Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz cze 06, 2024 13:44



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
 "To dzieci uwodzą księży? " 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 17, 2012 9:05
Posty: 1335
Post Re: "To dzieci uwodzą księży? "
Ja słyszałam od mojej katechetki z liceum, że w jednej ze szkół w moim mieście dziewczyny na siłę próbowały księdza uwieść, a za to sam poprosił o zwolnienie z tej szkoły, gdyż nie mógł tego znieść. One po jakimś czasie zrozumiały swoje zachowanie. Takie sytuacje również się zdarzają.

_________________
"Wszystko badajcie! Trzymajcie się tego, co dobre, a unikajcie wszystkiego, co złe" (1 Tes 5, 21-22)


Śr wrz 19, 2012 20:17
Zobacz profil
Post Re: "To dzieci uwodzą księży? "
Cytuj:
Ja słyszałam od mojej katechetki z liceum, że w jednej ze szkół w moim mieście dziewczyny na siłę próbowały księdza uwieść, a za to sam poprosił o zwolnienie z tej szkoły, gdyż nie mógł tego znieść. One po jakimś czasie zrozumiały swoje zachowanie. Takie sytuacje również się zdarzają.


No niestety wiele dziewczyn (a nawet dojrzałych kobiet) ma taka naturę, ze jak widza młodego i przystojnego księdza to robia maslane oczka i lataja za nim jakby im sie wściekły.
Nie jeden raz już coś takiego zauważyłem....najwidoczniej pociąga Was to co sie wydaje nieosiagalne.


Śr wrz 19, 2012 20:42
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 17, 2012 9:05
Posty: 1335
Post Re: "To dzieci uwodzą księży? "
Humalog, piszesz tak jakby było to normalne dla ciebie.

_________________
"Wszystko badajcie! Trzymajcie się tego, co dobre, a unikajcie wszystkiego, co złe" (1 Tes 5, 21-22)


Śr wrz 19, 2012 20:45
Zobacz profil
Post Re: "To dzieci uwodzą księży? "
Iwona19 napisał(a):
Humalog, piszesz tak jakby było to normalne dla ciebie.


Dlaczego tak myslisz?
Ja tylko opisałem dosyc powszechne i niezrozumiałe dla mnie zjawisko. Tymbardziej, ze jakos nie widać swoistych "pielgrzymek" meskich za młodymi i pieknymi zakonnicami. Za to w momencie gdy pojawia sie młody, przystojny ksiądz to rój wielbicielek lata zaraz za nim, jak za przeproszeniem....nie lepiej nie powiem :)


Śr wrz 19, 2012 20:57
Post Re: "To dzieci uwodzą księży? "
humalog napisał(a):
No niestety wiele dziewczyn (a nawet dojrzałych kobiet) ma taka naturę, ze jak widza młodego i przystojnego księdza to robia maslane oczka i lataja za nim jakby im sie wściekły.
Nie jeden raz już coś takiego zauważyłem....najwidoczniej pociąga Was to co sie wydaje nieosiagalne.

Was to znaczy kogo? Masz na myśli całe babskie plemię? ;-)
Te, które robią zakusy na księżowskie "sukienki" prawdopodobnie
nie pisują i nie czytują Wiary.pl więc adresat raczej chybiony.

Co do samego faktu, też to zauważyłam... znam z mojego otoczenia parę takich pań, które księżowski stan szczególnie..
usposabia :roll:
Może to zakazany owoc tak działa, bo pracując głownie z mężczyznami
zauważyłam podobne ich reakcje w stosunku do sióstr zakonnych.


Śr wrz 19, 2012 21:06
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 17, 2012 9:05
Posty: 1335
Post Re: "To dzieci uwodzą księży? "
Nie powinno tak być.

_________________
"Wszystko badajcie! Trzymajcie się tego, co dobre, a unikajcie wszystkiego, co złe" (1 Tes 5, 21-22)


Śr wrz 19, 2012 21:10
Zobacz profil
Post Re: "To dzieci uwodzą księży? "
A bo to takie oczywiste: Wszystko czego chcę, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące :D

Dziwne, żeby zdrowy młody chłop z naszego kręgu kulturowego uganiał się za kobietą odzianą niemal jak muzułmanka. Jednakże najpopularniejszy samiec alfa RP zakochał się w takiej, więc już nie uważam, że to dziwne :D
Może czas najwyższy pomyśleć o jakichś efektownych burkach dla księży :hmmm:

Ale cóż, moja kariera ucznia pokazała mi, że wystarczy ładna nauczycielka, aby chłopcy zgubili rozum :D . Kącikowi adoracji nie przeszkadza wtedy nawet obrączka :D

@Iwono19 skąd masz pewność, że to dziewczyny księdza adorowały, a nie na odwrót? Po tej aferze z lizaniem kolan dyrektora, widać że interpretacja danych wydarzeń może być różna, w zależności od perspektywy.


EDIT: @MARIEL(dlaczego Twój nick nie jest pogrubiony jak u innych modów?)
Ksiądz ma w pewnym sensie prestiżową funkcję publiczną. Ma autorytet. Rząd dusz. Władzę. Budzi respekt. Gdyby zakonnice miały taką samą funkcję to by z adorowaniem też miały problem. Lecz ich funkcja jest skromna, nie błyska prestiżem, to i zainteresowanie nikłe ;)
Jak widziałaś film "Zakochani w Rzymie", to tam pokazywali celebrytę. Tylko z powodu zainteresowania mediów kobiety za nim szalały. Zanim stał się celebrytą, kobiety go nie zauważały. Jego "5 minut" minęło i powrócił do stanu poprzedniego.


Śr wrz 19, 2012 21:15
Post Re: "To dzieci uwodzą księży? "
Cytuj:
Was to znaczy kogo? Masz na myśli całe babskie plemię?


No tak...."babskie plemie" :D
Mnie jednak nie chodzi o uwiedzenie...tylko o sama fascynację czasem wygladajaca niezbyt zdrowo. Nie dziwota więc, ze niektórzy młodzi księża siegaja po ten "zakazany owoc", który wprost wpada im w ręce.
Chciałbym jednak zaznaczyc, ze nie mam tutaj na mysli gwałtów, czy obrzydliwej pedofilii...ale zwykłą mesko-damska relację .....nieco pogłebioną za obopólną zgodą.

Cytuj:
bo pracując głownie z mężczyznami
zauważyłam podobne ich reakcje w stosunku do sióstr zakonnych.


Jest to jednak mniej powszechne....być może spowodowane tym, ze zakonnic jest o wiele mniej niż księży, a młodych i pracujacych wśród mężczyzn to już chyba bardzo malutko.

No...nie wiem. Ja tam boje sie zakonnic :D

Cytuj:
Nie powinno tak być.


Nie powinno, ale jest....tymbardziej, ze kapłani sa bardziej narażeni na diabelskie ataki...a żeby opierac sie takim współczesnym Ewom...to naprawde trzeba miec j...a :D


Śr wrz 19, 2012 21:27
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 17, 2012 9:05
Posty: 1335
Post Re: "To dzieci uwodzą księży? "
Val napisał(a):
@Iwono19 skąd masz pewność, że to dziewczyny księdza adorowały, a nie na odwrót?

Ja to słyszałam od katechetki, a ona nigdy nikogo nie okłamała. Poza tym ja dobrze znam tą szkołę, gdzie się uczyły te dziewczyny. Tam większość uczniów nie potrafi się normalnie zachować.

_________________
"Wszystko badajcie! Trzymajcie się tego, co dobre, a unikajcie wszystkiego, co złe" (1 Tes 5, 21-22)


Cz wrz 20, 2012 19:47
Zobacz profil

Dołączył(a): So wrz 10, 2011 8:40
Posty: 234
Post Re: "To dzieci uwodzą księży? "
humalog napisał(a):
jakos nie widać swoistych "pielgrzymek" meskich za młodymi i pieknymi zakonnicami. Za to w momencie gdy pojawia sie młody, przystojny ksiądz to rój wielbicielek lata zaraz za nim, jak za przeproszeniem....nie lepiej nie powiem :)

U mnie na wsi to własnie są przepiękne i młode zakonnice. Sam mam na oku jedną. Dawałem juz jej wyrażnie do zrozumiemia, że sie zakochałem. Liczę ze nie będzie glupia i odpowie tym samym. Przeciez to normalna kobieta i ma normalne uczucia.


Pt wrz 21, 2012 3:45
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 17, 2012 9:05
Posty: 1335
Post Re: "To dzieci uwodzą księży? "
Iroon, ta zakonnica jak każda inna złożyła już śluby Chrystusowi.

_________________
"Wszystko badajcie! Trzymajcie się tego, co dobre, a unikajcie wszystkiego, co złe" (1 Tes 5, 21-22)


Pt wrz 21, 2012 14:18
Zobacz profil

Dołączył(a): So wrz 10, 2011 8:40
Posty: 234
Post Re: "To dzieci uwodzą księży? "
Iwona19 napisał(a):
Iroon, ta zakonnica jak każda inna złożyła już śluby Chrystusowi.

Jest taka piękna, ma cudowne niebieski oczy, jest wysoka i bardzo zgrabna po prostu anioł. Przez nią nie mogę spać.


Pt wrz 21, 2012 17:03
Zobacz profil

Dołączył(a): N wrz 06, 2009 18:43
Posty: 67
Post Re: "To dzieci uwodzą księży? "
czy moderatorzy wiary.pl przyjmują jedynie pochlebne materiały na temat księży ???
czemu mój post został usunięty ?

daję drugi raz:

Forum czytają 11, 12-letnie dzieci. Daruj sobie obleśne filmiki.
Dyskutuj skoro chcesz coś przekazać.
Edytowane: Mariel.

_________________
jestem doskonały w łóżku... potrafię spać 12 godzin bez przerwy... :)


N wrz 23, 2012 18:39
Zobacz profil

Dołączył(a): N wrz 06, 2009 18:43
Posty: 67
Post Re: "To dzieci uwodzą księży? "
kemot 2009 napisał(a):
czy moderatorzy wiary.pl przyjmują jedynie pochlebne materiały na temat księży ???
czemu mój post został usunięty ?

daję drugi raz:

Forum czytają 11, 12-letnie dzieci. Daruj sobie obleśne filmiki.
Dyskutuj skoro chcesz coś przekazać.
Edytowane: Mariel.



A czy 12 letnie dzieci nie mają prawa wiedzieć co je może czekać ze strony ludzi którzy nigdy nie powinni zajmować takich stanowisk jak ten pan na filmiku, może adminie uratujesz choć jedną istotę...może

_________________
jestem doskonały w łóżku... potrafię spać 12 godzin bez przerwy... :)


N wrz 23, 2012 18:45
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt paź 05, 2012 13:58
Posty: 1
Lokalizacja: Kraków
Post Re: "To dzieci uwodzą księży? "
Iroon napisał(a):
Iwona19 napisał(a):
Iroon, ta zakonnica jak każda inna złożyła już śluby Chrystusowi.

Jest taka piękna, ma cudowne niebieski oczy, jest wysoka i bardzo zgrabna po prostu anioł. Przez nią nie mogę spać.


W takim razie wypada kupić tabletki na sen :)

_________________
[url=http://plasbud.pl]Okna Kraków[/url] - stolarka okienna to moja pasja, zapraszam :)


Pt paź 05, 2012 14:25
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL