoba, w której intencji się modlę otrzymała łaski :) To dopiero początek, ufam, iż nie braknie mi siły do jej odmawiania. Dlatego po zakończonej modlitwie zawsze dziękuję Maryi za tę niebywałą łaskę, iż mogę się modlić.
Życzę każdemu wytrwałości, a przede wszystkim dziecięcej ufności i wiary. Pamiętajmy jednak o słowach "Bądź wola Twoja..."

_________________
"Tak, kocham krzyż, tylko krzyż; kocham go dlatego, że widzę go na ramionach Jezusa Chrystusa.” (św. O. Pio)


Wt cze 18, 2013 17:52
Zobacz profil
Post Re: Nowenna Pompejańska
Ja mam skończonych już 6 Nowenn Pompejańskich. Powiem tak jest to "piekielnie" trudna modlitwa i jak czytam też obfitująca w błogosławieństwa.


Pt lip 19, 2013 22:43

Dołączył(a): Cz lip 25, 2013 9:57
Posty: 2
Post Re: Nowenna Pompejańska
jesus christus


Cz lip 25, 2013 9:58
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 17, 2006 18:47
Posty: 12979
Post Re: Nowenna Pompejańska
Kwidiks mógłbyś rozbudować swoją wypowiedz?

_________________
Pozdrawiam
WIST


Cz lip 25, 2013 13:23
Zobacz profil

Dołączył(a): N paź 13, 2013 12:06
Posty: 3
Post Re: Nowenna Pompejańska
Pozdrawiam wszystkich tak to prawda Nowenna Pompejańska przynosi pomoc doświadczyła to moja małżonka po pierwszym razie modląc się a przypadkowo zaczęło się od zabrania małego obrazka z nowenną w kościele


N paź 13, 2013 12:44
Zobacz profil
Post Re: Nowenna Pompejańska
Zastanawiam się czy nie zacząć odmawiać.. Ale ma do was pytanie.

Chciałbym modlić się Nowenną w intencji swojej przyszłości, a dokładniej o dobrą żonę. Jest to raczej odległa przyszłość, powiedzmy: 5-6 lat.. tak myślę, bo studia itd. Tylko czy nie za wcześnie na taką modlitwę?

Czy intencją może być też prośba o dobre rozeznanie co do osoby, z którą się znamy już trochę, ale są nikłe szanse na zbudowanie czegoś poważniejszego (szanse są bardzo bardzo malutkie, ale jednak jest iskierka nadzieji i ta osoba wie, że moim celem, jeśli by się jednak zdecydowała, jest małżeństwo )?

Mimo że zadałem 2 pytania, to w zasadzie byłaby to jedna intencja - "o dobre rozeznanie TEJ właściwej osoby"

Bo mówi się, że odmawiająć Nowennę Pompejańską efekty są widoczne bardzo szybko. A te 5-6 lat to jednak trochę czasu.


Cz paź 31, 2013 19:34
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 128 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL