Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 9:41



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 7 ] 
 Jezus Król Żydowski i Jezus Król Polski - historia kołem się 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N paź 16, 2011 21:05
Posty: 15
Post Jezus Król Żydowski i Jezus Król Polski - historia kołem się
Jezus Król Żydowski i Jezus Król Polski - historia kołem się toczy...

http://gloria.tv/?media=272866

http://www.youtube.com/watch?v=axeYzrgD ... uK0OiQk%3D

Film w bardzo wymowny sposób obrazuje jak bardzo dzisiejsza zdrada Jezusa Króla Polski jest lustrzanym odbiciem zdrady sprzed 2000 lat.
Z tym tylko, że dzisiaj czyni się to w białych rękawiczkach.


Pt mar 30, 2012 1:12
Zobacz profil
Post Re: Jezus Król Żydowski i Jezus Król Polski - historia kołem
Jezus NIE jest królem Polski i nigdy NIE był królem żydowskim.
Żydzi nie zdradzili Jezusa, Żydzi byli jego uczniami i pierwszymi chrześcijanami, Żydem był on sam, Żydami byli Apostołowie, Żydami byli wszyscy ewangeliści.

Dla Jezusa nasze tytuły ziemskie nic nie znaczą.
"Odpowiedział Jezus: Królestwo moje nie jest z tego świata."

Rzucanie oszczerstw i insynuacji takich jak na tym spocie jest zdradą nauk Jezusa i Jego samego.

I powie ci to metodysta, nie zaangażowany w ten katolicki spór, patrzący z boku.


Pt mar 30, 2012 6:34
Post Re: Jezus Król Żydowski i Jezus Król Polski - historia kołem
Kozioł napisał(a):
Jezus NIE jest królem Polski i nigdy NIE był królem żydowskim.
Żydzi nie zdradzili Jezusa, Żydzi byli jego uczniami i pierwszymi chrześcijanami, Żydem był on sam, Żydami byli Apostołowie, Żydami byli wszyscy ewangeliści.

Dla Jezusa nasze tytuły ziemskie nic nie znaczą.
"Odpowiedział Jezus: Królestwo moje nie jest z tego świata."

Rzucanie oszczerstw i insynuacji takich jak na tym spocie jest zdradą nauk Jezusa i Jego samego.

I powie ci to metodysta, nie zaangażowany w ten katolicki spór, patrzący z boku.

Dla ludzi związanych z ks Giersztynem, ks. Natankiem, zdanie metodysty tym bardziej będzie oburzająco godziło w Jezusa Króla Polski.


Pt mar 30, 2012 8:32
Post Re: Jezus Król Żydowski i Jezus Król Polski - historia kołem
Ich problem. Byli i tacy co Samarytanami gardzili a dziś samarytanin jest synonimem bezinteresownej pomocy.


Pt mar 30, 2012 8:35

Dołączył(a): Pn lip 04, 2011 11:29
Posty: 1541
Post Re: Jezus Król Żydowski i Jezus Król Polski - historia kołem
Króluj nam Chryste !
zawsze i wszędzie.. :)

_________________
Króluj nam Chryste !
http://www.duchprawdy.com
http://sacerdoshyacinthus.wordpress.com


Pt mar 30, 2012 8:48
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt sie 18, 2006 8:18
Posty: 140
Post Re: Jezus Król Żydowski i Jezus Król Polski - historia kołem
A może trzeba po prostu przypomnieć sobie, że Chrystus JEST Królem Wszechświata (a więc i Polski, i jakiegokolwiek innego kraju także)? A może trzeba siebie zapytać, KTO MIAŁBY PRAWO intronizować Chrystusa, tzn. udzielać Mu prawa do rządzenia czymkolwiek? Żeby dać komuś władzę, trzeba ją posiadać. Czy ktokolwiek na ziemi ma władzę wyższą, niż Chrystus? To przecież tak, jakby obywatel jakiegoś kraju mówił do jego legalnego i jedynego władcy: od dzisiaj jesteś naszym władcą. Zamiast toczyć spory, może trzeba zrobić wszystko, żeby Chrystus zakrólował w Twoim i moim sercu? W Twoim i moim życiu? Jeśli tak zrobi 30 milionów obywateli naszego kraju, nie trzeba będzie żadnych aktów politycznych. I wtedy Polska będzie wzorem dla świata.
A nawiasem mówiąc, od dawna się zastanawiam, co się zmieniło w życiu tych miast czy parafii, które dokonały intronizacji Chrystusa. Moim zdaniem powinny stać się oazami dobroci, miłości i wszelkiego dobra.

_________________
Zajmij się sprawami Pana Boga, a Pan Bóg zajmie się twoimi sprawami.


Pt mar 30, 2012 8:55
Zobacz profil
Post Re: Jezus Król Żydowski i Jezus Król Polski - historia kołem
Zosiam napisał(a):
A nawiasem mówiąc, od dawna się zastanawiam, co się zmieniło w życiu tych miast czy parafii, które dokonały intronizacji Chrystusa. Moim zdaniem powinny stać się oazami dobroci, miłości i wszelkiego dobra.

Nic się nie zmieniło. No, może jednak coś się zmieniło: powstała nowa elita uważająca się za lepszych chrześcijan i uważająca wszystkich przeciwników intronizacji za zdrajców Jezusa.
Po owocach ...


Pt mar 30, 2012 9:04
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 7 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL