Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N kwi 28, 2024 15:59



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1091 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 73  Następna strona
 Atak na Kościół 
Autor Wiadomość
Post Re: Atak na kościół
Jaki jest cel tego wątku? Forumowe antyklerykalne ratlerki nie dają rady w bezpośredniej dyskusji z prawdziwymi wierzącymi, więc same muszą robić za straw-mana do atakowania? Bo inaczej sobie nie umiem wyjaśnić tego co tutaj się odpi^H^Hstawia


Śr sty 09, 2013 9:52
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 23, 2009 22:34
Posty: 10131
Lokalizacja: Pierdzisłąwice
Post Re: Atak na kościół
Nie ja zakładałem wątek, ale sądzę że to dobre miejsce by dawać świadectwo zła płynącego z Kościoła i od kleru. Administracja wyraźnie zabroniła mi zakładać kolejne wątki na ten temat, a więc jeden wątek, pod przewrotnym tytułem, będzie chyba ok, by w nim dyskutować o złu i niegodziwości mających źródło w ludziach wiary chrześcijańskiej. A może i innych wiar, ale za ganienie islamu jakoś nikt się tu nikogo nie czepia chyba...

_________________
Z zarozumialcami i debilami nie rozmawiam...
no chyba że zrobię edukacyjny wyjątek


Śr sty 09, 2013 9:56
Zobacz profil
Post Re: Atak na kościół
Jajko napisał(a):
Nie ja zakładałem wątek, ale sądzę że to dobre miejsce by dawać świadectwo zła płynącego z Kościoła
Jesteś idiotą, czy uważasz mnie za idiotę?
Cytuj:
i od kleru.
A wątek, gdzie będziemy "dawać świadectwo zła" płynącego od hodowców marchewki będzie?
Cytuj:
Administracja wyraźnie zabroniła mi zakładać kolejne wątki na ten temat
I słusznie - bo to forum dyskusyjne, a nie Fakt czy inny SuperEkspres. Wchodzimy tu by dyskutować, a nie czytać newsy o kobiecie, którą zabiła Coca-Cola.
Cytuj:
a więc jeden wątek, pod przewrotnym tytułem
Och, ale Wy przewrotni. Normalnie chylę czoła przed intelektem tutejszych antyklerykałów.
Cytuj:
będzie chyba ok, by w nim dyskutować o złu i niegodziwości mających źródło w ludziach wiary chrześcijańskiej.
No to podaj temat dyskusji. Jak na razie go nie widzę.


Śr sty 09, 2013 10:09
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 23, 2009 22:34
Posty: 10131
Lokalizacja: Pierdzisłąwice
Post Re: Atak na kościół
zefciu napisał(a):
Jesteś idiotą, czy uważasz mnie za idiotę?
Cytuj:

Nie znam Cię, więc trudno mi powiedzieć, a siebie, przez skromność, oceniać nie będę.

zefciu napisał(a):
A wątek, gdzie będziemy "dawać świadectwo zła" płynącego od hodowców marchewki będzie?


Na forum o warzywach?


zefciu napisał(a):
Wchodzimy tu by dyskutować, a nie czytać newsy o kobiecie, którą zabiła Coca-Cola.


Rzeczywiście, Coca-Cola ma się nijak do tematyki tego forum. Wchodzimu tu by dyskutowac o wierze i klerze. Przynajmniej ja. Ale także by dawać świadectwo. Przynajmnuej ja tak staram się robić.

zefciu napisał(a):
No to podaj temat dyskusji. Jak na razie go nie widzę.


Założyłem kilkadziesiąt tematów. Poszperaj. A w tym wątku podałem informację o katechecie mającym molestować uczennice. Jako świadectwo właśnie.

_________________
Z zarozumialcami i debilami nie rozmawiam...
no chyba że zrobię edukacyjny wyjątek


Śr sty 09, 2013 10:40
Zobacz profil
Post Re: Atak na kościół
Jajko napisał(a):
Założyłem kilkadziesiąt tematów. Poszperaj.
Sam se poszperaj. Każdy Twój temat jaki widzę wygląda tak samo - wklejka jakiegoś newsa o księdzu co popełnił przestępstwo/wykroczenie. Brak śladów propozycji dyskusji.
Cytuj:
A w tym wątku podałem informację o katechecie mającym molestować uczennice.
Mającym molestować? A kto mu kazał, że miał?
Cytuj:
Jako świadectwo właśnie.
Świadectwo czyje? Jesteś tym katechetą, molestowaną uczennicą, czy tym tajemniczym gościem, co mu kazał molestować?

Ponawiam pytanie - jesteś idiotą, czy uważasz za idiotów innych?


Śr sty 09, 2013 10:50
Post Re: Atak na kościół
Cytuj:
Jesteś tym katechetą, molestowaną uczennicą, czy tym tajemniczym gościem, co mu kazał molestować?


Obstawiam to drugie!
No bo z jajkami to nigdy nie wiadomo co sie wykluje :D

Pomijając jednak watek humorystyczny..:

Cytuj:
sądzę że to dobre miejsce by dawać świadectwo zła płynącego z Kościoła i od kleru.


Chciałoby sie rzec.... "znaleźli sie naprawiacze Koscioła i kleru! K.....go M..", ale znów by mi chamstwo zarzucono. Tak więc nic takiego nie rzeknę :D


Śr sty 09, 2013 11:05
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 23, 2009 22:34
Posty: 10131
Lokalizacja: Pierdzisłąwice
Post Re: Atak na kościół
zefciu napisał(a):
Sam se poszperaj. Każdy Twój temat jaki widzę wygląda tak samo - wklejka jakiegoś newsa o księdzu co popełnił przestępstwo/wykroczenie. Brak śladów propozycji dyskusji.

Słabo szperasz. Postaraj się.

zefciu napisał(a):
Mającym molestować? A kto mu kazał, że miał?


Nie rozumiesz po polsku? Udajesz idiotę czy nim jesteś? (że tak Cię sparafrazuję)

zefciu napisał(a):
Świadectwo czyje? Jesteś tym katechetą, molestowaną uczennicą, czy tym tajemniczym gościem, co mu kazał molestować?


Moje świadectwo. Dowiedziałem się o złu i przekazuję informację. Po to by ludzie WIEDZIELI.

zefciu napisał(a):
Ponawiam pytanie - jesteś idiotą, czy uważasz za idiotów innych?


Nie ponawiasz, bo takie pytanie nie padło. Przynajmniej nie dokładnie takie. Na pierwszą jego część dałem Ci odpowiedź, a na drugą, która jest de facto nowym pytaniem odpowiadam: tak, bardzo wielu ludzi uważam za idiotów.

_________________
Z zarozumialcami i debilami nie rozmawiam...
no chyba że zrobię edukacyjny wyjątek


Śr sty 09, 2013 11:10
Zobacz profil
Post Re: Atak na kościół
Jajko napisał(a):
Słabo szperasz. Postaraj się.
Jesteś idiotą, czy mnie uważasz za idiotę?
Cytuj:
zefciu napisał(a):
Mającym molestować? A kto mu kazał, że miał?


Nie rozumiesz po polsku? Udajesz idiotę czy nim jesteś? (że tak Cię sparafrazuję)
Rozumiem po polsku. Tylko nie rozumiem po co przytaczać w wątku, że ktoś miał (w jakimkolwiek znaczeniu) kogoś tam molestować.
Cytuj:
Moje świadectwo. Dowiedziałem się o złu
Z gazety.
Cytuj:
i przekazuję informację. Po to by ludzie WIEDZIELI.
Czy jak normalnie gadasz, to też niektóre słowa wykrzykujesz na całe gardło?
Cytuj:
tak, bardzo wielu ludzi uważam za idiotów.
Uprasza się jednak, byś na tym forum pisał do wszystkich jak do ludzi inteligentnych.


Śr sty 09, 2013 11:19
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 23, 2009 22:34
Posty: 10131
Lokalizacja: Pierdzisłąwice
Post Re: Atak na kościół
W kółko powtarzasz te same pytania, na które już Ci odpowiadałem. Poza tym są to przepychanki słowne i wycieczki osobiste, a w takowe nie mam zamiaru się wdawać, m.in. z dbałości o poziom tego forum (bo tak prywatnie to lubię dowalać różnym gupkom na forach :). Gdy będziesz chciał porozmawiać merytorycznie, to chętnie wezmę w takiej rozmowie udział. Dalsze ataki personalne pozostaną bez mojej odpowiedzi.

_________________
Z zarozumialcami i debilami nie rozmawiam...
no chyba że zrobię edukacyjny wyjątek


Śr sty 09, 2013 11:30
Zobacz profil
Post Re: Atak na kościół
Jajko napisał(a):
W kółko powtarzasz te same pytania, na które już Ci odpowiadałem.
Nie odpowiedziałeś na pytania:
  1. O czym chcesz dyskutować (nie "dawać świadectwo", bo to się robi na prywatnym blogu)?
  2. Czy jak mówisz, to niektóre słowa wykrzykujesz (odpowiednik wersalików)?
Cytuj:
dbałości o poziom tego forum
Uważasz, że jeśli forum zmieni się w miejsce, gdzie ludzie będą losowo wklejać informacje o osobach, co nie śpią, bo trzymają kredens, to będzie to "wysoki poziom"?
Cytuj:
Gdy będziesz chciał porozmawiać merytorycznie, to chętnie wezmę w takiej rozmowie udział.
Jest wiele takich wątków, gdzie rozmawiam. A tutaj pytam jeno - jaki jest temat dyskusji (a Ty mi w kółko o jakichś "świadectwach", a nic o dyskusji)
Cytuj:
Dalsze ataki personalne pozostaną bez mojej odpowiedzi.
Czyli "jestem świadom, że prowadzę propagandę zamiast dyskusji, ale nie przyznam się do tego nawet gdy ktoś to wykazuje".


Śr sty 09, 2013 11:41
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 23, 2009 22:34
Posty: 10131
Lokalizacja: Pierdzisłąwice
Post Re: Atak na kościół
Ten wątek może być swego rodzaju świadectwem tego co się ZŁEGO dzieje w Kościele, czego ujawnienie niektórzy nazywają "atakiem na Kościół", a przynoszących takie nieprawomyślne informacje chcą spostponować, czego jesteś najlepszym przykładem. Można więc w nim dzielić się tego typu świadectwami i o nich dyskutować. Ewentualnie o reakcji niektórych na takie świadectwa. Co kto chce. Ale, podkreślam, nie ja założyłem ten wątek. Może autor się wypowie?


Wielkich liter używam do podkreślenia znaczenia słowa, do położenia nacisku, bo zazwyczaj nie chce mi się wytłuszczać. Mnie od tego uszy (ani oczy) nie bolą.

Uważam, że ataki personalne i natręne pytanie interlokutora czy uważa się za idiotę poziomu na pewno nie podnosi.

_________________
Z zarozumialcami i debilami nie rozmawiam...
no chyba że zrobię edukacyjny wyjątek


Śr sty 09, 2013 13:23
Zobacz profil
Post Re: Atak na kościół
Jajko napisał(a):
Ten wątek może być swego rodzaju świadectwem tego co się ZŁEGO dzieje w Kościele, czego ujawnienie niektórzy nazywają "atakiem na Kościół"
Tych "niektórych" jest tak wielu, że aż sami "świadczący" musieli tak nazwać.
Cytuj:
a przynoszących takie nieprawomyślne informacje chcą spostponować, czego jesteś najlepszym przykładem
No tak oczywiście. Kto nie zachwyca się nad wartością brukowych newsów ten cenzor.
Cytuj:
Można więc w nim dzielić się tego typu świadectwami i o nich dyskutować.
Nie, nie można o nich dyskutować. Bo jak?
Cytuj:
Ewentualnie o reakcji niektórych na takie świadectwa.
No właśnie - dlaczego ludzie pokroju Jajka tak reagują na takie (censored)?
Cytuj:
Co kto chce. Ale, podkreślam, nie ja założyłem ten wątek.
Tylko 50 innych - identycznych.
Cytuj:
Wielkich liter używam do podkreślenia znaczenia słowa, do położenia nacisku, bo zazwyczaj nie chce mi się wytłuszczać.
Czemu się nie da? Nie masz myszki? Albo nawiasu kwadratowego na klawiaturze? W środowisku ASCII używa się gwiazdek. Wersalików nigdy (chyba że chodzi o krzyk).
Cytuj:
Uważam, że ataki personalne i natręne pytanie interlokutora czy uważa się za idiotę poziomu na pewno nie podnosi.
Temu wątkowi poziomu zmniejszyć się nie da. Więc można napisać cokolwiek, co może sprowokować antyklerykalne ratlerki do rozpoczęcia jakiejkolwiek dyskusji zamiast bawienia się w "Fakt".


Śr sty 09, 2013 13:47
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 23, 2009 22:34
Posty: 10131
Lokalizacja: Pierdzisłąwice
Post Re: Atak na kościół
ziew... i zaprawdę powiadam wam, że kończę przepychanki, bo to nie ten wątek. Jak ktoś chce sobie dogryzać, to niech sobie założy stosowny wątek albo całe forum. Ament.

_________________
Z zarozumialcami i debilami nie rozmawiam...
no chyba że zrobię edukacyjny wyjątek


Śr sty 09, 2013 14:03
Zobacz profil
Post Re: Atak na kościół
Jajko napisał(a):
że kończę przepychanki
A za dwa dni otworzę nowy wątek. O tym, że ksiądz z Psiej Wólki jechał pijany na rowerze.


Śr sty 09, 2013 14:08
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 23, 2009 22:34
Posty: 10131
Lokalizacja: Pierdzisłąwice
Post Re: Atak na kościół
Nie, nowego wątku raczej nie będzie. Administracja zabroniła. Jeżeli ukaże się jakieś świadectwo ZŁA w środowisku kapłanów, a ja się o tym dowiem, to poinformuję wszystkich W TYM wątku.

_________________
Z zarozumialcami i debilami nie rozmawiam...
no chyba że zrobię edukacyjny wyjątek


Śr sty 09, 2013 14:11
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 1091 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 73  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL