Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt mar 29, 2024 1:01



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
 Koronka o zwycięstwo nad szatanem 
Autor Wiadomość
Post Koronka o zwycięstwo nad szatanem
Koronka o zwycięstwo nad szatanem

W Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen.

Boże Ojcze Wszechmogący, Wszechmądry i Wszechpotężny, Stwórco Nieba i Ziemi, Ty, Który w cudowny i nieomylny sposób władasz całym Wszechświatem spraw, aby każdy człowiek wypełniał Twoją Najświętszą Wolę i według niej żył. Przywróć odwiecznie ustalony porządek, który dałeś stworzeniu. Połóż kres wszelkim poczynaniom szatana, który doprowadzić chce do zniszczenia całej ludzkości i świata; który usilnie stara się zniszczyć każdego człowieka stworzonego przez Ciebie na Twój obraz i podobieństwo. Obroń nas, Ojcze Niebieski przed wszelkimi jego nienawistnymi poczynaniami, uchroń świat przed zagładą, wszelkimi rodzajami klęsk i wojnami. Wejrzyj na Jezusa Chrystusa, Syna Twego, który niewinnie życie za nas oddał na Krzyżu, aby nas odkupić Krwią swoją. Prosimy Cię o to za przyczyną Niepokalanej Dziewicy Maryi, Świętego Michała Archanioła, Aniołów i Świętych. Błagamy Cię przeto Ojcze Niebieski o ratunek i uwolnienie nas z sideł szatana, które ten bezustannie na nas zastawia. Wejrzyj, Ojcze Niebieski, na naszą słabość i nieudolność. Dlatego pokornie błagamy: Przyjdź z pomocą udręczonemu ludowi swemu, połóż kres panowaniu szatana. Święty Michale Archaniele, stań jeszcze raz na czele swego Niebieskiego Wojska i z Twym okrzykiem "Któż jak Bóg" - przyjdź nam z pomocą w tej nierównej walce dobra ze złem, aby pokój znów zapanował nad światem. Amen.

Na dużych paciorkach 1x

Wszechmogący i Miłosierny Boże, któryś dla obrony ludu chrześcijańskiego ustanowił przedziwną pomoc w Błogosławionej Dziewicy Maryi, spraw łaskawie, abyśmy możną Jej opieką wsparci, mogli walczyć za życia a przy śmierci osiągnąć zwycięstwo nad nieprzyjacielem dusz naszych. Przez Pana naszego Jezusa Chrystusa z Duchem Świętym w Twojej Chwale Wszechmogący i Miłosierny Boże Ojcze. Amen.

Na małych paciorkach 10x

Potężna Niebios Królowo i Pani Aniołów, Ty, Która otrzymałaś od Boga posłannictwo i władzę, by zetrzeć głowę szatana, prosimy Cię pokornie, rozkaż hufcom anielskim, aby ścigały szatanów, stłumiły ich zuchwałość, a zwalczając ich wszędzie, strąciły do piekła. Święci Aniołowie i Archaniołowie, brońcie nas i strzeżcie nas w drodze do szczęśliwej wieczności. Amen.
Matko Boża Współodkupicielko Świata, módl się za nami.

Na zakończenie dziesiątki 1x

Święty Michale Archaniele, wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen
Święty Michale Archaniele, który wraz z Aniołami zwyciężyłeś szatana w niebie, dopomóż zwyciężyć go na ziemi! Amen.

Na zakończenie Koronki

Pod Twoją obronę uciekamy się, święta Boża Rodzicielko, naszymi prośbami racz nie gardzić w potrzebach naszych, ale od wszelakich złych przygód racz nas zawsze wybawiać, Panno chwalebna i błogosławiona. O Pani nasza, Orędowniczko nasza, Pośredniczko nasza, Pocieszycielko nasza. Z Synem swoim nas pojednaj, Synowi swojemu nas polecaj, swojemu Synowi nas oddawaj.


Historia modlitwy Potężna Niebios Królowo
Pewna pobożna osoba, którą Najśw. Maria Panna darzyła swymi łaskami miała w roku 1853 widzenie i ujrzała szatanów rozproszonych po całej ziemi i czyniących na niej niewypowiedziane spustoszenia. Równocześnie wzniosła serce i myśli do Najśw. Maryi. Panny i usłyszała od Niej, że czas najwyższy wzywać Królową Aniołów, by posłała na ziemię Zastępy Niebieskie. "Matko Moja - zawołała owa osoba - Ty, która jesteś tak dobrą, czyżbyś nie mogła uczynić tego bez naszej prośby? Nie - odrzekła Najśw. Panna - bowiem warunkiem postanowionym przez Samego Boga dla otrzymania łask jest modlitwa. Naucz mnie zatem, Matko Moja, jak mamy Cię prosić? zawołała owa pobożna dusza i w tej samej chwili zdało się jej jakoby Najśw. Panna nauczyła ją modlitwy "Potężna Niebios Królowo". Ta modlitwa rozszerzyła się bardzo prędko, uzyskała aprobatę wielu biskupów i arcybiskupów a Ojciec Św. Pius X reskryptem z 8.07.1908 r. nadał 300 dni odpustu dla tych, którzy ją pobożnie odmówią.

Źródło: Dogmat świętych obcowanie zaniedbywanym i niewykorzystywanym skarbcem Kościoła. Teksty wybrane z objawień prywatnych Księdza Prałata Ottavio Michelini (zm. 15.10.1979) z książki "Confidenze di Gesu a un Sacedote"


Pt gru 22, 2017 19:42

Dołączył(a): So cze 05, 2010 13:07
Posty: 103
Post Re: Koronka o zwycięstwo nad szatanem
"połóż kres panowaniu szatana"
Ależ szatan nie panuje. Chrystus zwyciężył grzech, śmierć, szatana. I jest Królem Wszechświata. Szatan, owszem, działa, ale nie panuje!


N gru 24, 2017 0:52
Zobacz profil
Post Re: Koronka o zwycięstwo nad szatanem
Modlitwa o zwycięstwo nad szatanem (ta na krzyżyku) w której wstępuje zwrot „połóż kres panowaniu szatana”, pomimo że Ty też w zasadzie masz rację, ma imprimatur władz kościelnych. Wiec śmiało możesz ja odmawiać
Za zgodą Kurii Diec. Warszawsko-Praskiej z dnia 8.11.1993 r. nr 184/K/93


Wt maja 15, 2018 9:18
Post Re: Koronka o zwycięstwo nad szatanem
Witam,
jeśli ktoś z Was potrzebuje modlitwy o zwycięstwo nad szatanem, niech zostawi swoją prośbę i poda imię a ja chętnie się za Ciebie pomodlę. Jeśli ktoś otrzymał łaskę po modlitwie Koronką o zwycięstwo nad szatanem proszę o napisanie świadectwa.

Pozdrawiam
Adam


N paź 20, 2019 19:04

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Koronka o zwycięstwo nad szatanem
joannaPN napisał(a):
"połóż kres panowaniu szatana"
Ależ szatan nie panuje. Chrystus zwyciężył grzech, śmierć, szatana. I jest Królem Wszechświata. Szatan, owszem, działa, ale nie panuje!

Chyba że panuje w czyimś życiu

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


N paź 20, 2019 19:22
Zobacz profil
Post Re: Koronka o zwycięstwo nad szatanem
AdamKazmierczak napisał(a):
Witam,
jeśli ktoś z Was potrzebuje modlitwy o zwycięstwo nad szatanem, niech zostawi swoją prośbę i poda imię a ja chętnie się za Ciebie pomodlę. Jeśli ktoś otrzymał łaskę po modlitwie Koronką o zwycięstwo nad szatanem proszę o napisanie świadectwa.

Pozdrawiam
Adam

Proszę o zwycięstwo nad szatanem, niech raz na zawsze zniknie z mego życia. W imię Jezusa Chrystusa, Amen.
Łukasz.
Pisząc tę prośbę śmiałem się, kpiłem, jak dla mnie to znak że szatan nade mną dominuje.
Spróbuję również samemu odmawiać tę koronkę.

PS. Przypomniał mi się sen którego doświadczyłem podczas drzemki po lekturze nowego testamentu (bodajże 2010 lub 2011 rok). Istota o wrednej czerwonej twarzy, i niskim tonie głosu czytała mi nowy testament i się śmiała. Walka o własną duszę będzie chyba toczyła się do końca mego życia, nigdy nie zaznam spokoju.

Pozdrawiam


Pn gru 30, 2019 20:18
Post Re: Koronka o zwycięstwo nad szatanem
Witaj Łukaszu,
Oczywiście odmówię za Ciebie nowennę (przez 9 dni) Koronką o zwycięstwo nad szatanem.


U Ciebie szatan wywołuje kpiny a u innych lęk przed spowiedzią. Jeżeli chcesz go naprawdę pokonać to uzupełnij Koronkę o zwycięstwo nad szatanem właśnie spowiedzią generalną (przed spowiedzią zrób sobie dobry i szczery rachunek sumienia). Jeśli się dawno nie spowiadałeś, to powiedz to księdzu w konfesjonale On Ci pomoże. Nie daj się zwieść szatanowi że Twoje grzechy są tak liczne i wielkie że nie zasługujesz na przebaczenie to zwykłe oszustwo - Jezus przebaczy Ci wszystko jeśli Go o to szczerze poprosisz. Dobra spowiedź ma moc większą niż egzorcyzm. I jeszcze jedno Koronkę o zwycięstwo nad szatanem najlepiej odmawiać z Koronką do Krwawych Łez Matki Bożej, ponieważ Koronka ta ma wielką potęgę i moc, zły duch musi uchodzić z tego miejsca gdzie odmawiana jest ta Koronka! Jeśli Ci taka modlitwa nie pomoże i będziesz nadal dręczony prze szatana (i nie jesteś chory lub robisz sobie żarty), rozważ udanie się do księdza egzorcysty. https://egzorcyzmy.katolik.pl/jak-znalezc-egzorcyste/

PS.
Napisz za jakiś czas co u Ciebie.

Pozdrawiam
Adam

KORONKA
Do Krwawych Łez Matki Bożej


O Jezu, przybity do krzyża! Padamy do Twoich Stóp i składamy Ci w ofierze Krwawe Łzy Tej, która z największą miłością współbolała z Tobą, towarzysząc Ci na Twej bolesnej drodze krzyżowej. Spraw, o Dobry Mistrzu, abyśmy z miłością pojęli wymowę Krwawych Łez Twojej Najświętszej Matki, a pełniąc Twą Świętą Wolę tu na zie¬mi, stali się godnymi wielbić Cię i czcić przez całą wieczność w Niebie. Amen.

Na dużych paciorkach (1x)
O Jezu, spójrz na Krwawe Łzy Tej, która umiłowała Cię najmocniej tu na ziemi i nadal najgoręcej miłuje Cię w Niebie.

Na małych paciorkach: (7x)
O Jezu, wysłuchaj prośby nasze - przez Krwawe Łzy Twojej Najświętszej Matki.

Na zakończenie:
(3x) „O Jezu spójrz..."

Modlitwa
O Maryjo, Matko Boleści, Matko Litości, Matko Miłosierdzia! Zjednocz nasze prośby ze swoimi prośbami, aby Twój Boski Syn Jezus, którego wzywamy, wysłuchał nasze wołanie, a przez przyczynę Twoich Matczynych Krwawych Łez, udzielił nam łask, o które Go błagamy i doprowadził nas do szczęścia wiecznego. Amen. Twoje Krwawe Łzy, o Matko Bolesna, kruszą moc szatana! O Jezu, zakuty w kajdany, przez Twoją Boską łagodność uchroń świat przed zagładą! Amen.

-----------------------------------------------------
Koronkę do N.M.P. od Łez podyktował Pan Jezus S. Amalii w Brazylii 8.11.1929 r. Pan Jezus powiedział: "Módl się do Mnie przez Łzy Mojej Matki. O cokolwiek ludzie Mnie będą prosić przez Łzy Mojej Matki, chętnie im tego udzielę. (...) innym razem, do tej siostry przyszła Matka Boża. Trzymając Różaniec (Koronkę) której paciorki lśniły jak słońce i były białe jak śnieg powiedziała; "Oto Różaniec Łez Moich... Syn Mój chce Mnie uczcić w szczególny sposób i z radością udzieli wszelkich łask za przyczyną Moich Łez. Różaniec (Koronka) ten posłuży do nawrócenia wielu grzeszników, a zwłaszcza opętanych przez diabła". Matka Boża wyraziła życzenie aby w każdej rodzinie i klasztorach, uważano sobie za obowiązek miłości odmawiać "Koronkę do Leź" o 7-mej wieczorem... Stolica Apostolska 15.V. 1934 r zatwierdziła nabożeństwo
.Koronka ta ma wielką potęgę i moc. 21.IX. 1982 r. płakała Matka Boża krwawymi Łzami w figurze "Róży Duchownej" we włoskiej miejscowości Erbano. Powiedziała: "Odmawiajcie Koronkę do Krwawych Łez! Rozpowszechniajcie ją! Zły duch musi uchodzić z tego miejsca gdzie odmawiana jest ta Koronka.
Źródło: http://www.duchprawdy.com/koronka_do_kr ... _bozej.htm


Wt gru 31, 2019 7:50

Dołączył(a): Pt paź 09, 2020 10:32
Posty: 4
Post Re: Koronka o zwycięstwo nad szatanem
Chrystus zwyciężył szatana, módlmy się za siebie samych :)
Zdanie poprawione, bramin

_________________
https://www.slotozilla.com/pl/darmowe-spiny


Pt paź 09, 2020 20:22
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4586
Post Re: Koronka o zwycięstwo nad szatanem
Kostekkostek, proszę pisać zgodnie z regułami języka polskiego. Udział w dyskusji to nie jednozdaniowa wypowiedź z błędami ortograficznymi.

_________________
ksiądz


N paź 11, 2020 16:05
Zobacz profil

Dołączył(a): N lis 13, 2022 1:00
Posty: 41
Post Re: Koronka o zwycięstwo nad szatanem
Trochę się zgadzam z kostekkostek. Jeśli Chrystus już zwyciężył to dodatkowe modlitwy w tej intencji to jakby niewiara w to zwycięstwo? Intencje modlitw też należy dobierać roztropnie, aby nie urazić Ojca.


N lis 13, 2022 21:47
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 10 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL