Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt maja 25, 2018 12:11

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8342 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 553, 554, 555, 556, 557
 PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015 
Autor Wiadomość

Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
@Zefciu oczywiście lotnisk w Londynie jest więcej niż 3 - ale nie o to chodzi. Lini kolejowych w pobliżu CPL czy tam CPK (choć tu mam wątpliwości kiedy i co jak nazywać) jest 2 ta w Stronę Poznania i Berlina, i w stronę Łodzi i Katowic (CMK) , które to w Grodzisku Mazowieckim się rozdzielają - ale też nie o tym. Chodzi mi o to, że były też brane pod uwagę inne lokalizacje i jedna mnie szczególnie interesowała (choć i tak byłem zdziwiony, że najbardziej naturalna lokalizacja nie wygrywa w cuglach), czyli ta koło Babska (Mszczonowa) - ale teraz sobie myślę, że tę też można byłoby nazwać „w szczerym polu” więc połowicznie się wycofuję ze swojej oceny ;-) . Choć mogła przynieść (może) dla mnie pewne korzyści jeśli chodzi o dojazd do Warszawy.
Jeśli chodzi zaś o Radom to nie zrozumiałeś chyba mojego sarkazmu ciekawym było w „” - mnie się ten pomysł zupełnie nie podoba.

Pozdrawiam

Śr maja 16, 2018 14:51

Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
Wiem, piszę post pod postem - ale jakoś nikt się nie wypowiedział.
Myślę, że dużo też o sprawie lokalizacji mówi też sposób rozmowy z właścicielami gruntów w okolicy Baranowa przez rząd.
Byłem wysiedlony jako mały chłopiec (akurat przed pierwszą komunią z Gołąbek na Niedźwiadek - to Ursus - a teraz dzielnica Warszawy) więc mogę sobie wyobrazić co czują ludzie, z którymi rozmawia się z pozycji władzy.

Pozdrawiam

Cz maja 24, 2018 8:34
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 8342 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 553, 554, 555, 556, 557