Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 17:20



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 Modlitwy na Wlk Tydzień oraz na całe życie 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): N kwi 09, 2006 19:20
Posty: 298
Post Modlitwy na Wlk Tydzień oraz na całe życie
mysle ze to moze sie przydac - kilka modlitw....


Z Czcicieli ...



Koronka do Najświętszych Ran Pana Jezusa

Cytuj:
Mając Moje Rany i Moje Najświętsze Serce, możecie wszystko wyjednać- mówi Pan Jezus . Moje Rany Najświętsze uświęcają dusze i zapewniają im postęp w dobrym. Z Moich Ran rodzą się owoce świętości. Ci, którzy czcić je będą, dojdą do prawdziwego poznania Mnie.



Na dużych paciorkach.

Ojcze Przedwieczny pomnij na to że Twoja Litość, Cierpliwość , Łaskawość i Dobroć ,Miłość i Miłosierdzie nie zna granic.Więc błagamy nie zważaj na nasze grzechy lecz poprzez Dobroć Wszystkich Św. Św. Faustyny, , przez Niepokalane Serce Maryji .Przez Zasługi Najświętszych Ran Pana Jezusa udziel Przebaczenia wszystkim Duszom zmarłym i w czyśću oraz całej ludzkośći(można wymienic konkretne osoby) i wszelakich Łask na uzdrowienie Serc i Dusz naszych abyśmy byli Wieczystym Darem dla Ciebie oraz dla całej Opatrzności . poprzez Dobroć Wszystkich Św. Św. Faustyny, , przez Niepokalane Serce Maryji, przez Pana Jezusa Chrystusa Amen

Na małych paciorkach
O mój Jezu , poprzez zasługi twych Najświetszych Ran , udziel nam Przebaczenia i Miłosierdzia Twego na uzdrowienie naszych Serc i Dusz.

Cytuj:
Moje Rany pokryją wszystkie wasze przewinienia. Nabożeństwo do Moich ran jest lekarstwem na te czasy nieprawości.
Gdy doznajecie przykrości lub cierpienie was przygniata, złóżcie to czem prędzej w Moje Rany, a ból się uciszy. ". Tę modlitwe możesz zmawiac przy chorych (na duszy i ciele) .Ta modlitwa ulży duszy i ciału Twemu oraz potrzebujacemu.. – mówi Pan Jezus


Cytuj:
. Kto jest w jakiejkolwiek potrzebie, niech z wiarą i ufnością przychodzi czerpać ustawicznie ze skarbu Mojej Męki, z Moich przebitych Ran. Udzielę wszystkiego, o co Mnie kto prosić będzie przez Moje Święte Rany. Trzeba rozszerzyć nabożeństwo do nich. – Pan Jezus


Koronka do Najświętszej Krwi Pana Jezusa

Cytuj:
Ci, którzy z głębokim nabożeństwem i szacunkiem czczą Moją Najdroższą KREW i Moje RANY osiągną już na tym świecie słodki, błogi przedsmak Nieba i w sercach swoich odczują głęboki pokój. – Pan Jezus

- Jedna godzina rozważania mojej bolesnej męki większą zasługę ma aniżeli cały rok biczowania się aż do krwi; rozważanie moich bolesnych ran jest dla ciebie z wielkim pożytkiem, a mnie sprawia wielką radość



Na dużych paciorkach.


Ojcze Przedwieczny pomnij na to że Twoja Litość, Cierpliwość , Łaskawość i Dobroć,Miłość i Miłosierdzie nie zna granic.Więc błagamy nie zważaj na nasze grzechy lecz poprzez Dobroć Wszystkich Św. Św. Faustyny, , przez Niepokalane Serce Maryji .Przez Zasługi Najświętszej Krwi Pana Jezusa udziel Przebaczenia wszystkim Duszom zmarłym i w czyśću oraz całej ludzkośći(można wymienic konktertne osoby) i wszelakich Łask na uzdrowienie Serc i Dusz naszych abyśmy byli Wieczystym Darem dla Ciebie oraz dla całej Opatrzności . poprzez Dobroć Wszystkich Św. Św. Faustyny, , przez Niepokalane Serce Maryji, przez Pana Jezusa Chrystusa Amen

Na małych paciorkach

O mój Jezu , poprzez Najświętszą Krew Twoją, Okryj i Obmyj Nas , całą ludzkość i Odnów ją przez Ducha Świętego.

Pan mówi :

że jeśli ktoś przed Spowiedzią Św. , po Spowiedzi Sw a najlepiej Po Komuni Św. zmówi Koronki
jako Pokute za wszystkie grzechy to

Cytuj:
dusze tych są tak czyste i piękne jak po chrzcie i dlatego mogą oni po każdej takiej spowiedzi (czy Komuni Św.) uprosić łaskę nawrócenia dla jednego wielkiego grzesznika oraz łaski dla siebie i dla całej ludzkości.


Pan mówi ze odmówienie tych 2 dwóch Koronek i Koronki do Miłosierdzia Bożego sprawi ze ci ludzie :

- nigdy nie przyjmą Komunii Św. niegodnie i przez to dostąpią chwalebnego Zmartwychwstania.
-(jeśli w imieniu grzeszników wyrażą żal to ) otworzą Niebo dla wielu konających, a sobie mogą wyprosić dobrą śmierć.
-mogą złagodzić wiele ciężkich kar, uprosić wiele łask, a dla siebie samych zdobędą nieskończoną zasługę na Niebo
-będą mieć głęboki spokój, pomoc, niebiańską pociechę i przez to zostanie w jego cierpieniu wzmocniony albo wybawiony.
- mogą wybawić wiele dusz cierpiących w czyśću


Cytuj:
Pan mówi że

Ci, którzy w ciężkiej chorobie ofiarują za siebie w połączeniu z ich cierpieniami. Moją Najdroższą KREW i Moje Rany, prosząc Mnie przez Moją Najdroższą KREW o pomoc i zdrowie, będą zaraz wysłuchani, ich boleści złagodnieją i natychmiast przyjdzie poprawa. Jeśli są nieuleczalnie chorzy, niech jakiś czas wytrwają a nadejdzie jeszcze dla nich pomoc.

-. Ci, którzy zachęcają swoich bliskich do uczczenia Najdroższej KRWI,RAN oraz Jej ofiarowywania i cenią Ją ponad inne skarby i bogactwa, oraz modlą się częściej do Mojej bezcennej KRWI ,RAN (Kronka do Najświętszych Ran i Krwi oraz do Miłosierdzia Bożego) z głęboką wiarą i ufnością, otrzymają zaszczytne miejsce przy Moim tronie w Niebie i otrzymają wielką łaskę dla swoich bliskich, szczególnie dla ich nawrócenia.


Adoracja Najświętszych Ran Jezusa Chrystusa


O Jezu ukochany , niech twa Łaska wspomoże mnie oraz wszystkich modlacych się .Poprzez Niepokalane Serce Maryji i dobroć Wszystkich Świętych niech Twa Łaska sprzyja nam . O Jezu ukochany , poprzez zasługi Twej Najświętrzej Męki daj nam wszystkim godnie Czczcic i wgłebiac się w twe Najświętsze Rany aby poprzez nie cała ludzkość stała się wieczystym darem dla Ciebie , oraz dla całej Opatrzności. Amen.

O Jezu ukochany

W zjednoczeniu z Niepokalanym Sercem Maryi pozdrawiam, kocham i adoruję, o Jezu, Twoją Najświętszą Ranę Twej prawej Ręki. W tej Ranie składam cały Kościół Święty , kazdego Sługe i Służebnice Twoją. Wszystkich Świeckich działających w twojej Służbie Bożej .A przedewszystkim wszystkich Kapłanów Twego Świętego Kościoła wraz z Ojcem Świętym .. Daj im Ty, o Jezu, ilekroć sprawują Twoją Świętą Ofiarę, Płomień Twojej Boskiej Miłości, aby Go mogli dalej podawać powierzonym sobie duszom.Amen

Chwała Ojcu ...

O Jezu Ukochany

Pozdrawiam , kocham i adoruję Najświętszą Ranę Twej lewej Ręki. W tej Ranie powierzam Ci, o Jezu, wszystkich heretyków którzi sieją chaos i Tych wszystkich którzi nie przyjeli Wiary oraz tych najbiedniejszych, którzy Cię nie znają. I ze względu na te dusze ześlij, o Jezu, wielu dobrych pracowników do Twojej Winnicy, aby te Dusze oraz wszystkie inne znalazły drogę do Twego Najświętszego Serca.

Chwała Ojcu...

O Jezu ukochany

Pozdrawiam , kocham i adoruję Najchwalebniejsze Rany Twej Najświętszej Głowy i w tych Ranach powierzam Ci, o Jezu, wrogów Świętego Kościoła, tych wszystkich, którzy dziś jeszcze zadają Ci krwawe Rany i prześladują Ciebie w Twoim Mistycznym Ciele. Proszę Cię, o Jezu, nawróć ich, wezwij ich, jak wezwałeś Szawła i uczyniłeś zeń Pawła, aby co prędzej nastała jedna Owczarnia i jeden Pasterz.

O Jezu ukochany

Pozdrawiam,kocham i adoruje Twą Najświętrzą Rane Ramienie Twego , która Ci sprawiała ból bardzo dotkliwy, gdy niosłeś Św. Krzyż ciężki na Swym Najświętrzym Ramieniu .W tej Ranie składam ci całą ludzkość wraz z jej problemami i cierpieniami.Powierzamy ci ukochany Jezu nas wszystkich , abyśmy godnie mogli nosić swój Św. Krzyż a w Tobie abyśmy mieli ukojenie.
Chwała Ojcu..

O Jezu ukochany

Pozdrawiam, kocham i adoruję Najświętsze Rany Twych Świętych Nóg i w tych Ranach przekazuję Ci, Jezu, zatwardziałych grzeszników, tych którzy kochają więcej świat niż Ciebie, a szczególnie powierzymy Ci tych, którzy muszą się już rozstać z tym ziemskim życiem. Nie dozwól, Najdroższy Jezu, by Twoja Drogocenna Krew była dla nich zmarnowana i ześlij ostatnie Łaski Żbawcze umierającym
.
Chwała Ojcu...
O Jezu ukochany

Pozdrawiam , kocham i adoruję Najchwalebniejszą Ranę Twego Najświętszego Serca i w tej Ranie powierzam Ci, Jezu, moją duszę oraz tych, za których Ty chcesz, bym się modlił, a szczególnie za wszystkich cierpiących i uciśnionych, za wszystkich prześladowanych i opuszczonych. Użycz, o Najświętsze Serce Jezusa, użycz nam wszystkim tych Łlask które Ty uważasz za słuszne . Napełnij, wszystkie Dusze zmarłych i dusze w czyśću oraz całą ludzkość Twoją Miłością , Światłością i Twoim Pokojem. .Amen
Chwała Ojcu

oraz



oraz Nowenna ktora odmawia sie w Wlk Tydzień
http://www.milosierdzieboze.pl/nowenna2.php?text=77

i oddanie sie Miłosierdziu Bożemu.
http://www.milosierdzieboze.pl/aktoddania.php?text=137

mysle te modlitwy moga nie tylko pomóc poboznie przeżyc Wlk Post ale i przezyc poboznie całe życie....tak aby Pan był zadowolony z niego


N kwi 09, 2006 21:24
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz sie 12, 2004 15:17
Posty: 1998
Post 
Tak, teraz w tym czasie Wielkiego Tygodnia jest ważne by przeżyć ten czas w modlitewnym skupieniu by przeżywać największe tajemnice naszej wiary naszego zbawienia, męki śmierci i zmartwychwstania. Podczas Wielkiego Postu starałam się więcej czasu poświęcać na modlitwę, bardzo lubię nabożeństwa pasyjne, rozważać mękę Pańską. Chciałabym w każdy piątek rozważać drogę krzyżową naszego Zbawiciela.


Wt kwi 11, 2006 19:17
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 2 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL