Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz kwi 18, 2024 17:44



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 Sen 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pt lip 11, 2003 18:46
Posty: 677
Post 
A skąd macie pewność, że śnił się Jezus?. Nie wiem czy wiecie, ale najwięcej pacjętów na oddziałach zdrowia psychicznego to goście skrzywieni religijnie. Czyli tacy co widzą różne i dziwne rzeczy. Ja bym bardziej sceptycznie do tego podchodził, a mianowicie. Jest w Kościele coś takiego jak stały spowiednik duchowy. I w takich sytuacjach jemu na spowiedzi warto by było się poradzić. Przykładem takich wizji od Boga i radzenia się spowiednika, jest Faustyna Kowalska.

_________________
Bardzo mało modli się ten, co przywykł modlić się tylko wtedy, gdy klęczy
św. Jan Kasjan


Pt cze 17, 2005 14:16
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn cze 06, 2005 7:12
Posty: 14
Post 
ja tam specem nie jestem ... ale raczej ciezko mi uwierzyc ze jakas glebsza przeslanka ma byc w tych snach ... mi tez sie kiedys snilo z ejest koniec swiata ... ze byla powodz itd ... ale nic w zwiazku z tym sie nie stalo ...


Pt cze 17, 2005 16:20
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 08, 2005 7:39
Posty: 2702
Lokalizacja: Paragwaj
Post 
A mi się kiedyś śniło, że byłem marynarzem na łodzi podwodnej, którą porwały chinki-terrorystki, a której wnętrze wyglądało jak skrzyżowanie mojej hajzy ze sklepem obuwniczym... Sen to sen, raczej nic głębszego...

_________________
Shame on the night
for places I've been and what I've seen
for giving me the strangest dreams
But you never let me know just what they mean
so oh oh so shame on the night alright
And shame on you


Pt cze 17, 2005 17:18
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So kwi 23, 2005 17:37
Posty: 820
Post 
Znany fizyk, jeden z konstruktorów podstaw mechaniki kwantowej przywiązywał sobie jakoś umiejętnie ciężarki do rąk po to by w przypadku, gdy przyśni mu się rozwiązanie zagadnienia nad którym pracował, ciężarki opadły na podłogę i go ten huk obudził... Miał ów fizyk całkiem przyzwoite wyniki.


Pt cze 17, 2005 20:42
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lis 12, 2004 21:57
Posty: 2184
Post 
Tez w snie Mendelejew "odkryl" budowe czastki organicznej.

Ale faktycznie zeby byc pewniejszym najpierw sie dobrze odrzywiaj, to radzila zawsze sw Teresa gdy jakas mniszka jej mowila ze miala wizje. Nastepnie polecam pojsc do jakiegos kierownika duchowego.

Najlepiej tez przed snem prosic aniola stroza by odganial takie sny, jesli nie pochodza od Boga. Szatan jest aniolem swiatla i czesto moze przybierac postac Matki Bozej, Chrystusa i swietych, jesli sie to dzieje na jawie polecam sposob sw Filipa Nereusza plul takiej zjawie w twarz, a na pytanie skad wiedziac ze to nie Maryja odpowiadal: czy myslisz ze takiemu grzesznikowi jak ja moze sie pokazac Maryja. Gdyby to jednak pochodzilo od Boga, to taki swiety, nawet Matka Boska sie nie obrazi.


So cze 18, 2005 0:03
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz mar 29, 2012 12:51
Posty: 3
Post Re: Sen
Pierwszy taki sen miałam w wieku 7-8 lat.
Kolejne podobne sny (z akcentem religijnym, kilka proroczych) pojawiły się u mnie niecały rok temu.. Są bardziej symboliczne i nie bardzo je rozumiem. Naczytałam się na ten temat w internecie. Dowiedziałam się tylko tyle, że takie sny są bardzo indywidualne, że poleganie na własnej interpretacji takich snów jest dość ryzykowne. Niestety - opowiadając znajomym czy rodzinie, że śniło mi się coś religijnego spotykam się zawsze z ta sama reakcją - śmieją się i mówią "Może powinnaś iść do zakonu".. Jakoś to do mnie nie przemawia i wcale nie śmieszy.
Dlatego coraz bardziej skłaniam się ku rozmowie o tych snach z księdzem. Tylko.. nie mam odwagi, za to pełno obaw co do takiej rozmowy..


N kwi 15, 2012 18:30
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr kwi 18, 2012 19:40
Posty: 42
Post Re: Sen
A ja w książce Radosława Milczarka "Czy jest możliwe życie po śmierci, czyli jestem w Ewangelii świętego Mateusza" przeczytałam, że sny to przejaw działania naszego... sumienia. "Może [sumienie] odezwać się w każdej chwili, choć najczęściej porozumiewa się z nami podczas snu, kiedy umysł udaje się na spoczynek".


Cz kwi 26, 2012 14:10
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz maja 03, 2012 11:14
Posty: 122
Post Re: Sen
Niestety Jezus i Maryja nigdy mi się nie śnili, ale moja Mama miała takie sny.
mówiłam mi prosiła żeby aby Jezus dał jej odczuć jak jest w piekle i przyśniło się.


Cz maja 03, 2012 20:51
Zobacz profil

Dołączył(a): N kwi 29, 2012 20:38
Posty: 124
Post Re: Sen
Pewnej nocy mojej mamie przyśniła się ciekawa rzecz - a dokładniej przyśniły jej się trzy trumny: w jednej był Kaczyński, w drugiej Giertych a w trzeciej - nie wiadomo kto. Tego dnia okazało się, że Lepper popełnił samobójstwo. Nikt mi już nie wmówi, że nie ma sfery nadprzyrodzonej.

_________________
Zatem się nie ukryje, kto mówi niegodziwie,
i nie ominie go karząca sprawiedliwość
- Mdr 1,8


Cz maja 03, 2012 22:05
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr cze 13, 2012 8:48
Posty: 8
Post Re: Sen
mnie snił się Jezu Ufam Tobie.


Cz cze 14, 2012 8:31
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 15, 2012 19:51
Posty: 13
Post Re: Sen
Mialem kiedyś wizje, ATOM.


So cze 16, 2012 13:07
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 08, 2011 13:30
Posty: 1518
Post Re: Sen
Śniło mi się dzisiaj,że wygralem w lotto 50 mln :-D.A po przebudzeniu...kac moralny :-(

_________________
Zdrowego rozsądku życzę...


Pn cze 18, 2012 7:45
Zobacz profil
Post Re: Sen
ZYJEMY W CZASACH OSTATECZNYCH. Mialam sny rozne,w tym prorocze. I nie tylko ja jedyna.
Widzialam tez Jezusa. Wyglada jak na calunie turynskim tylko jeszcze piekniej. Jesli ktos chce sie dowiedziec wiecej to dajcie znac.


Śr lut 05, 2020 21:50
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL