Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt mar 29, 2024 13:40



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 Lęk przed śmiercią 
Autor Wiadomość
Post Re: Lęk przed śmiercią
Na wierzchołku jest Kościół Katolicki. Prawosławny odłamał się od Katolicyzmu, tak samo Protestantyzm. Ja nie jestem od sądzenia, tylko Bóg. Natomiast w chwili rozłamu Kościoła Katolickiego wole przetrwać to i uczynić się silniejszym niż się odłamać co prowadzi ten trud do świętości.


N paź 20, 2019 11:48

Dołączył(a): Pt paź 04, 2019 11:42
Posty: 119
Post Re: Lęk przed śmiercią
chwałabogu napisał(a):
Na wierzchołku jest Kościół Katolicki. Prawosławny odłamał się od Katolicyzmu, tak samo Protestantyzm. Ja nie jestem od sądzenia, tylko Bóg. Natomiast w chwili rozłamu Kościoła Katolickiego wole przetrwać to i uczynić się silniejszym niż się odłamać co prowadzi ten trud do świętości.


Na początku to Chrystus przyniósł Ewangelię na ziemię, a następnie dał polecenie Apostołom aby szli na cały świat i czynili uczniami tych którzy uwierzą i dadzą się ochrzcić... Następnie pierwszych uczniów nazwali chrześcijanami... I dzisiaj to samo działa, Ci którzy są dziećmi Bożymi, wykonują jego Słowo i przestrzegają przykazań. Bóg nie stworzył formalnej instytucji o jakiejś nazwie, tylko jego kościół tworzą jego dzieci w duchowym znaczeniu.


Pn paź 21, 2019 13:45
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL