Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 16:41



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
 Wizja św franciszki niebo empirejskie rana serca. 
Autor Wiadomość
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Wizja św franciszki niebo empirejskie rana serca.
@Robek
Czyżbyś czekał na 500+ i inne socjale? :lol: Weź się człowieku ogarnij i weź się do roboty zamiast zaśmiecać kolejny wątek wylewaniem łez nad własnym losem.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Wt kwi 30, 2019 21:05
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Wizja św franciszki niebo empirejskie rana serca.
Małgosiaa napisał(a):
@Robek
Czyżbyś czekał na 500+ i inne socjale? :lol: Weź się człowieku ogarnij i weź się do roboty zamiast zaśmiecać kolejny wątek wylewaniem łez nad własnym losem.


Gdzie napisałem że mam dzieci? chce mieć dzieci? oczekuje że będę miał dzieci? czekam na 500+ z tych dzieci? coś ci się źle przeczytało? to są jakieś żarty?

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Wt kwi 30, 2019 21:19
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Wizja św franciszki niebo empirejskie rana serca.
Robek napisał(a):
Gdzie napisałem że mam dzieci? chce mieć dzieci? oczekuje że będę miał dzieci? czekam na 500+ z tych dzieci? coś ci się źle przeczytało? to są jakieś żarty?

Przecież 500+ jest nie tylko na dzieci, a ponoć jesteś rolnikiem. Zawsze możesz kupić krowę :D Chodziło mi o to, że użalasz się nad sobą nie robiąc nic, aby zmienić swoją sytuację. I proszę, to nie jest wątek o Robkowych problemach.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Śr maja 01, 2019 6:49
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Wizja św franciszki niebo empirejskie rana serca.
Małgosiaa napisał(a):
Przecież 500+ jest nie tylko na dzieci, a ponoć jesteś rolnikiem. Zawsze możesz kupić krowę :D


500+ jest jedynie dla dzieci, a jak mówisz że istnieje coś takiego jak 500+ dla krów, to już jest twój problem.

Małgosiaa napisał(a):
Chodziło mi o to, że użalasz się nad sobą,


Tutaj nie rozumiem do czego nawiązujesz? przecież to "Alus" pytał się jacy ludzie mnie otaczają, więc mu odpowiedziałem? w czym problem? miałem to w tajemnicy trzymać?

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Śr maja 01, 2019 11:29
Zobacz profil
Post Re: Wizja św franciszki niebo empirejskie rana serca.
Małgosiaa napisał(a):
Chodziło mi o to, że użalasz się nad sobą,


Cytuj:
Tutaj nie rozumiem do czego nawiązujesz? przecież to "Alus" pytał się jacy ludzie mnie otaczają, więc mu odpowiedziałem? w czym problem? miałem to w tajemnicy trzymać?

Może Twój problemu leży w Tobie - po 5 latach na forum, wielu wymianie zdań, nadal nie znasz płci dyskutanta :D


Śr maja 01, 2019 14:18
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Wizja św franciszki niebo empirejskie rana serca.
Alus napisał(a):
Może Twój problemu leży w Tobie - po 5 latach na forum, wielu wymianie zdań, nadal nie znasz płci dyskutanta :D


Raczej jestem pewien, że jesteś dziewczyna, ale na wszelki wypadek nie chciałem ryzykować, no i wydaje mi sie że wiem o co ci tutaj wcześniej chodziło, bo chciałaś przeforsować to że każdy ma kochającą rodzinę, i wspaniałych przyjaciół, no i z nimi za życia doczesnego, tworzy kochającą się drużynę, no i po śmierci również w Niebie, będzie tworzona taka drużyna.
No ale niestety, to się nie udało, bo świat nie wygląda aż tak różowo, jak go przedstawiasz.

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Śr maja 01, 2019 16:57
Zobacz profil
Post Re: Wizja św franciszki niebo empirejskie rana serca.
Robek napisał(a):
Alus napisał(a):
Może Twój problemu leży w Tobie - po 5 latach na forum, wielu wymianie zdań, nadal nie znasz płci dyskutanta :D


Raczej jestem pewien, że jesteś dziewczyna, ale na wszelki wypadek nie chciałem ryzykować, no i wydaje mi sie że wiem o co ci tutaj wcześniej chodziło, bo chciałaś przeforsować to że każdy ma kochającą rodzinę, i wspaniałych przyjaciół, no i z nimi za życia doczesnego, tworzy kochającą się drużynę, no i po śmierci również w Niebie, będzie tworzona taka drużyna.
No ale niestety, to się nie udało, bo świat nie wygląda aż tak różowo, jak go przedstawiasz.

Nic nie chciałam forsować, a zwłaszcza teorii jakoby ludzie w rodzinnej drużynie maszerowali do nieba czy piekła.
Świat zdecydowanie nie wygląda różowo, ale wybór stale należy do każdego indywidualnie. I na fundamencie tych wyborów trafia do konkretnej "drużyny": w niebie, lub piekle.


Śr maja 01, 2019 17:23
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 03, 2015 12:30
Posty: 2000
Post Re: Wizja św franciszki niebo empirejskie rana serca.
Robek napisał(a):
wydaje mi sie że wiem o co ci tutaj wcześniej chodziło, bo chciałaś przeforsować to że każdy ma kochającą rodzinę, i wspaniałych przyjaciół, no i z nimi za życia doczesnego, tworzy kochającą się drużynę, no i po śmierci również w Niebie, będzie tworzona taka drużyna.
No ale niestety, to się nie udało, bo świat nie wygląda aż tak różowo, jak go przedstawiasz.

Chłopie, na świecie żyje kilka miliardów ludzi, a Ty narzekasz, że żyjesz w nieżyczliwym Ci środowisku. Jak z rodziną masz fajną atmosferę tylko na zdjęciu, to znajdź przyjaciół, z którymi stworzysz zgraną drużynę, jesteś dorosły, masz łeb na karku, sprawne nogi i ręce, więc wyrusz w końcu w świat, zacznij obracać się tam, gdzie Cię docenią i gdzie będziesz mógł realizować swoje talenty. Piekło czasem człowiek sobie sam na ziemi czyni, a potem marudzi, że jest źle. Samo się nie zrobi, w drużynie możesz osiągnąć więcej niż w pojedynkę.

_________________
Otóż nic nie znaczy ten, który sieje, ani ten, który podlewa, tylko Ten, który daje wzrost - Bóg. 1 Kor 3, 7


Śr maja 01, 2019 17:24
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Wizja św franciszki niebo empirejskie rana serca.
Mrs_Hadley napisał(a):
Chłopie, na świecie żyje kilka miliardów ludzi, a Ty narzekasz, że żyjesz w nieżyczliwym Ci środowisku. Jak z rodziną masz fajną atmosferę tylko na zdjęciu, to znajdź przyjaciół, z którymi stworzysz zgraną drużynę,


Chyba 38 milionów? w końcu odradzałaś mi to, żebym jechał za granice, więc zostaje jedynie Polska, no i skąd pomysł że potrzebuje jakiejś drużyny? takie coś nie jest na mój charakter.

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Śr maja 01, 2019 23:22
Zobacz profil
Post Re: Wizja św franciszki niebo empirejskie rana serca.
Robek napisał(a):
Mrs_Hadley napisał(a):
Chłopie, na świecie żyje kilka miliardów ludzi, a Ty narzekasz, że żyjesz w nieżyczliwym Ci środowisku. Jak z rodziną masz fajną atmosferę tylko na zdjęciu, to znajdź przyjaciół, z którymi stworzysz zgraną drużynę,


Chyba 38 milionów? w końcu odradzałaś mi to, żebym jechał za granice, więc zostaje jedynie Polska, no i skąd pomysł że potrzebuje jakiejś drużyny? takie coś nie jest na mój charakter.

38 milionów jest jedynie Polaków, na świecie żyje ponad 7 miliardów ludzi.
Nie potrzebujesz powiadasz drużyny, to jaki sposobem tworzysz drużynę na forum "wiara"?


Cz maja 02, 2019 7:11
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Wizja św franciszki niebo empirejskie rana serca.
Alus napisał(a):
38 milionów jest jedynie Polaków, na świecie żyje ponad 7 miliardów ludzi.



Tutaj chodziło mi o to, że "Mrs_Hadley" była przeciwna, temu żeby jechać do pracy w Norwegii, bo jej zdaniem lepiej szukać bliżej choćby w Poznaniu, więc zwróciłem jej tutaj uwagę, bo wcześniej mówiła że są miliardy ludzi na świecie, i jak mi rodzina nie odpowiada, to mogę jechać i szukać kolegów i przyjaciół gdzie indziej, więc jeśli "Mrs_Hadley" odradza prace za granicą, to chyba również odradza przeprowadzę za granice, więc zostaje jedynie terytorium Polski.

Alus napisał(a):
Nie potrzebujesz powiadasz drużyny, to jaki sposobem tworzysz drużynę na forum "wiara"?


To jestem tutaj częścią drużyny? na forum jest jakaś drużyna? nigdy bym nie pomyślał, że można w ten sposób na to patrzeć.

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Cz maja 02, 2019 11:08
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL