Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 21:38



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
 Lęk przed śmiercią 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): So sie 17, 2019 20:31
Posty: 10
Post Lęk przed śmiercią
Nie przezpałem wiele nocy z starchu przed śmiercią, a konkretniej, to iż trafię do piekła przez swoje myśli o oddaniu duszy, zabójstwach itd. Czy kest jakiś sposób aby sobie z tymi stanami poradzić?


N paź 06, 2019 4:00
Zobacz profil
Post Re: Lęk przed śmiercią
Wizyta u lekarza psychologa lub psychiatry.


N paź 06, 2019 7:36
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Lęk przed śmiercią
Jetvac napisał(a):
Nie przezpałem wiele nocy z starchu przed śmiercią, a konkretniej, to iż trafię do piekła przez swoje myśli o oddaniu duszy, zabójstwach itd. Czy kest jakiś sposób aby sobie z tymi stanami poradzić?


Na istnienie piekła nie ma żadnych dowodów, to jest na tym poziomie jakbyś sie bał tego że duch wyskoczy z szafy i cie zaatakuje, więc jak sam widzisz, tutaj jakiś psycholog by sie tobie przydał.

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


N paź 06, 2019 11:35
Zobacz profil
Post Re: Lęk przed śmiercią
Robek napisał(a):
Jetvac napisał(a):
Nie przezpałem wiele nocy z starchu przed śmiercią, a konkretniej, to iż trafię do piekła przez swoje myśli o oddaniu duszy, zabójstwach itd. Czy kest jakiś sposób aby sobie z tymi stanami poradzić?


Na istnienie piekła nie ma żadnych dowodów, to jest na tym poziomie jakbyś sie bał tego że duch wyskoczy z szafy i cie zaatakuje, więc jak sam widzisz, tutaj jakiś psycholog by sie tobie przydał.


Nie ma dowodów? Czy to, co pisze Jetvac nie jest wystarczającym dowodem, że jest w Piekle? Piekło to stan umysłu.


N paź 06, 2019 19:16

Dołączył(a): Pt paź 04, 2019 11:42
Posty: 119
Post Re: Lęk przed śmiercią
Nie tylko przez takie myśli można trafić do piekła... Człowiek sam z siebie nie jest w stanie zostać zbawiony. Jezus umarł na krzyżu za mnie i za Ciebie i jedyną drogą do Nieba jest pojednanie się z Bogiem. Wtedy On da Ci wolność od tych myśli, strachu przed śmiercią i lęku przed piekłem. Przyjdź do Boga taki jesteś i przeproś go za swoje grzechy, poproś żeby zmienił twoje życie i dał Ci pokój do serca. A dusze i życie oddaj Bogu a nie komuś innemu i tego nie będziesz żałować :)


Pn paź 07, 2019 17:23
Zobacz profil
Post Re: Lęk przed śmiercią
Piekło istnieje. Jest wieczna chwała w niebie lub potępienie. Miłość lub męki. Dla umocnienia wiary przypominam, że Chrystus zmartwychwstał z grobu przez 40 dni objawiał się apostołom i powiedział o piekle. Człowiek decyduje. W swoim życiu widziałem jak podczas egzorcyzmów w kościele w imie Jezusa Chrysusa w odległości 30 metrów od księdza kobieta gwałtownie przewróciła się na bok i zaczeła się śmiać. W całym kościele było słychać śmiechy, jęki dusz. Żeby piekło pojąć trzeba mieć wiare jak ziarnko gorczycy, a wtedy i niektórym dane jest i dzieją się różne cuda czy widzenia, głosy duchów. W życiu ludzie jedni byli gettcie lub luksusach i każdy żył. Po śmierci też będzie różnica stanu duszy i chwały.


So paź 19, 2019 19:51
Post Re: Lęk przed śmiercią
Co do tematu spowiedź i praktyka duchowa takie proste rozwiązanie dla każdego. Jak to robisz codziennie mów Jezu ufam tobie :)


So paź 19, 2019 19:56
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Lęk przed śmiercią
chwałabogu napisał(a):
Piekło istnieje. Jest wieczna chwała w niebie lub potępienie. Miłość lub męki. Dla umocnienia wiary przypominam, że Chrystus zmartwychwstał z grobu przez 40 dni objawiał się apostołom i powiedział o piekle. Człowiek decyduje. W swoim życiu widziałem jak podczas egzorcyzmów w kościele w imie Jezusa Chrysusa w odległości 30 metrów od księdza kobieta gwałtownie przewróciła się na bok i zaczeła się śmiać. W całym kościele było słychać śmiechy, jęki dusz. Żeby piekło pojąć trzeba mieć wiare jak ziarnko gorczycy, a wtedy i niektórym dane jest i dzieją się różne cuda czy widzenia, głosy duchów. W życiu ludzie jedni byli gettcie lub luksusach i każdy żył. Po śmierci też będzie różnica stanu duszy i chwały.


O czym człowiek decyduje? przecież Niebo jest z Bożej łaski, a nie z ludzkich uczynków.

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


N paź 20, 2019 0:42
Zobacz profil
Post Re: Lęk przed śmiercią
Decyduje czy wybierze Boga. Chrystus załorzył Kościół Katolicki. Ta droga jest krzyżowa,ale w przyszłym świecie chwalebna.


N paź 20, 2019 6:20
Post Re: Lęk przed śmiercią
chwałabogu napisał(a):
Chrystus załorzył Kościół Katolicki.
Mógłbyś wskazać jakiś dowód mówiący, że Chrystus założył Kościół Katolicki?


N paź 20, 2019 7:04
Post Re: Lęk przed śmiercią
Obecność w kościele i łaski od Boga.


N paź 20, 2019 7:28
Post Re: Lęk przed śmiercią
A np. w Prawosławnym Kościele nie przebywa i łask nie udziela? Prawosławni twierdzą, że to czyni.


N paź 20, 2019 7:34
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Lęk przed śmiercią
chwałabogu napisał(a):
Decyduje czy wybierze Boga. Chrystus załorzył Kościół Katolicki. Ta droga jest krzyżowa,ale w przyszłym świecie chwalebna.


Wybranie Boga nie zagwarantuje Nieba.

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


N paź 20, 2019 8:05
Zobacz profil
Post Re: Lęk przed śmiercią
Robek napisał(a):
chwałabogu napisał(a):
Decyduje czy wybierze Boga. Chrystus załorzył Kościół Katolicki. Ta droga jest krzyżowa,ale w przyszłym świecie chwalebna.


Wybranie Boga nie zagwarantuje Nieba.

Zależy ja rozumieć "wybranie" Boga, bo jeśli to jedynie dane do statystyk, to autentycznie nie gwarantuje.
Ale wybranie Boga traktowane jako droga swego życia, prowadzi do Boga.


N paź 20, 2019 9:03
Post Re: Lęk przed śmiercią
[...] Założyciel tematu zmaga się z poważnymi problemami, dlatego takie odpowiedzi są nie na miejscu. MH


N paź 20, 2019 9:10
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL