Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt mar 19, 2024 3:18



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
 Fulla Horak, Maria Simma 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pn sie 05, 2019 18:48
Posty: 3
Post Fulla Horak, Maria Simma
Witam, Szczęść Boże :) natrafiłam na you tube ostatnio na audiobook książek tych dwóch mistyczek Fulli Horak głównie i Marii Simmy :aniol: i byłam w takim pozytywnym szoku jak piękne jest opisane ich kontakty z duszami czysccowymi, tyle niesamowitych informacji o których nie miałam pojęcia :) podam linki jak ktoś będzie chętny, można usłyszeć że gdy śnią nam się zmarli to NAPRAWDĘ proszą wręcz blagają o modlitwę bo nie często mogą nam się śnić. Tylko za pozwoleniem BOGA. I ja od soboty gorliwie modlę się za dusze, byłam nawet w spowiedzi i Komuni św., codziennie się za te duszki modlę i dziś śniło mi się że mnie jakaś zmarła osoba przytula. Niewiem kto nie widziałam ale przytulal mnie ktoś z niezyjacych :) :)
Także polecam dołączyć do waszych intencji, modlitwę za duszki w czyśccu cierpiące. Powiem wam jeszcze ze jedna z tych Mistyczek opisuje że jezeli dusza nie może liczyć na modlitwy od swojej żyjącej rodziny wtedy szuka zupełnie obcej osoby która wie że modli się za zmarłych także módlmy się za zmarłych niezaleznie czy nie żyją rok pięć czy piętnaście

Pozdrawiam i z Panem Bogiem :)
(jeżeli mój post jest w nieodpowiednim dziale to proszę o przenisienie.)


Wt gru 17, 2019 10:55
Zobacz profil
Post Fulla Horak wizje czyśćca, nieba, piekła
Hej.

Są to objawienia prywatne na ile one moga być prawdziwe ??

Ciągle myśleć ,ze po śmierci jakieś cierpienie czy o to chodzi ,ze będzie cierpienie ??

Według tej Autorki to człowiek szybko wróciłby na ziemie.


Pn lip 19, 2021 11:43
Post Re: Fulla Horak wizje czyśćca, nieba, piekła
search.php?keywords=Horak&terms=all&author=&sc=1&sf=titleonly&sk=t&sd=d&sr=posts&st=0&ch=300&t=0&submit=Szukaj


Pn lip 19, 2021 12:42
Post Re: Fulla Horak wizje czyśćca, nieba, piekła
Ok, faktycznie źle szukałem a skoro jest wątek to można zamknąc.Przeniosę się tam :)


Pn lip 19, 2021 12:48
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 20, 2019 13:53
Posty: 1061
Post Re: Fulla Horak wizje czyśćca, nieba, piekła
Główne cierpienia na ziemi są od ciała zmysłowego (śmiertelnego), natomiast Ci co są zapisani w księdze życia mają ciała duchowe z materii nieśmiertelnej i cierpieć nie mogą. Wydaje mi się, że w Niebie nadal jest rozwój duchowy człowieka. I Ci co są do tego powołani przez Boga mają kontakt z poszczególnymi osobami na ziemi, ku pomocy tym co pielgrzymują tu.

_________________
1J, 4, 16
Myśmy poznali i uwierzyli miłości, jaką Bóg ma ku nam. Bóg jest miłością: kto trwa w miłości, trwa w Bogu, a Bóg trwa w nim.


Pn lip 19, 2021 17:39
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 5 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL