Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 9:01



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 Msze uzdrawiające księdza Piotra Kozieła 
Autor Wiadomość
Post Re: Msze uzdrawiające księdza Piotra Kozieła
Dżagob napisał(a):
Ja też nie widzę zagrożeń duchowych, skoro w latach 80 poprzedniego stulecia przez okres ok. 10 lat uzdrawiali świeccy w kościołach za zgodą hierarchów wysoko wykształconych - doktoraty, profesury w tym kierunku. Co innego gdyby to dotyczyło kilku miesięcy ale to cała dekada.
I teraz mamy wydawaną dla "klientów" takich spotkan "Wróżkę" i inne czasopisma, a w telewizji straszy wróżbita Maciej.
Taaaak, wszystko wspaniale, tak miało być. :evil:

Dżagob napisał(a):
Naiwności w tym też nie widzę. Skoro po takiej terapii mojej dziewczynie ustąpiły niemalże natychmiast migreny i po dziś dzień ich nie ma.
Przyczyn/wyzwalaczy migren moze byc wiele. Sam na nie cierpię (wiem, nietypowe u mężczyzn). Wpływ ma zmiana sposobu odżywiania, tryb życia, porządek dnia, czy spacery z chłopakiem zamiast siedzenia przy monitorze. Także przyczyny psychosomatyczne. To worek bez dna w który mozesz wrzucać co chcesz i na pewno masz rację.
Ja nie mam poważnych migren od kilku lat, pewnie ktoś na mnie spojrzał :twisted:
Dżagob napisał(a):
Widziałem tam u księdza oryginały z badań USG, które jednoznaczne wskazywały, że innej kobiecie zaszły kamienie z woreczka żółciowego.
Pewnie tez na nia spojrzał .....

Bóg dał nam rozum, abyśmy go używali ...


N sie 16, 2015 14:04

Dołączył(a): Pn mar 23, 2015 4:11
Posty: 82
Post Re: Msze uzdrawiające księdza Piotra Kozieła
Kozioł napisał(a):
Pewnie tez na nią spojrzał ......

Nietaktownie jest z Twojej strony tak naśmiewać się z księdza.

Ta osoba z mojej rodziny miała raka gardła. Lekarze nie chcieli ją operować ze względu na podeszły wiek i bardzo słabe serce. Dowiedziała się o księdzu Piotrze. To była jedyna nadzieja na dalsze przeżycie. Zaczęła do Niego jeździć. Po 3 spotkaniach już były rezultaty. Guz z 4 cm zmniejszył się do 1,5 cm. Poprawiły się też bardzo wyniki badań krwi. W tym momencie lekarze stwierdzili, że nadaje się już do zabiegu usunięcia guza, ale nie poszła na operację. Jeździła dalej do ks. Piotra. Po następnych wizytach guz się całkowicie wchłonął, a badania potwierdziły brak komórek rakowych w jej organizmie. Minęło już 3 lata od tych wydarzeń, a Ona czuje się zdrowo. Dziękuje Bogu za pomoc.


Pt sie 21, 2015 7:44
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 06, 2015 10:22
Posty: 630
Post Re: Msze uzdrawiające księdza Piotra Kozieła
Andy72 napisał(a):
Mi bioenergoterapeuci nie pomogli, a podejrzewam że mogą człowieka zniszczyć duchowo.


Mogą, bo działają nie jakąś energią, tylko 'walą' w ciebie siłą demoniczną, poczytajcie o tym na www.egzorcyzmy.katolik.pl.
szatan to ścierwo, ma jeden cel - rozwalić człowieka.
Tylko Pan Bóg Abrahama, Izaaka i Jakuba może pomóc, Duch Święty wieje kędy chce.

_________________
Warto zerknąć: Egzorcyzmy | Mamre | Różaniec | Modlitwy i życiorysy świętych | Życie wieczne


N lis 29, 2015 21:39
Zobacz profil
Post Re: Msze uzdrawiające księdza Piotra Kozieła
Cytuj:
Miał krótki sznureczek przywiązany do ciężarka, ten jakby się sam kręcił. Grzechotki nie miał ale za to uderzał kijkiem w gong. To podobno miało oczyszczać.


Ksiądz robi takie rzeczy? W moich rękach takie coś, dowolny przedmiot, zawieszone na nitce, lub na sznurku wirowało jak szalone i nawet mogło się obracać tak jak chcialem, po prostu nakazywałem w myślach w prawo i kręciło się w prawo, w lewo i kręciło się w lewo, stop i zatrzymywało się a następnie uruchomiłem to ponownie kiedy chciałem nakazując aby kręciło się szybciej i szybciej i było jak najbardziej posłuszne. No tak, myślałem wtedy że to niesamowita zdolność i siła mojego umysłu. Aż do czasu kiedy poznałem prawdę czym to jest - ezoteryka i okultyzm, parapsychologia / paranormalne zdolności - telekineza.

I owszem, nakładanie rąk w sensie bioenergoteriapii jest zagrożeniem ponieważ taka osoba przekazuje jakąś bliżej nieznaną energię, a co można wyczytać ze słów nawróconego znanego okultysty, każdy rodzaj takiej energii ma pochodzenie demoniczne. Szatan może nawet ''uzdrowić'' jeśli ma w tym interes ale potem mogą zacząć się jazdy. Egzorcyści mają coś do powiedzenia na ten temat. Często bioenergoterapeuta jest rodzajem medium.


Pn gru 28, 2015 18:55
Post Re: Msze uzdrawiające księdza Piotra Kozieła
Kapłaństwo i bioenergoterapia się wykluczają. - "Nie można dwóm panom służyć". Omijałabym takiego księdza z daleka. Szatan też może uzdrawiać.

sam gest nałożenia rąk jest często spotykany w modlitwie katolickiej- np. przy rozgrzeszeniu, błogosławieństwie, modlitwie wstawienniczej. tyle tylko, ze tutaj rozgrzeszenie/uzdrowienie dokonuje się mocą Chrystusa.


N lut 11, 2018 17:31
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL