Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pn cze 17, 2024 13:20



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 35  Następna strona
 KS. PIOTR NATANEK 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sie 28, 2011 11:55
Posty: 2016
Post Re: KS. PIOTR NATANEK
A ja najlepsze kazanie o małżeństwie
jakie słyszałam w życiu słyszałam z ust ks. Natanka.
Serio.

http://www.youtube.com/watch?v=FwVhM-9T_bM&feature=plcp
a w tym wyśmiewanym fragmencie ks. Natanek
zwraca uwagę na to, że grzech ma też wymiar
społeczny i bywa wbudowany
w strukturę stosunków ekonomiczno- politycznych
- np. bogate państwa budują swój dostatek
na klęsce ekonamicznej i społecznej biednych

i że to nie tak, że skoro kupuję coś za uczciwie zarobione
pieniądze to juz mnie może nic nie obchodzić - jestem "uczciwy"

taka "uczciwość" to dużo, duzo za mało
chrześcijanin powinien myśleć szerzej

W kościele, w kazaniach na mszy św.
o tym nie usłyszycie...

w tych wyśmiewanych kazaniach ks. natanka
jest sporo mądrych mysli, porusza
"zaniedbane" w kościele tematy.

Ci, co mnie znają z forum wiedzą jak mi daleko
do księdza natanka (i do integrystycznych klimatów)
Tym bardziej weźcie pod uwagę to co piszę.

To nie tak, że bywają albo mądrzy
i mówi wylącznie mądre rzeczy
albo głupi i mówią wyłącznie rzeczy głupie.
(Taki uproszczony obraz świata jest w bajkach).

Drwina zamyka na usłyszenie tego co być może
jest mądrego, wartego uwagi
w wypowiedzio drugiego (piszę ogólnie
- nie tylko o ks. Natanku).

_________________
informuję, że nieużywanie dużych liter przeze mnie nie wynika absolutnie z braku szacunku dla kogokolwiek
ale jest przede wszystkim spowodowane szybkoscią z jaką piszę (oraz czasem pewnymi problemami z klawiaturą),
proszę o wyrozumiałość.


Cz lis 15, 2012 13:22
Zobacz profil
Post Re: KS. PIOTR NATANEK
Co rusz widze, ze ktos pisze o ks. Natanku. Przeczytalem tu wiele postow (nie wszystkie) ale tak naprawde nie wiem o co tu chodzi z ks. Natankiem.

O intronizacji Jezusa cos tam wiem ale poza tym nie za bardzo jestem na biezaco a to co czasami widze to jakies filmiki albo wzajemne obrzucanie sie inwektywami przez przeciwnikow lub zwolennikow ks. Natanka.

Moglby ktos tak w punktach napisac dlaczego ks. Natanek jest suspendowany,co takiego glosi, czy ma wielu zwolennikow, czy mamy juz tu doczynienia z jakas schizma czy "tylko" jakas herezja?

Bardzo prosze konkrety
a nie, ze np. kard Dziwisz nie lubi ks. Natanka albo ks. Natanek dziwnie odprawia Msze sw.


Pt lis 16, 2012 11:24
Post Re: KS. PIOTR NATANEK
bramin napisał(a):
Co rusz widze, ze ktos pisze o ks. Natanku. Przeczytalem tu wiele postow (nie wszystkie) ale tak naprawde nie wiem o co tu chodzi z ks. Natankiem.

O intronizacji Jezusa cos tam wiem ale poza tym nie za bardzo jestem na biezaco a to co czasami widze to jakies filmiki albo wzajemne obrzucanie sie inwektywami przez przeciwnikow lub zwolennikow ks. Natanka.

Moglby ktos tak w punktach napisac dlaczego ks. Natanek jest suspendowany,co takiego glosi, czy ma wielu zwolennikow, czy mamy juz tu doczynienia z jakas schizma czy "tylko" jakas herezja?

Bardzo prosze konkrety
a nie, ze np. kard Dziwisz nie lubi ks. Natanka albo ks. Natanek dziwnie odprawia Msze sw.

Najprościej chyba, to bunt ks Natanka oskarżającego kard Dziwisza, innych biskupów, kurialistów o pakt z diabłem poprzez kontakty, czy nawet przynależność do masonerii.
Z czasem do grona zdrajców Kościoła i Polski dołączał innych duchownych - choćby śp abp Życińskiego, który "przypięty wraz z Mahometem wyje w piekle", co ks Natanek słyszy w swojej pustelni.
Oraz osób z życia publicznego - śmierć w katastrofie śp L. Kaczyńskiego to kara niebios za brak reakcji na list ks. Natanka.
Po kilkuletnich rozmowach, ustaleniach, doszło do kary suspensy dla kapłana, który ogłosił się jedynym kapłanem Chrystusowym w polskim Kościele.
Jeśli chodzi o intronizacje to ks Natanek jest jednym z kilku ośrodków głoszących to przesłanie.
W sumie działających na niekorzyść procesu beatyfikacyjnego (dokumenty złożone w Watykanie w 2004r), bo jakież świadectwo dają skłóceni miedzy sobą i episkopatem orędownicy intronizacji :(


Pt lis 16, 2012 12:51

Dołączył(a): Pn lip 04, 2011 11:29
Posty: 1541
Post Re: KS. PIOTR NATANEK
Alus napisał(a):
bramin napisał(a):
Co rusz widze, ze ktos pisze o ks. Natanku. Przeczytalem tu wiele postow (nie wszystkie) ale tak naprawde nie wiem o co tu chodzi z ks. Natankiem.

O intronizacji Jezusa cos tam wiem ale poza tym nie za bardzo jestem na biezaco a to co czasami widze to jakies filmiki albo wzajemne obrzucanie sie inwektywami przez przeciwnikow lub zwolennikow ks. Natanka.

Moglby ktos tak w punktach napisac dlaczego ks. Natanek jest suspendowany,co takiego glosi, czy ma wielu zwolennikow, czy mamy juz tu doczynienia z jakas schizma czy "tylko" jakas herezja?

Bardzo prosze konkrety
a nie, ze np. kard Dziwisz nie lubi ks. Natanka albo ks. Natanek dziwnie odprawia Msze sw.

Najprościej chyba, to bunt ks Natanka oskarżającego kard Dziwisza, innych biskupów, kurialistów o pakt z diabłem poprzez kontakty, czy nawet przynależność do masonerii.
Z czasem do grona zdrajców Kościoła i Polski dołączał innych duchownych - choćby śp abp Życińskiego, który "przypięty wraz z Mahometem wyje w piekle", co ks Natanek słyszy w swojej pustelni.
Oraz osób z życia publicznego - śmierć w katastrofie śp L. Kaczyńskiego to kara niebios za brak reakcji na list ks. Natanka.
Po kilkuletnich rozmowach, ustaleniach, doszło do kary suspensy dla kapłana, który ogłosił się jedynym kapłanem Chrystusowym w polskim Kościele.
Jeśli chodzi o intronizacje to ks Natanek jest jednym z kilku ośrodków głoszących to przesłanie.
W sumie działających na niekorzyść procesu beatyfikacyjnego (dokumenty złożone w Watykanie w 2004r), bo jakież świadectwo dają skłóceni miedzy sobą i episkopatem orędownicy intronizacji :(

to jest wersja podkręcona, przekręcona i podkoloryzowana by Alus

_________________
Króluj nam Chryste !
http://www.duchprawdy.com
http://sacerdoshyacinthus.wordpress.com


Pt lis 16, 2012 14:15
Zobacz profil
Post Re: KS. PIOTR NATANEK
Cytuj:
to jest wersja podkręcona, przekręcona i podkoloryzowana by Alus


KŁAMIESZ


Pt lis 16, 2012 14:34
Post Re: KS. PIOTR NATANEK
Co niby podkręcone, pokolorowane?....konflikt ks Natanka z duchownymi, padające oskarżenia?
Dodam jeszcze, że ks Natanek w 4 literach ma wszelką władzę - buduje swoją pustelnie, bez żadnych zezwoleń budowlanych, sanit-hig, nie reaguje na żadne pisma, monity z instytucji samorządowych, państwowych..


Pt lis 16, 2012 14:38

Dołączył(a): Pn lip 04, 2011 11:29
Posty: 1541
Post Re: KS. PIOTR NATANEK
kolejne oszczerstwa..

bramin, będziesz musiał sam zrobić śledztwo, wtedy poznasz Prawdę

_________________
Króluj nam Chryste !
http://www.duchprawdy.com
http://sacerdoshyacinthus.wordpress.com


Pt lis 16, 2012 14:42
Zobacz profil
Post Re: KS. PIOTR NATANEK
Co ty no0ne gadasz? Czegos ty sie najadł?

To co? Natanek za niewinność został suspendowany????

Takie bajki to pod cela garownicy uskuteczniają


Pt lis 16, 2012 14:47

Dołączył(a): Pn lip 04, 2011 11:29
Posty: 1541
Post Re: KS. PIOTR NATANEK
kopytka dziś jadłem

_________________
Króluj nam Chryste !
http://www.duchprawdy.com
http://sacerdoshyacinthus.wordpress.com


Pt lis 16, 2012 14:58
Zobacz profil
Post Re: KS. PIOTR NATANEK
noOne napisał(a):
kolejne oszczerstwa..

bramin, będziesz musiał sam zrobić śledztwo, wtedy poznasz Prawdę

Prawdę czy prawdę?


Pt lis 16, 2012 15:01
Post Re: KS. PIOTR NATANEK
Cytuj:
Jeśli chodzi o intronizacje to ks Natanek jest jednym z kilku ośrodków głoszących to przesłanie.
W sumie działających na niekorzyść procesu beatyfikacyjnego (dokumenty złożone w Watykanie w 2004r), bo jakież świadectwo dają skłóceni miedzy sobą i episkopatem orędownicy intronizacji :(


Nie rozumiem.
Ks. Natanek jest jednym z kilku ksiezy gloszacych to przeslanie o intronizacji?
Czy jest kilka osrodkow, ktore prowadza jego zwolennicy?
Jaki proces beatyfikacyjny? kogo maja beatyfikowac? Chyba nie ks.Natanka? :D


Pt lis 16, 2012 21:04
Post Re: KS. PIOTR NATANEK
http://www.episkopat.pl/?a=dokumentyKEP&doc=2012116_3

To oficjalne stanowisko episkopatu


A tutaj rozwinięcie

http://gosc.pl/doc/929832.Biskupi-jedny ... ks-Natanka

Wobec tego co wkleiłem, protesty no0ne'a to pustosłowie.

Poza tym poczytaj bramin cały ten wątek, znajdziesz więcej informacji


Pt lis 16, 2012 21:15
Post Re: KS. PIOTR NATANEK
@humalog, dzieki za podeslane linki. Cos sie z nich dowiedzialem.
Czyli chodzi tu przede wszystkim o te intronizacje.


Pt lis 16, 2012 23:13
Post Re: KS. PIOTR NATANEK
Tak....no i dodatkowo nieposłuszeństwo wobec biskupa plus pare różnych dziwactw.

Krótko mówiąc komisje znalazły mu, ze gada chłop od rzeczy i wymysla własną teologie na podstawie jakichś dziwacznych "objawień" od jakiejś bliżej niesprecyzowanej "widzielki"


Pt lis 16, 2012 23:27
Post Re: KS. PIOTR NATANEK
Cytuj:
Nie rozumiem.
Ks. Natanek jest jednym z kilku ksiezy gloszacych to przeslanie o intronizacji?
Czy jest kilka osrodkow, ktore prowadza jego zwolennicy?
Jaki proces beatyfikacyjny? kogo maja beatyfikowac? Chyba nie ks.Natanka? :D

Proces beatyfikacyjny wizjonerki Rozalii Celakówny, powierzony zakonowi jezuitów.
Zakon wyznaczył śp ks T. Kiersztyna jako postulatora.
Śp. ks T. Kiersztyn przed przesłaniem zebranej dokumentacji do Watykanu rozpoczął działać na rzecz kultu R. Celakówny i rychłego przeprowadzenie intronizacji.
Poprzez swoje działania wpadł w konflikt z zakonem, który zresztą porzucił i stworzył swój poza strukturami Kościoła ośrodek kultu w Szczyglicach. Podobnie do ks Natanka oskarżał duchownych o sprzyjanie, należność do masonerii i niszczenie Kościoła.
Ks Natanek popierał działania ks. T. Kierszyna, z czasem obaj duchowni weszli w konflikt między sobą i ks. Natanek stworzył swój ośrodek kultu w Grzechyni.
Na rzecz intronizacji działa jeszcze parę innych ośrodków i duchownych - np. z ramienia Radia Maryja o. J. Mikruta.
http://info.wiara.pl/doc/1358460.Episko ... tronizacji


Ostatnio edytowano So lis 17, 2012 10:34 przez Anonim (konto usunięte), łącznie edytowano 2 razy



So lis 17, 2012 10:28
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 35  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL