Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 12:53



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 347 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 24  Następna strona
 Polska nie zginie jeśli... 
Autor Wiadomość
Post Re: Polska nie zginie jeśli...
Gita2 napisał(a):
Przyjmie Chrystusa


Nie.
Polska nie zginie, jesli wyzwoli sie z niewoli Watykanu oraz wspakultury.

Najwiekszym zagrozeniem Polski i Swiata - obok neoliberalizmu - jest katolicyzm, najzjadliwsza mutacja zgubnego zabobonu chrzescijanskiego.


So cze 04, 2011 7:27

Dołączył(a): Śr kwi 09, 2008 10:19
Posty: 1245
Post Re: Polska nie zginie jeśli...
Ostatnia wiadomość zawiera wielką nieprawdę.

Szkoda, że jest to wielkie zamieszanie wokół intronizacji. Świat i Polska są okrutnie zlaicyzowane. Dlaczego Zbawiciel i Jego Matka muszą cierpieć takie przerażające ubóstwo, gdy tyle dusz idzie do piekła? Nie bójcie się Intronizacji Osoby Zbawiciela. Nie chcę żadnego zamieszania, afery, rozłamu. Jakby Zbawiciel był Królem, to zmieniłaby się konstytucja, która zwalczałaby koszmar grzechu. Przecież Matka Zbawiciela jest Królową Polski (i słusznie), to Jej Syn tym bardziej. Naród po prostu nie jest w stanie dokonać Intronizacji, bo jest obecnie za słaby duchowo. Świat został stworzony przez Trójcę Świętą i do Niej ma należeć.

Nie oceniajmy biskupów, tylko módlmy się za nich. Liberalizm, światowość, masoneria, nędza i grzech muszą być rozgromione. Dlaczego tyle marności zalało świat? Łaska z Nieba jest w stanie to odmienić!

_________________
Bóg jest tylko jeden. Nie ma boga poza BOGIEM. Nie chcę iść do piekła! Nie chcę być potępiony bez końca! Wszystko, co nie jest Bogiem, jest stworzeniem jedynego Boga, jaki istnieje we wszechbycie. Bóg jest niezmienny, bez początku, bez końca.


So cze 04, 2011 9:00
Zobacz profil
zbanowany na stałe

Dołączył(a): N kwi 24, 2011 21:19
Posty: 171
Post Re: Polska nie zginie jeśli...
niewazny12 napisał(a):
Liberalizm, światowość, masoneria,..i grzech muszą być rozgromione.

Oczywiście.
Teraz otwórz sobie BIblie i poczytaj jak mozna to zrobić.
Może Bestia Jahwe podsunie jakieś wskazówki dotyczące rozgromienia i eksterminacji.
Kto jak kto , ale Jahwe doswiadczenie w tym ma.


So cze 04, 2011 11:51
Zobacz profil
Post Re: Polska nie zginie jeśli...
waldek napisał(a):
niewazny12 napisał(a):
Liberalizm, światowość, masoneria,..i grzech muszą być rozgromione.

Oczywiście.
Teraz otwórz sobie BIblie i poczytaj jak mozna to zrobić.
Może Bestia Jahwe podsunie jakieś wskazówki dotyczące rozgromienia i eksterminacji.
Kto jak kto , ale Jahwe doswiadczenie w tym ma.


Szczescie w nieszczesciu, ze chrzescijanie, a zwlaszcza rzymscy katolicy (nawet ci napaleni, od Jurka Marka i Opus dei), sa duzo bardziej gnuśni, w porównaniu z muzulmanami. Ale moze lepiej nie podsuwac im pomyslow biblijnych, bo np.: moze przyjdzie im do glowek wykarczowanie motorniczych i kierowcow autobusow pracujacych w sabat (2 Ks. Moj. 35:2 "ktokolwiek zas pracowalby w tym dniu, ma byc ukarany smiercia").

Rzecz jasna pasterze nie sa durni. Stosuja elastyczne podejscie do czasu pracy i definicji sabatu. Ostatecznie nie chodzi o zadnego boga, ale o pieniadze na Swiatynie.


So cze 04, 2011 12:25
zbanowany na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 14, 2007 7:02
Posty: 3507
Post Re: Polska nie zginie jeśli...
Zostawmy może tę wieżę Babel i jej wyznawców...

Gita2 napisał(a):
Polska nie zginie jeśli...
Przyjmie Chrystusa za Króla w całym tego słowa znaczeniu.
To słowa Jezusa do Służebnicy Bożej Rozali Celakówny.
Uznać Jezusa za Króla to znaczy dokonać Intronizacji Jego Najświętszego Serca.
W mojej parafii istnieje wspólnota dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa.
Wspólnota spotyka się w każdy poniedziałek, by modlić się, aby Aktu Intronizacji dokonał Kościół wraz z władzami politycznymi, to jest główne przesłanie tych poniedziałkowych modlitw.
Kika razy uczestniczyłam w tych modlitwach i ze smutkiem stwierdzam, że mało osób w nich uczestniczyło.
A jak jest w Waszych parafiach?
Czy istnieje wspólnota na rzecz Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa?


Mam pytanie. Czy Jezus mówił do Służebnicy Bożej Rozalii Celakówny, że Polska nie zginie, gdy przyjmie Chrystusa na Króla, czy też mówił, że chodzi o Intronizację Jego Najświętszego Serca?
Czy to drugie zdanie jest żywym głosem Chrystusa, czy czyjąś interpretacją Jego Woli?

_________________
Mały kwiatek pod stopami Boga - św. Teresa od Dzieciątka Jezus
Zbrodnia państwowa to i państwowe morderstwo i terror demokracji.
Gdy działa Duch Święty, wzrasta wiara, nadzieja, miłość Boga i bliźniego, ginie kłamstwo, nienawiść, magia.


So cze 04, 2011 12:43
Zobacz profil
Post Re: Polska nie zginie jeśli...
maly_kwiatek napisał(a):
Zostawmy może tę wieżę Babel i jej wyznawców...

Mam pytanie. Czy Jezus mówił do Służebnicy Bożej Rozalii Celakówny, że Polska nie zginie, gdy przyjmie Chrystusa na Króla, czy też mówił, że chodzi o Intronizację Jego Najświętszego Serca?
Czy to drugie zdanie jest żywym głosem Chrystusa, czy czyjąś interpretacją Jego Woli?


W jaki sposob odroznia sie "zywy glos Chrystusa" (skr: ŻgCh) od halucynacji histerycznej kobiety nie znajacej meza?

Czy chodzi po prostu o zgodnosc halucynacji z dogmatami kosciola oraz - co wazniejsze - korzysci jakie plyna z uznania halucynacji za ZgCh dla kasy światynnej?


So cze 04, 2011 17:54

Dołączył(a): So lis 21, 2009 10:50
Posty: 1679
Post Re: Polska nie zginie jeśli...
cinekk napisał(a):
maly_kwiatek napisał(a):
Zostawmy może tę wieżę Babel i jej wyznawców...

Mam pytanie. Czy Jezus mówił do Służebnicy Bożej Rozalii Celakówny, że Polska nie zginie, gdy przyjmie Chrystusa na Króla, czy też mówił, że chodzi o Intronizację Jego Najświętszego Serca?
Czy to drugie zdanie jest żywym głosem Chrystusa, czy czyjąś interpretacją Jego Woli?


W jaki sposob odroznia sie "zywy glos Chrystusa" (skr: ŻgCh) od halucynacji histerycznej kobiety nie znajacej meza?

Czy chodzi po prostu o zgodnosc halucynacji z dogmatami kosciola oraz - co wazniejsze - korzysci jakie plyna z uznania halucynacji za ZgCh dla kasy światynnej?

Cinekk! A ty co tu za herezje wypisujesz?
Nie dość, że cichociemny, to jeszcze na katolickim forum pozwalasz sobie na takie bezeceństwa !


N cze 05, 2011 16:41
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr mar 09, 2011 12:28
Posty: 382
Post Re: Polska nie zginie jeśli...
oleksa57 napisał(a):
Asparagus napisał(a):
Właśnie na tym przykładzie jasno widać różnicę w pojmowaniu chrześcijaństwa pomiędzy Kościołem otwartym a odłamem reprezentowanym przez RM. Dla tego drugiego Zbawienie nie jest już takie istotne, liczy się Judasz...

Teraz to wszystko udowodnij.


Nie muszę to wszystko jest w Twoim poście. Z całej historii tiduum paschalnego największy akcent ( "dobrze wiesz czym się skończyło") położyłaś na zdradzie Judasza. Czy to jest normalne aby wybór 12 apostołów kojarzyć akurat z Judaszem? :shock:


Pn cze 06, 2011 11:13
Zobacz profil
Post Re: Polska nie zginie jeśli...
Mój post nie był o Triduum Paschalnym, tylko o tym, że ten, kto nas zdradza, często jada z nami z jednej miski.
I że Chrystus dopuścił do swego otoczenia zdrajcę, to może być taki uniwersalny archetyp namaszczenia zdrajcy.


Pn cze 06, 2011 11:19
zbanowany na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 14, 2007 7:02
Posty: 3507
Post Re: Polska nie zginie jeśli...
Asparagus napisał(a):
oleksa57 napisał(a):
Asparagus napisał(a):
Właśnie na tym przykładzie jasno widać różnicę w pojmowaniu chrześcijaństwa pomiędzy Kościołem otwartym a odłamem reprezentowanym przez RM. Dla tego drugiego Zbawienie nie jest już takie istotne, liczy się Judasz...

Teraz to wszystko udowodnij.


Nie muszę

Jeśli chcesz być traktowany jak rzeczowy uczestnik dyskusji to powinieneś.
Oleksa57 zacytowała Ciebie, twierdzącego że istnieje coś takiego jak Kościół RM i że nie jest to Kościół otwarty (cokolwiek to znaczy). Twierdzisz, że w Kościele RM Judasz jest ważniejszy od Zbawienia.

Jeśli zamiast odwracania kota ogonem, spróbujesz choć wyjaśnić dlaczego aż tak poniosły Cię emocje by aż tak przerysowywać zbyt grubą kreską rzeczywistość to może zrozumiem.

Na razie nie rozumiem i traktuję twoje teksty jak oszczerstwo wobec Radia Maryja i wobec Kościoła Katolickiego.

_________________
Mały kwiatek pod stopami Boga - św. Teresa od Dzieciątka Jezus
Zbrodnia państwowa to i państwowe morderstwo i terror demokracji.
Gdy działa Duch Święty, wzrasta wiara, nadzieja, miłość Boga i bliźniego, ginie kłamstwo, nienawiść, magia.


Pn cze 06, 2011 11:28
Zobacz profil
Post Re: Polska nie zginie jeśli...
Zdrajcy, sprzedawczyki istnieli/ją od zawsze....gorzej, gdy ktoś definiuje innych nie podzielających ich opcji widzenia, tylko w kategoriach "zdrajca".


Śr cze 08, 2011 7:44

Dołączył(a): Śr mar 09, 2011 12:28
Posty: 382
Post Re: Polska nie zginie jeśli...
oleksa57 napisał(a):
Mój post nie był o Triduum Paschalnym, tylko o tym, że ten, kto nas zdradza, często jada z nami z jednej miski.
I że Chrystus dopuścił do swego otoczenia zdrajcę, to może być taki uniwersalny archetyp namaszczenia zdrajcy.


O.K. Mam rozumieć, że Kardynał Dziwisz był tym dla Jana Pawła II, kim Judasz był dla Jezusa? Czy tak mam odczytywać Twoje posty?


Śr cze 08, 2011 20:33
Zobacz profil
zbanowany na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 14, 2007 7:02
Posty: 3507
Post Re: Polska nie zginie jeśli...
Asparagus,
nie widzę nawet próby odniesienia się do moich uwag.

maly_kwiatek napisał(a):
Oleksa57 zacytowała Ciebie, twierdzącego że istnieje coś takiego jak Kościół RM i że nie jest to Kościół otwarty (cokolwiek to znaczy). Twierdzisz, że w Kościele RM Judasz jest ważniejszy od Zbawienia.

Jeśli zamiast odwracania kota ogonem, spróbujesz choć wyjaśnić dlaczego aż tak poniosły Cię emocje by aż tak przerysowywać zbyt grubą kreską rzeczywistość to może zrozumiem.

Na razie nie rozumiem i traktuję twoje teksty jak oszczerstwo wobec Radia Maryja i wobec Kościoła Katolickiego.



Asparagus napisał(a):
oleksa57 napisał(a):
Mój post nie był o Triduum Paschalnym, tylko o tym, że ten, kto nas zdradza, często jada z nami z jednej miski.
I że Chrystus dopuścił do swego otoczenia zdrajcę, to może być taki uniwersalny archetyp namaszczenia zdrajcy.


O.K. Mam rozumieć, że Kardynał Dziwisz był tym dla Jana Pawła II, kim Judasz był dla Jezusa? Czy tak mam odczytywać Twoje posty?


Technika wkładania innym w usta treści, których nie wypowiedzieli, potępianie tych treści i zmuszanie tych osób by tłumaczyli się że nie są wielbłądami - zużyła się.
Moderacja od pewnego czasu rozpoznaje te prowokacje i stosuje odpowiednie środki karne: ostrzeżenia, zakazy pisania.

Postaraj się Asparagus.
W tym temacie Twoje opinie o Radiu Maryja, Triduum Paschalnym, o Janie Pawle II, o Judaszu i o tym co Oleksa57 miała na myśli, naprawdę są nie na miejscu.
Czekamy na Twoje zdanie o Intronizacji Chrystusa na Króla Polski.

_________________
Mały kwiatek pod stopami Boga - św. Teresa od Dzieciątka Jezus
Zbrodnia państwowa to i państwowe morderstwo i terror demokracji.
Gdy działa Duch Święty, wzrasta wiara, nadzieja, miłość Boga i bliźniego, ginie kłamstwo, nienawiść, magia.


Śr cze 08, 2011 20:58
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz sie 05, 2004 17:05
Posty: 1914
Post Re: Polska nie zginie jeśli...
http://www.parafiaslupiec.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=81:skandal
Ciekawy artykuł. Wynika z niego, ze Chrystus został ogłoszony Królem Polski 3 razy.


Śr cze 08, 2011 23:47
Zobacz profil
Post Re: Polska nie zginie jeśli...
meritus napisał(a):
http://www.parafiaslupiec.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=81:skandal
Ciekawy artykuł. Wynika z niego, ze Chrystus został ogłoszony Królem Polski 3 razy.

W wątku o ks. Natanku podałam dwa linki potwierdzające trzykrotnie dokonany akt intronizacji, nawet z tekstem aktu.
Ale zwolennicy kolejnej intronizacji usiłuja przekonywać, że jakimiś nieznanymi metodami zmuszą aktualnie władze i wyznawców innych religii do uznania Chrystusa ich królem.


Cz cze 09, 2011 7:15
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 347 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 24  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL