Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt lip 12, 2024 16:17

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1120 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 71, 72, 73, 74, 75
 Atak na Kościół 
Autor Wiadomość

Post Re: Atak na Kościół
Saqura napisał(a):
george45 napisał(a):
A z jakiej Kontytucji, Rzeczpospolitej Polskiej,

Art.30 stanowi o godności, a art. 40 stanowi tak "Nikt nie może być poddany torturom ani okrutnemu, nieludzkiemu lub poniżającemu traktowaniu i karaniu"

Czyli ten obraz i podobieństwo do Boga odkładasz na bok, zakładasz koszulkę z napisem KONSTYRUCJA, art 30 i art. 40?
Saqura napisał(a):
george45 napisał(a):
Tak, i jak każdy człowiek jest skłonny popełniać rożnego rodzaju przestępstwa

Każdy doskonale o tym wie, jak również to iż każdy jest niewinny dopóki jego wina nie zostanie stwierdzona wyrokiem.
Mówisz o tych, którym pełnomocnik podejrzanego księdza zarzuca zmuszanie księdza by sikał do butelki i doprowadzili do tego, że tenże ksiądz pościł przez całe Triduum Paschalne?

Śr lip 03, 2024 9:51

george45 napisał(a):
Czyli ten obraz i podobieństwo do Boga odkładasz na bok, zakładasz koszulkę z napisem KONSTYRUCJA, art 30 i art. 40?

To dlaczego według prawa ziemskiego ma być oskarżany(jeśli go nie dotyczy) trzeba go było pozostawić na dzień sądu bożego :)
george45 napisał(a):
Mówisz o tych, którym pełnomocnik podejrzanego księdza zarzuca zmuszanie księdza by sikał do butelki i doprowadzili do tego, że tenże ksiądz pościł przez całe Triduum Paschalne?

Samo zmuszanie do załatwienia się w butelkę jak i to że nie może pospać w nocy opiera się o słowo tortura. Jezus po uderzeniu w policzek też nie nastawił drugiego a zapytał dlaczego i za co..

Śr lip 03, 2024 10:53

george45 napisał(a):
Nie mylisz pojęć, wyrok sprawiedliwy z wyrokiem prawomocnym

Nastepna sciema - sprawiedliwy powiadasz.

Śr lip 03, 2024 13:31

george45 napisał(a):
"W związku z artykułem pt. "60 godzin piekła, czyli list ks. Olszewskiego z aresztu", który ukazał się w gazecie "Sieci" Ministerstwo Sprawiedliwości informuje, że podjęło działania sprawdzające związane z opisanymi okolicznościami" - czytamy w oświadczeniu resortu. Według ministerstwa, osadzony nie zgłaszał żadnych skarg do Służby Więziennej, nie robił tego też jego adwokat. "Od chwili wydania decyzji o tymczasowym aresztowaniu – czyli od dnia 28 marca 2024 r. - Michał O., przebywa pod opieką Służby Więziennej. Podejrzany został objęty szczególną ochroną

:roll:
https://wpolityce.pl/polityka/697960-ne ... szewskiego

Pn lip 08, 2024 8:51

- Konwój wjechał na sygnale na Orlen […]. Mnie w kajdankach zaprowadzono do WC na stacji, a po opuszczeniu WC funkcjonariusze ABW zamawiali sobie hot dogi, a ja stałem skuty na środku sklepu na stacji. Ludzie robili mi oraz funkcjonariuszom w kominiarkach zdjęcia. Prosiłem też, by kupiono mi coś do jedzenia (było już po 12.00, ale dowiedziałem się, że oni “nie karmią”).

Podłość w blasku fleszy chciało by się rzec. Jeszcze kilka miesięcy temu, gdyby ktoś powiedział, napisał ,że na Orlenie Obiatka, w porze obiadowej, będzie głodny, skuty kajdankami ksiądz, błagający paparazzi by kupili mu jak podejrzewam choć kawałek chleba naszego powszedniego (to był post, wielki czwartek), zostałby wykpiony. Ponadto nigdy w takim miejscu, ksiądz nie byłby skuty kajdankami, jak również nie usłyszałby, po takim błaganiu słów, że oni “nie karmią”.
Myślę, że tych paparazzi służby bez problemu namierzą. Zapewne monitoring z błagającym o posiłek księdzem został zabezpieczony i zakrojone na szeroką skalę poszukiwania trwają.

STOP atakom!!!

Pn lip 08, 2024 10:57

george45 napisał(a):
Myślę, że tych paparazzi służby bez problemu namierzą. Zapewne monitoring z błagającym o posiłek księdzem został zabezpieczony i zakrojone na szeroką skalę poszukiwania trwają.

Dopóki wszystko dzieje się na zamówienie polityczne władzy, to wszelkie ustalenia będą zawsze takie, jakich władza oczekuje.

Pn lip 08, 2024 12:45

Idący napisał(a):
Dopóki wszystko dzieje się na zamówienie polityczne władzy, to wszelkie ustalenia będą zawsze takie, jakich władza oczekuje.

Myślisz, że zamierzenia abp Jędraszewskiego dotyczące spędzenia ostatnich dni w tym ziemskim padole, na terenie "krakowskiego Castel Gandolfo" jest zgodne z oczekiwaniami, jego władzy, czy władzy nad nim?

Śr lip 10, 2024 9:31

Jak Cię lubię (słabo, ale lubię), to w tym wypadku stosujesz odpowiedzialność zbiorową wobec księży jako grupy, a to jest wstrętne.

Śr lip 10, 2024 10:26

Arrogance napisał(a):
Jak Cię lubię[..]
Arrogance, faktem jest, że na brak powodzenia nie narzekam. Kierując do mnie takie wyznania, marnujesz czas, jestem osobą heteroseksualną. Podkreślając moją heteroseksualność, nie neguję i nigdy nie negowałem osób homoseksualnych.
Zapewne w następstwie uczuć jakie żywisz do mnie, nie zwróciłeś uwagi, że tematem wątku jest "Atak na Kościół". Twa wypowiedź, nie jest wstrętna, powiedziałbym raczej jest nie na miejscu. :)

Śr lip 10, 2024 12:01

Pyszczusiu puszysty, w jednym łóżku ze mną nie spałeś, mylisz mnie z kimś innym. : P

"Atak na Kościół" można rozumieć wielorako, niekoniecznie jako atak na wszystkich księży za zbrodnie niektórych księży. To jest wulgarne. Zresztą, w temacie wątku nie napisano: "Atak na Kościół Nauczający". : P

Śr lip 10, 2024 14:40
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 1120 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 71, 72, 73, 74, 75