Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt mar 29, 2024 0:08



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 200 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona
 "Tajemnica Szczęścia" św.Brygidy 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): N mar 05, 2006 0:21
Posty: 228
Post Re: "Tajemnica Szczęścia" św.Brygidy
Czyli to jest co innego:?
http://www.duchprawdy.com/siedem_modlitw_sw_brygidy.htm

bo to tez od św. Brygidy?

Ja juz nie wiem

_________________
Obrazek

Zły? Być może.. dobry? A czemu... nie tak wiele znów pychy we mnie...
Dajcie zyć po swojemu grzesznemu a i świętym żyć będzie przyjemniej.


N lut 12, 2012 0:46
Zobacz profil
Post Re: "Tajemnica Szczęścia" św.Brygidy
NIe, to nie to.
http://www.tajem_sz.republika.pl/


N lut 12, 2012 8:50
Post Re: "Tajemnica Szczęścia" św.Brygidy
labcio napisał(a):
Czyli to jest co innego:?
http://www.duchprawdy.com/siedem_modlitw_sw_brygidy.htm

bo to tez od św. Brygidy?

Ja juz nie wiem

Żródło wielu tych modlitw - modlitewnik "Armia Najdroższej Krwi Chrystusa" - nie jest katolickie, ale kanadyjskiej sekty melanistów
http://www.saletyni.pl/dzialalnosc/list ... jne-2005-3
http://tygodnik.onet.pl/1,61039,druk.html


N lut 12, 2012 9:18

Dołączył(a): N mar 05, 2006 0:21
Posty: 228
Post Re: "Tajemnica Szczęścia" św.Brygidy
Lisa mowił ze ma błogosławieństwo PRisua. Właśnie o tej sekcie słyszałem.

Czyli na ludzki rozum, co dam mi zmawianie 15 modlitw przez rok?

Bo 7 Ojcze NMaszi 7 Zdrowaś MAryjo spowoduje ze:

1/ Zostanie w godzinę śmierci zabrany bezpośrednio do Nieba bez Czyśćca

2/ Będzie zaliczony do grona największych świętych, jakoby przelewał
krew za wiarę Chrystusową

3/ Bóg Ojciec będzie utrzymywał w jego rodzinie 3 dusze w stanie łaski
uświęcającej według jego wyboru

4/ Dusze waszych krewnych aż do 4 – tego pokolenia nie pójdą do
piekła

5/ Będą zawiadomieni przed śmiercią

_________________
Obrazek

Zły? Być może.. dobry? A czemu... nie tak wiele znów pychy we mnie...
Dajcie zyć po swojemu grzesznemu a i świętym żyć będzie przyjemniej.


N lut 12, 2012 10:09
Zobacz profil

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: "Tajemnica Szczęścia" św.Brygidy
Ja słyszałem że nie przez rok a przez 12 lat.
O ile punkt 1 - zabranie do Nieba bez czyśćca jest obiecujący to punkt 2 mi się nie podoba, wyziera z niego szatańska pycha

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


N lut 12, 2012 10:20
Zobacz profil
Post Re: "Tajemnica Szczęścia" św.Brygidy
Dusze krewnych do 4 pokolenia, choćby nagrzeszyli fuul, dopuścili się wszelkiego zła, mają zapewnione zbawienie? :o
Czyli wystarczy ogłosić krucjatę i wymodli się wszystkim zbawienie, nie potrzebni wtedy będą księża, konfesjonały.
Modlący się "skuteczniejsci" będą od Jezusa, który zapewnił zbawienie tylko proszącemu, żałującemy za dokonane zło łotrowi.
Tylko ludzie mogą sobie wymyśleć, że można z Bogiem pohandlować zbawieniem jak w supermarketach.....określona ilość modlitw=określona ilość zbawionych.


N lut 12, 2012 10:21

Dołączył(a): N mar 05, 2006 0:21
Posty: 228
Post Re: "Tajemnica Szczęścia" św.Brygidy
Własnie dlatego zapytalem sie na tym forum o co z tym chodzi. Bo tak se mysle, poswiecic kilkadziesiat minut przez 12 lat na modlitwe to wcale nie takie duze wyrzeczenie za te łaski :) No chyba ze sie mylę.

I jaka jest roznica 15 modlitw przez rok do 7 Ojcza Nasz i 7 Zdrowaś Maryjo skoro wszystko pochodzi od Św. Brygidy i Lisa mowi ze zostało zatwierdzone przez Priusa.

_________________
Obrazek

Zły? Być może.. dobry? A czemu... nie tak wiele znów pychy we mnie...
Dajcie zyć po swojemu grzesznemu a i świętym żyć będzie przyjemniej.


N lut 12, 2012 10:23
Zobacz profil

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: "Tajemnica Szczęścia" św.Brygidy
7 Ojcza Nasz i 7 Zdrowaś Maryjo przez 12 lat to jedna modlitwa
w Tajemnica Szczęścia to 15 długich modlitw, które zajmą więcej czasu niż różaniec - przez rok

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


N lut 12, 2012 10:28
Zobacz profil
Post Re: "Tajemnica Szczęścia" św.Brygidy
labcio napisał(a):
Własnie dlatego zapytalem sie na tym forum o co z tym chodzi. Bo tak se mysle, poswiecic kilkadziesiat minut przez 12 lat na modlitwe to wcale nie takie duze wyrzeczenie za te łaski :) No chyba ze sie mylę.

I jaka jest roznica 15 modlitw przez rok do 7 Ojcza Nasz i 7 Zdrowaś Maryjo skoro wszystko pochodzi od Św. Brygidy i Lisa mowi ze zostało zatwierdzone przez Priusa.

A gdzie znadziesz w Ewangelii argumenty za tym, że można wymodlić rzeszom 4 pokoleń zbawienie, niezależnie czy ten ktoś wierzy, czy żyje w grzechu?
Ta "obietnica" dezaktualizuje Każdy bowiem poniesie własny ciężar (Ga 6,5)....odrzucając jeden wers Pisma św można odrzucić dowolnie i pozostałe.
Lisa pisze o zatwierdzeniu modlitwy "Tajemnice szczęścia".


N lut 12, 2012 10:44

Dołączył(a): N mar 05, 2006 0:21
Posty: 228
Post Re: "Tajemnica Szczęścia" św.Brygidy
o a Tajemnicy szczescia gdzie pisze w ewangelii?
Gdzie pisze w ewangelii o obietnicach zwiazanych z odmawianiem różańca?

_________________
Obrazek

Zły? Być może.. dobry? A czemu... nie tak wiele znów pychy we mnie...
Dajcie zyć po swojemu grzesznemu a i świętym żyć będzie przyjemniej.


N lut 12, 2012 10:53
Zobacz profil

Dołączył(a): N mar 05, 2006 0:21
Posty: 228
Post Re: "Tajemnica Szczęścia" św.Brygidy
Punkt 16 tajemnice szczescia.
Jesli poprosze o 10 milionów złotych to je dostane? pewnie nie. Jak mam interpretować ten punkt?
Jestem jakos sceptyczny

_________________
Obrazek

Zły? Być może.. dobry? A czemu... nie tak wiele znów pychy we mnie...
Dajcie zyć po swojemu grzesznemu a i świętym żyć będzie przyjemniej.


N lut 12, 2012 11:41
Zobacz profil
Post Re: "Tajemnica Szczęścia" św.Brygidy
labcio napisał(a):
o a Tajemnicy szczescia gdzie pisze w ewangelii?
Gdzie pisze w ewangelii o obietnicach zwiazanych z odmawianiem różańca?

Nie rozumiesz....nikt nie może kogoś, nawet najpiękniejszymi modlitwami, zbawić wbrew woli - a "obietnice" gwarantują zbawienie dla 4 pokoleń - totalna bzdura.


N lut 12, 2012 11:43
Post Re: "Tajemnica Szczęścia" św.Brygidy
Odmawiam te modlitwy po raz drugi w intencji innych osób i pozostawiam Bogu wypełnienie listy osób. Mam nadzieję, że zostaną wysłuchane przez Pana i komuś pomogę: duszom czyścowym czy żywym w nawróceniu...może jednym i drugim? Pytano mnie już, czy jak poproszę o wygraną w totolotka to Pan spełni moją prośbę. Nie poproszę o nic dla siebie. Dostałam więcej niż oczekiwałam i mam tzw przeczucie (tyle mogę napisać), że nie powinnam prosić o nic dla siebie.
Nigdy nie miałam podejścia buchalterskiego do modlitw i zawierania z Bogiem układów: ja Tobie koroneczkę i litanię na dokładkę a Ty pamiętaj o moim powodzeniu życiowym. Z Tym Bogiem nie ma możliwości tak się układać. Jeśli ktoś to planuje, odradzam modlitwy z obietnicami. Pan Bóg przychodzi do człowieka kiedy chce i jak chce. Pomaga chętnie tym, którzy są bezinteresowni. Nie należy jednak zapominać, że życie ma wymiar wieczny.


N lut 12, 2012 13:13

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: "Tajemnica Szczęścia" św.Brygidy
A jeśli chodzi o "modlitwę o uniknięcie czyśćca" ?

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


N lut 12, 2012 13:20
Zobacz profil
Post Re: "Tajemnica Szczęścia" św.Brygidy
Liza napisał(a):
Odmawiam te modlitwy po raz drugi w intencji innych osób i pozostawiam Bogu wypełnienie listy osób. Mam nadzieję, że zostaną wysłuchane przez Pana i komuś pomogę: duszom czyścowym czy żywym w nawróceniu...może jednym i drugim? Pytano mnie już, czy jak poproszę o wygraną w totolotka to Pan spełni moją prośbę. Nie poproszę o nic dla siebie. Dostałam więcej niż oczekiwałam i mam tzw przeczucie (tyle mogę napisać), że nie powinnam prosić o nic dla siebie.
Nigdy nie miałam podejścia buchalterskiego do modlitw i zawierania z Bogiem układów: ja Tobie koroneczkę i litanię na dokładkę a Ty pamiętaj o moim powodzeniu życiowym. Z Tym Bogiem nie ma możliwości tak się układać. Jeśli ktoś to planuje, odradzam modlitwy z obietnicami. Pan Bóg przychodzi do człowieka kiedy chce i jak chce. Pomaga chętnie tym, którzy są bezinteresowni. Nie należy jednak zapominać, że życie ma wymiar wieczny.

Każda modlitwa jest Bogu miła, modlącego przybliża do Boga i wierzymy, że Bóg wysłuchuje nasze prośby w intencji żywych lub zmarłych.
Ale takie na poły magiczne obiecanki (zbawienie dla 4 pokoleń), lub wyliczania ran - w modlitwie "Tajemnice szczęścia" - 5480; w modlitwie 7 x Ojcze nasz i Zdrowaś Maryjo - 6666, budzi zdziwienie i nieufność.
Jeszcze ponoć aż 3 wizjonerki otrzymały tekst i obietnice - a rozpowszechnia je sekta.


N lut 12, 2012 13:30
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 200 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL