|
|
|
|
Strona 1 z 1
|
[ Posty: 3 ] |
|
Decyzją Komisji Majątko jej dom został przekazany Kościołowi
Autor |
Wiadomość |
TQu
Dołączył(a): Wt wrz 21, 2010 19:56 Posty: 195
|
 Decyzją Komisji Majątko jej dom został przekazany Kościołowi
Działała w Kole Przyjaciół Radia Maryja, była wzorową parafianką. Gdy decyzją Komisji Majątkowej jej dom został przekazany Kościołowi... przestała chodzić do kościoła. http://wiadomosci.onet.pl/kiosk/sprzeda ... omosc.htmlJak tak dalej będzie to kto będzie chodził do kościoła...?
|
Wt lis 09, 2010 7:44 |
|
|
|
 |
Elbrus
Dołączył(a): Pt lis 27, 2009 14:07 Posty: 8229
|
 Re: Decyzją Komisji Majątko jej dom został przekazany Kościo
TQu napisał(a): ... przestała chodzić do kościoła. Jaka wygodna. Jak ludziom się nie chce, to zawsze znajdą jakąś wymówkę.
_________________ The first to plead is adjudged to be upright, until the next comes and cross-examines him. (Proverbs 18:17)
Słuszna decyzja podjęta z niesłusznych powodów może nie być słuszna. (Weatherby Swann)
Ciemny lut to skupi. (Bardzo Wielki Elektronik)
|
Wt lis 09, 2010 9:36 |
|
 |
ToMu
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2005 9:49 Posty: 10063 Lokalizacja: Trójmiasto
|
Gdy artykuł się pojawił, przeczytałem go.
Sytuacja nieciekawa - wynika jednak z bajzlu i błędów przy rozwiązywaniu kwestii rekompensat majątkowych na rzecz Kościoła za okres komunizmu. Komisja Majątkowa miała działać rok, działa 20 lat i końca nie widać (choć niektórzy, niesłusznie wg mnie, podają, że już, "lada dzień"...) Rozwiązanie, które miało doraźnie i szybko rozwiązać problem - funkcjonuje w państwie prawa, republice przez 20 lat, nie umożliwiając żadnych odwołań. Nie jest ani sądem, ani organem władzy wykonawczej. Więc czym jest?
_________________ Wiara polega na wierzeniu w to, czego jeszcze nie widzisz. Nagrodą wiary jest zobaczenie wreszcie tego, w co wierzysz. (św. Augustyn z Hippony)
Było, więc jest... zawsze w Bożych rękach - blog | www
|
Wt lis 30, 2010 13:57 |
|
|
|
|
|
Strona 1 z 1
|
[ Posty: 3 ] |
|
|
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków Nie możesz odpowiadać w wątkach Nie możesz edytować swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz dodawać załączników
|
|
|