Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz kwi 18, 2024 5:10



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 tajemnica szczęścia 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): N cze 23, 2013 8:16
Posty: 4
Post Re: tajemnica szczęścia
nie wiem, całe życie się modlę, od 10 lat odmawiam Litanię Loretańską, nie codziennie ale bardzo często, kilka razy w tygodniu, niestety moje modły nie zostały wysłuchane, wręcz przeciwnie, jest coraz gorzej, gdzie tu logika, 10 lat to za mało???


N cze 23, 2013 8:26
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz maja 05, 2011 10:03
Posty: 34
Post Re: tajemnica szczęścia
Psotka2013, a modlisz się tylko, żeby uprosić łaski??? Ty mówisz, że chcesz tego tego tego, a może nie jesteś gotowa na przyjęcie danej łaski? Może zapomniałaś o słowach "...bądź wola Twoja"
A w zasadzie jak się ma Litania Loretańska to tajemnic szczęścia?

_________________
"Tak, kocham krzyż, tylko krzyż; kocham go dlatego, że widzę go na ramionach Jezusa Chrystusa.” (św. O. Pio)


N cze 23, 2013 14:54
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn lut 17, 2014 23:30
Posty: 1
Post Re: tajemnica szczęścia
Tak, rzeczywiście modlić się można ( u mnie to wewnętrzna potrzeba) ale o jej skutkach decyduje Bóg. Jeśli prośba zawarta w modlitwach jest zgodna z wolą Boga, na pewno się spełni. Tylko, czy my, ludzie naprawdę wiemy, co jest dla nas najlepsze???
Odmawiałem 15 modlitw przed laty i od tego czasu 3 krotnie miałem wypadki ( 2 razy samochód, raz motor). W pierwszym dachowanie, cały dach leżał na desce rozdzielczej i siedzeniach a nad moją głową było tylko nieznacznie wgniecenie, umożliwiając mi przeżycie.. Nikt z oglądających wrak auta nie mógł tego zrozumieć, ja wówczas również..
Drugi wypadek na motorze. Rozbiłem się o mur, skutkiem tego były min. złamane 2 ręce i łokieć ale prędkość plus masa motoru była taka, że nie powinienem pisać tych słów.. Za trzecim razem wpadłem w przepaść samochodem i na dole rozbiłem się o drzewa. Mam pewnie wielkiego farta. A może to jednak coś więcej?
Teraz wiem, że Bóg dotrzymuje obietnic. Ponadto Tajemnicy Szczęścia zawdzięczam zmianę mojej osobowości, inne postrzeganie świata i... coraz większą miłość do naszego Stwórcy... :-D


Pn lut 17, 2014 23:57
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz maja 01, 2014 15:41
Posty: 1
Post Re: tajemnica szczęścia
Od dzisiaj zaczęłam tajemnice szczęścia ale mam pytanie czy trzeba je odmawiać w jednym ciągu czy można rozłożyć na cały dzień?


Cz maja 01, 2014 16:23
Zobacz profil
Post Re: tajemnica szczęścia
Kryzio napisał(a):
Tak, rzeczywiście modlić się można ( u mnie to wewnętrzna potrzeba) ale o jej skutkach decyduje Bóg. Jeśli prośba zawarta w modlitwach jest zgodna z wolą Boga, na pewno się spełni. Tylko, czy my, ludzie naprawdę wiemy, co jest dla nas najlepsze???
Odmawiałem 15 modlitw przed laty i od tego czasu 3 krotnie miałem wypadki ( 2 razy samochód, raz motor). W pierwszym dachowanie, cały dach leżał na desce rozdzielczej i siedzeniach a nad moją głową było tylko nieznacznie wgniecenie, umożliwiając mi przeżycie.. Nikt z oglądających wrak auta nie mógł tego zrozumieć, ja wówczas również..
Drugi wypadek na motorze. Rozbiłem się o mur, skutkiem tego były min. złamane 2 ręce i łokieć ale prędkość plus masa motoru była taka, że nie powinienem pisać tych słów.. Za trzecim razem wpadłem w przepaść samochodem i na dole rozbiłem się o drzewa. Mam pewnie wielkiego farta. A może to jednak coś więcej?
Teraz wiem, że Bóg dotrzymuje obietnic. Ponadto Tajemnicy Szczęścia zawdzięczam zmianę mojej osobowości, inne postrzeganie świata i... coraz większą miłość do naszego Stwórcy... :-D



Bóg może tyłek uratować ale z Twoich opisów widzę że prawdopodobnie jeżdzisz zbyt brawurowo. Jesteś w stanie potem odpowiadać za życie innych ludzi którzy mogą brać udzial z Tobą w wypadku? Oni mogi nie odmawiać Tajemnicy Szczęścia... przystopuj.


N maja 11, 2014 13:32
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lut 08, 2013 18:53
Posty: 34
Post Re: tajemnica szczęścia
Ta modlitwa oczyszcza.


N cze 01, 2014 20:20
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lip 28, 2010 17:23
Posty: 218
Post Re: tajemnica szczęścia
no własnie przyłaczam sie do pytania iwonpa


Cz mar 05, 2015 16:33
Zobacz profil

Dołączył(a): So gru 28, 2019 22:51
Posty: 1
Post Re: tajemnica szczęścia
Tajemnica szczęścia uważam że to jest modlitwa obronną zastanawiałem się o co tak naprawdę chodziło w tej obietnicy że PAn Bóg Zachowa 5 zmysłów . Ta modlitwa chroni przed opętaniem dlaczego !!! Aniołowie to są doskonalsze istoty od nas potrafią naszymi zmysłami zawładnąć. A jak władają naszymi zmysłami to człowiek może być opętany .tajemnica szczęścia zamyka dostęp djablowi do człowieka.
Mądra babka ta święta Brygida!!!


So gru 28, 2019 23:35
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL